calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 167 553 Połączeń

Bus Moguncja: Rozkład jazdy PKS

PKS Moguncja - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autokary z i do miasta: Moguncja! Wybierz po prostu droge wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring albo Moguncja Dworzec Główny. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od Postbus, Busbud albo ALSA gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Moguncja

Rozkład jazdy dla Moguncja
Odjazd: 24 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
09:30
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Kaiserslautern
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Kaiserslautern
 
  
 
09:45
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Würzburg
 
  
 
10:45
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Kilonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Kilonia
 
  
 
10:50
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Berlin
 
  
 
11:55
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Wuppertal-Oberbarmen
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Wuppertal-Oberbarmen
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Moguncja

Rozklad jazdy dla Moguncja
Przyjazd: 24 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:35
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Moguncja
 
  
 
17:45
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Trewir
FlixBus
 
 
Stacje:
Trewir → Moguncja
 
  
 
18:40
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Kaiserslautern
FlixBus
 
 
Stacje:
Kaiserslautern → Moguncja
 
  
 
20:05
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Moguncja
 
  
 
22:40
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Homburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Homburg → Moguncja
 
  
 póżniej 

Moguncja: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Moguncja Dworzec Główny
    Bonifaziusstraße 3, 55118 Moguncja
    Moguncja Dworzec Główny
  • Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
    Kaiser-Wilhelm-Ring 7 Moguncja
    Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring