calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 639 360 Połączeń

Bus Frankfurt Lotnisko: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt Lotnisko - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz najtaniej rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autokar z i do miasta: Frankfurt Lotnisko, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1 or Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2. Proszę tylko droge wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, cena, czas trwania podróży lub wyposażenie. Zdecyduj sam, czy wybierasz Flibco, Postbus or IC Bus i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Frankfurt Lotnisko

Rozkład jazdy dla Frankfurt Lotnisko
Odjazd: 1 lipca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
10:15
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Karlsruhe
 
  
 
10:35
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Kehl
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Kehl
 
  
 
11:00
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Strasburg
Lufthansa
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Strasburg
 
  
 
11:00
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Frankfurt Hahn Lotnisko
IC Bus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Frankfurt Hahn Lotnisko
 
  
 
11:05
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Utrecht
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Utrecht
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt Lotnisko

Rozklad jazdy dla Frankfurt Lotnisko
Przyjazd: 1 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
11:30
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Gießen
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
11:55
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
12:40
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
12:55
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
13:30
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Düsseldorf → Frankfurt Lotnisko
 
  
 póżniej 

Frankfurt Lotnisko: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
    Terminals, 60549 Frankfurt Lotnisko
    Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
  • Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
    Terminals, 60549 Frankfurt Lotnisko
    Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2

Rozkład jazdy dla Frankfurt Lotnisko: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt Lotnisko i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
16
1
od 97,38 zł w FlixBus
14
2
od 35,41 zł w FlixBus
12
2
od 66,40 zł w FlixBus
12
2
od 35,41 zł w STUDENT AGENCY
8
2
od 84,10 zł w FlixBus
8
2
od 22,13 zł w FlixBus
10
2
od 39,84 zł w FlixBus
8
3
od 50,91 zł w Postbus
8
2
od 66,40 zł w FlixBus
6
2
od 66,40 zł w FlixBus
10
3
od 57,55 zł w FlixBus
8
2
od 22,13 zł w STUDENT AGENCY
8
1
od 57,55 zł w FlixBus
14
1
od 26,56 zł w FlixBus
6
2
od 48,69 zł w FlixBus
10
1
od 39,84 zł w FlixBus
10
1
od 44,27 zł w STUDENT AGENCY
6
2
od 39,84 zł w FlixBus
12
1
od 39,84 zł w FlixBus
8
1
od 66,40 zł w MeinFernbus FlixBus
4
2
od 66,40 zł w MeinFernbus FlixBus
10
1
od 39,84 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
8
2
od 110,66 zł w STUDENT AGENCY
6
2
od 123,94 zł w FlixBus
8
1
od 44,27 zł w MeinFernbus
8
1
od 154,49 zł w FlixBus
6
2
od 123,94 zł w FlixBus
4
2
od 154,93 zł w STUDENT AGENCY
4
1
od 79,68 zł w FlixBus
6
2
od 128,37 zł w STUDENT AGENCY