calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 314 Połączeń

Bus Frankfurt Lotnisko: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt Lotnisko - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz najtaniej rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autokar z i do miasta: Frankfurt Lotnisko, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1 or Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2. Proszę tylko droge wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, cena, czas trwania podróży lub wyposażenie. Zdecyduj sam, czy wybierasz IC Bus, FlixBus or Postbus i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Frankfurt Lotnisko

Rozkład jazdy dla Frankfurt Lotnisko
Odjazd: 29 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
12:20
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Bonn
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Bonn
 
  
 
12:25
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Praga
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Praga
 
  
 
12:35
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Heidelberg
 
  
 
12:40
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Drezno
 
  
 
12:45
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Hamburg
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt Lotnisko

Rozklad jazdy dla Frankfurt Lotnisko
Przyjazd: 29 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:00
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
16:15
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Dortmund
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
16:20
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Kaiserslautern
FlixBus
 
 
Stacje:
Kaiserslautern → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
16:55
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
Heilbronn
FlixBus
 
 
Stacje:
Heilbronn → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
17:00
Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
Strasburg
Lufthansa
 
 
Stacje:
Strasburg → Frankfurt Lotnisko
 
  
 póżniej 

Frankfurt Lotnisko: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
    Terminals, 60549 Frankfurt Lotnisko
    Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 1
  • Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2
    Terminals, 60549 Frankfurt Lotnisko
    Frankfurt nad Menem Lotnisko - Terminal 2

Rozkład jazdy dla Frankfurt Lotnisko: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt Lotnisko i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
10
2
od 34,89 zł w FlixBus
8
2
od 65,42 zł w FlixBus
10
1
od 95,95 zł w FlixBus
6
2
od 82,86 zł w FlixBus
8
3
od 50,16 zł w Postbus
6
2
od 21,81 zł w FlixBus
10
3
od 56,70 zł w FlixBus
6
2
od 65,42 zł w FlixBus
4
2
od 34,89 zł w STUDENT AGENCY
4
2
od 65,42 zł w FlixBus
6
2
od 39,25 zł w FlixBus
12
1
od 26,17 zł w FlixBus
6
1
od 56,70 zł w FlixBus
4
2
od 65,42 zł w MeinFernbus FlixBus
4
2
od 21,81 zł w STUDENT AGENCY
10
1
od 39,25 zł w FlixBus
6
1
od 65,42 zł w MeinFernbus FlixBus
4
2
od 47,97 zł w FlixBus
4
2
od 21,81 zł w STUDENT AGENCY
4
2
od 39,25 zł w FlixBus
4
1
od 82,86 zł w FlixBus
6
1
od 78,50 zł w MeinFernbus