calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 107 992 Połączeń

Bus Bratysława: Rozkład jazdy PKS

PKS Bratysława - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! LUX Express, Jordan Group i ECOLINES - są dostawcami z którymi podróżujesz tanio z Bratysława Dworzec Główny, Bratysława - Nové Mesto, Bratysława Einsteinova Incheba, Bratysława Nowy Most/City Center albo Bratysława - Dworzec Autobusowy. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autokarów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Bratysława

Rozkład jazdy dla Bratysława
Odjazd: 24 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
14:56
Bratysława - Nové Mesto
Drezno
RegioJet
 
 
Stacje:
Bratysława → Drezno
 
  
 
15:00
Bratysława - Dworzec Autobusowy
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Wiedeń
 
  
 
15:05
Bratysława Einsteinova Incheba
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Wiedeń Lotnisko
 
  
 
15:15
Bratysława - Dworzec Autobusowy
Český Krumlov
RegioJet
 
 
Stacje:
Bratysława → Český Krumlov
 
  
 
15:26
Bratysława Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
RegioJet
 
 
Stacje:
Bratysława → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bratysława

Rozklad jazdy dla Bratysława
Przyjazd: 24 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:20
Bratysława Einsteinova Incheba
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń → Bratysława
 
  
 
16:30
Bratysława - Dworzec Autobusowy
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń Lotnisko → Bratysława
 
  
 
16:40
Bratysława Einsteinova Incheba
Wiedeń Lotnisko
RegioJet
 
 
Stacje:
Wiedeń Lotnisko → Bratysława
 
  
 
16:45
Bratysława Nowy Most/City Center
Wiedeń
RegioJet
 
 
Stacje:
Wiedeń → Bratysława
 
  
 
17:00
Bratysława - Dworzec Autobusowy
Wiedeń Lotnisko
RegioJet
 
 
Stacje:
Wiedeń Lotnisko → Bratysława
 
  
 póżniej 

Bratysława: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bratysława - Dworzec Autobusowy
    AS Mlynské nivy Bratysława
  • Bratysława - Nové Mesto
    Tomášikova 3496/56, 831 03 Bratysława
  • Bratysława Dworzec Główny
  • Bratysława Einsteinova Incheba
    Bratislava Einsteinova Incheba Fairground Bratysława
  • Bratysława Nowy Most/City Center
    Nový Most Busterminal City Center Bratysława