calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 628 492 Połączeń

Bus Bratysława: Rozkład jazdy PKS

PKS Bratysława - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! ECOLINES, PolskiBus and Eurolines Germany - są dostawcami z którymi podróżujesz tanio z Bratysława Dworzec Główny, Bratysława Einsteinova Incheba, Bratysława Nowy Most/City Center or Bratysława - AS Mlynskie Nivy. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autokarów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Bratysława

Rozkład jazdy dla Bratysława
Odjazd: 28 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
09:30
Bratysława Nowy Most/City Center
Brünn
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Bratysława → Brünn
 
  
 
09:45
Bratysława - AS Mlynskie Nivy
Brünn
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Bratysława → Brünn
 
  
 
10:00
Bratysława - AS Mlynskie Nivy
Wolfsthal
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Wolfsthal
 
  
 
10:05
Bratysława Einsteinova Incheba
Hainburg an der Donau
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Hainburg an der Donau
 
  
 
10:15
Bratysława Nowy Most/City Center
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Wiedeń Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bratysława

Rozklad jazdy dla Bratysława
Przyjazd: 28 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
10:15
Bratysława Einsteinova Incheba
Wiedeń Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Wiedeń Lotnisko → Bratysława
 
  
 
10:20
Bratysława Einsteinova Incheba
Hainburg an der Donau
FlixBus
 
 
Stacje:
Hainburg an der Donau → Bratysława
 
  
 
10:30
Bratysława - AS Mlynskie Nivy
Hainburg an der Donau
FlixBus
 
 
Stacje:
Hainburg an der Donau → Bratysława
 
  
 
11:15
Bratysława Nowy Most/City Center
Brünn
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Brünn → Bratysława
 
  
 
11:15
Bratysława - AS Mlynskie Nivy
Brünn
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Brünn → Bratysława
 
  
 póżniej 

Bratysława: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bratysława - AS Mlynskie Nivy
    AS Mlynské nivy Bratysława
    Bratysława  - AS Mlynskie Nivy
  • Bratysława Dworzec Główny
    Bratysława Dworzec Główny
  • Bratysława Einsteinova Incheba
    Bratislava Einsteinova Incheba Fairground Bratysława
    Bratysława Einsteinova Incheba
  • Bratysława Nowy Most/City Center
    Nový Most Busterminal City Center Bratysława
    Bratysława Nowy Most/City Center

Rozkład jazdy dla Bratysława: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Bratysława i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
24
7
od 120,14 zł w FlixBus
18
5
od 102,34 zł w Eurolines Germany
24
5
od 22,25 zł w FlixBus
16
5
od 137,94 zł w Eurolines Germany
16
6
od 106,79 zł w FlixBus
14
6
od 75,64 zł w Eurolines Germany
14
3
od 173,53 zł w Eurolines Germany
6
3
od 182,43 zł w Eurolines Germany