calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 370 Połączeń

Bus Frankfurt Lotnisko: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt Lotnisko - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz najtaniej rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autokar z i do miasta: Frankfurt Lotnisko, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1 or Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2. Proszę tylko droge wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, cena, czas trwania podróży lub wyposażenie. Zdecyduj sam, czy wybierasz Flibco, Lufthansa or Bokolina i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Frankfurt Lotnisko

Rozkład jazdy dla Frankfurt Lotnisko
Odjazd: 28 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
08:30
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Strasburg
Lufthansa
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Strasburg
 
   
 
08:35
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Heidelberg
 
   
 
08:40
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Trewir
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Trewir
 
   
 
08:45
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Frankfurt Hahn Lotnisko
IC Bus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Frankfurt Hahn Lotnisko
 
   
 
09:25
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Berlin
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Frankfurt Lotnisko

Rozklad jazdy dla Frankfurt Lotnisko
Przyjazd: 28 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
10:25
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Frankfurt Lotnisko
 
   
 
10:55
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt Lotnisko
 
   
 
11:40
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt Lotnisko
 
   
 
11:55
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Strasburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Strasburg → Frankfurt Lotnisko
 
   
 
12:15
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Frankfurt Hahn Lotnisko
IC Bus
 
 
Stacje:
Frankfurt Hahn Lotnisko → Frankfurt Lotnisko
 
   
  póżniej  

Frankfurt Lotnisko: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
    Terminals, 60549 Frankfurt Lotnisko
  • Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
    Terminals, 60549 Frankfurt Lotnisko

Rozkład jazdy dla Frankfurt Lotnisko: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt Lotnisko i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
20
2
od 96,61 zł w FlixBus
12
4
od 83,43 zł w FlixBus
14
3
od 65,87 zł w FlixBus
12
4
od 21,96 zł w FlixBus
14
3
od 35,13 zł w FlixBus
14
3
od 35,13 zł w STUDENT AGENCY
10
4
od 65,87 zł w FlixBus
20
3
od 26,35 zł w FlixBus
12
4
od 50,50 zł w Postbus
10
3
od 65,87 zł w FlixBus
12
3
od 39,52 zł w FlixBus
12
4
od 21,96 zł w STUDENT AGENCY
12
3
od 39,52 zł w FlixBus
10
2
od 57,09 zł w FlixBus
12
2
od 39,52 zł w FlixBus
10
4
od 74,65 zł w FlixBus
8
3
od 48,30 zł w FlixBus
14
2
od 39,52 zł w FlixBus
12
2
od 43,91 zł w STUDENT AGENCY
8
2
od 83,43 zł w FlixBus
10
4
od 57,09 zł w FlixBus
8
2
od 48,30 zł w FlixBus
8
2
od 57,09 zł w FlixBus
8
3
od 39,52 zł w FlixBus
12
2
od 39,52 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
10
3
od 109,78 zł w STUDENT AGENCY
12
2
od 153,25 zł w FlixBus
8
3
od 122,95 zł w FlixBus
6
2
od 79,04 zł w FlixBus
8
3
od 122,95 zł w FlixBus
10
3
od 83,43 zł w IC Bus
8
1
od 43,91 zł w MeinFernbus
8
3
od 127,34 zł w STUDENT AGENCY
4
2
od 153,69 zł w STUDENT AGENCY