calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 054 031 Połączeń

Bus Moguncja: Rozkład jazdy PKS

PKS Moguncja - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autokary z i do miasta: Moguncja! Wybierz po prostu droge wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring albo Moguncja Dworzec Główny. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od OneBus, Eurolines Spain albo FlixBus gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Moguncja

Rozkład jazdy dla Moguncja
Odjazd: 4 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
14:55
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Würzburg
 
  
 
15:00
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Koblencja
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Koblencja
 
  
 
15:20
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Düsseldorf
 
  
 
15:40
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Pilzno
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Pilzno
 
  
 
15:45
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Drezno
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Moguncja

Rozklad jazdy dla Moguncja
Przyjazd: 4 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
17:15
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Kaiserslautern
FlixBus
 
 
Stacje:
Kaiserslautern → Moguncja
 
  
 
21:15
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Kaiserslautern
FlixBus
 
 
Stacje:
Kaiserslautern → Moguncja
 
  
 
22:25
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Siegen
FlixBus
 
 
Stacje:
Siegen → Moguncja
 
  
 
22:40
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Homburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Homburg → Moguncja
 
  

Moguncja: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Moguncja Dworzec Główny
    Bonifaziusstraße 3, 55118 Moguncja
    Moguncja Dworzec Główny
  • Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
    Kaiser-Wilhelm-Ring 7 Moguncja
    Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring