calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 645 Połączeń

Bus Saarbrücken: Rozkład jazdy PKS

PKS Saarbrücken - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autokarowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Saarbrücken odjeżdżają autobusy z przystanków Saarbrücken Q-Park, Saarbrücken, Saarbrücken - Dudweilerstraße i Saarbrücken Dworzec Główny. Firmy jak Busfor, Bokolina i Eurolines Germany mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Obojętnie co jest dla Ciebie ważne - czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena, na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Saarbrücken

Rozkład jazdy dla Saarbrücken
Odjazd: 27 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
01:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Paryż
 
  
 
04:10
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Leverkusen
 
  
 
06:15
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Frankfurt nad Menem
 
  
 
07:15
Saarbrücken Q-Park
Paryż
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Paryż
 
  
 
07:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Bazylea
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Bazylea
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Saarbrücken

Rozklad jazdy dla Saarbrücken
Przyjazd: 27 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:05
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Saarbrücken
 
  
 
11:45
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Fryburg Bryzgowijski
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Saarbrücken
 
  
 
13:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Saarbrücken
 
  
 
14:20
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Strasburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Strasburg → Saarbrücken
 
  
 
16:05
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Trewir
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Trewir → Saarbrücken
 
  
 póżniej 

Saarbrücken: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Saarbrücken
    Metzer Straße 131, 66117 Saarbrücken
    Saarbrücken
  • Saarbrücken - Dudweilerstraße
    Dudweilerstraße 111 Saarbrücken
    Saarbrücken - Dudweilerstraße
  • Saarbrücken Dworzec Główny
    Saarbrücken Dworzec Główny
  • Saarbrücken Q-Park
    Am Tummelplatz Saarbrücken
    Saarbrücken Q-Park

Rozkład jazdy dla Saarbrücken: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Saarbrücken i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
5
od 112,17 zł w FlixBus
22
4
od 38,98 zł w FlixBus
14
6
od 64,53 zł w FlixBus
14
3
od 111,73 zł w FlixBus
10
4
od 82,28 zł w FlixBus
14
5
od 51,97 zł w Postbus
16
4
od 64,96 zł w FlixBus
8
4
od 64,96 zł w FlixBus
8
4
od 82,28 zł w Postbus
12
5
od 38,98 zł w Eurolines Germany
8
4
od 30,32 zł w FlixBus
10
4
od 47,64 zł w FlixBus
16
5
od 21,65 zł w Postbus
8
3
od 60,63 zł w FlixBus
14
3
od 36,81 zł w FlixBus
12
4
od 34,65 zł w MeinFernbus
8
2
od 82,28 zł w FlixBus
12
2
od 30,32 zł w FlixBus
8
4
od 106,10 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
18
5
od 82,28 zł w FlixBus
14
4
od 155,91 zł w FlixBus
10
5
od 82,28 zł w Eurolines Germany
12
4
od 147,25 zł w FlixBus
12
5
od 34,65 zł w FlixBus
8
4
od 69,29 zł w Eurolines Germany
16
5
od 159,81 zł w Eurolines Germany