calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 902 259 Połączeń

Bus Frankfurt Lotnisko: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt Lotnisko - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz najtaniej rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autokar z i do miasta: Frankfurt Lotnisko, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1 albo Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2. Proszę tylko droge wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, cena, czas trwania podróży lub wyposażenie. Zdecyduj sam, czy wybierasz Flibco, Postbus albo IC Bus i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Frankfurt Lotnisko

Rozkład jazdy dla Frankfurt Lotnisko
Odjazd: 28 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:25
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Heidelberg
 
  
 
05:30
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Luksemburg Miasto
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Luksemburg Miasto
 
  
 
05:50
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Hannover
 
  
 
06:10
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Kaiserslautern
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Kaiserslautern
 
  
 
06:35
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Monachium
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt Lotnisko

Rozklad jazdy dla Frankfurt Lotnisko
Przyjazd: 28 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
07:00
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Kaiserslautern
FlixBus
 
 
Stacje:
Kaiserslautern → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
07:00
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Strasburg
Lufthansa
 
 
Stacje:
Strasburg → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
09:00
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Strasburg
Lufthansa
 
 
Stacje:
Strasburg → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
09:30
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
10:30
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Trewir
IC Bus
 
 
Stacje:
Trewir → Frankfurt Lotnisko
 
  
 póżniej 

Frankfurt Lotnisko: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
    Terminals, 60549 Frankfurt Lotnisko
    Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
  • Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
    Terminals, 60549 Frankfurt Lotnisko
    Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2

Rozkład jazdy dla Frankfurt Lotnisko: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt Lotnisko i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
14
3
od 34,35 zł w FlixBus
8
3
od 81,58 zł w FlixBus
8
2
od 64,41 zł w FlixBus
6
3
od 64,41 zł w FlixBus
10
1
od 94,46 zł w FlixBus
8
3
od 38,64 zł w FlixBus
12
2
od 38,64 zł w FlixBus
8
3
od 49,38 zł w Postbus
6
3
od 47,23 zł w FlixBus
10
3
od 55,82 zł w FlixBus
6
2
od 21,47 zł w FlixBus
6
2
od 81,58 zł w MeinFernbus FlixBus
4
2
od 34,35 zł w STUDENT AGENCY
8
2
od 42,94 zł w MeinFernbus
6
2
od 64,41 zł w FlixBus
12
1
od 25,76 zł w FlixBus
6
1
od 55,82 zł w FlixBus
4
2
od 64,41 zł w MeinFernbus FlixBus
4
2
od 21,47 zł w STUDENT AGENCY
10
1
od 38,64 zł w FlixBus
6
1
od 64,41 zł w MeinFernbus FlixBus
4
2
od 21,47 zł w STUDENT AGENCY
4
2
od 38,64 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
12
3
od 81,58 zł w IC Bus
6
2
od 107,34 zł w STUDENT AGENCY
8
2
od 150,28 zł w STUDENT AGENCY
4
2
od 120,22 zł w FlixBus
4
2
od 120,22 zł w FlixBus
4
1
od 149,85 zł w FlixBus
4
1
od 42,94 zł w MeinFernbus