calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 187 631 Połączeń

Bus Saarbrücken: Rozkład jazdy PKS

PKS Saarbrücken - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autokarowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Saarbrücken odjeżdżają autobusy z przystanków Saarbrücken Q-Park, Saarbrücken, Saarbrücken - Dudweilerstraße i Saarbrücken Dworzec Główny. Firmy jak Busbud, Eurolines Germany i FlixBus mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Obojętnie co jest dla Ciebie ważne - czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena, na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Saarbrücken

Rozkład jazdy dla Saarbrücken
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
06:15
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Moguncja
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Moguncja
 
  
 
06:50
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Füssen
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Füssen
 
  
 
07:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Ulm
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Ulm
 
  
 
08:40
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Bosanski Šamac
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Bosanski Šamac
 
  
 
09:00
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Fryburg Bryzgowijski
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Saarbrücken

Rozklad jazdy dla Saarbrücken
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:45
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Kolonia/Bonn Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Saarbrücken
 
  
 
13:00
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Koblencja
FlixBus
 
 
Stacje:
Koblencja → Saarbrücken
 
  
 
13:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Saarbrücken
 
  
 
13:45
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Kehl
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Kehl → Saarbrücken
 
  
 
14:35
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Kehl
FlixBus
 
 
Stacje:
Kehl → Saarbrücken
 
  
 póżniej 

Saarbrücken: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Saarbrücken
    Metzer Straße 131, 66117 Saarbrücken
  • Saarbrücken - Dudweilerstraße
    Dudweilerstraße 111 Saarbrücken
  • Saarbrücken Dworzec Główny
  • Saarbrücken Q-Park
    Am Tummelplatz Saarbrücken