calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 312 Połączeń

Bus Moguncja: Rozkład jazdy PKS

PKS Moguncja - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autokary z i do miasta: Moguncja! Wybierz po prostu droge wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring albo Moguncja Dworzec Główny. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od Movelia, Busbud albo Eurolines Germany gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Moguncja

Rozkład jazdy dla Moguncja
Odjazd: 28 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:40
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Bosanski Šamac
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Moguncja → Bosanski Šamac
 
  
 
10:45
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Gießen
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Gießen
 
  
 
10:50
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Lipsk
 
  
 
10:50
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Kalesija
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Moguncja → Kalesija
 
  
 
11:00
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Bosanski Šamac
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Moguncja → Bosanski Šamac
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Moguncja

Rozklad jazdy dla Moguncja
Przyjazd: 28 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
12:35
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Moguncja
 
  
 
15:15
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Moguncja
 
  
 
17:45
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Trewir
FlixBus
 
 
Stacje:
Trewir → Moguncja
 
  
 
18:25
Moguncja Dworzec Główny
Frankfurt Hahn Lotnisko
Flibco
 
 
Stacje:
Frankfurt Hahn Lotnisko → Moguncja
 
  
 
20:05
Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Moguncja
 
  
 póżniej 

Moguncja: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Moguncja Dworzec Główny
    Bonifaziusstraße 3, 55118 Moguncja
  • Moguncja Dworzec Główny Kaiser-Wilhelm-Ring
    Kaiser-Wilhelm-Ring 7 Moguncja