calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 053 953 Połączeń

Bus Saarbrücken: Rozkład jazdy PKS

PKS Saarbrücken - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autokarowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Saarbrücken odjeżdżają autobusy z przystanków Saarbrücken Q-Park, Saarbrücken, Saarbrücken - Dudweilerstraße i Saarbrücken Dworzec Główny. Firmy jak FlixBus, Postbus i Deutsche Bahn mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Obojętnie co jest dla Ciebie ważne - czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena, na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Saarbrücken

Rozkład jazdy dla Saarbrücken
Odjazd: 4 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
06:50
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Karlsruhe
 
  
 
07:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Mediolan
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Mediolan
 
  
 
08:15
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Magdeburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Magdeburg
 
  
 
09:00
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Strasburg
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Strasburg
 
  
 
10:40
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Bad Urach
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Bad Urach
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Saarbrücken

Rozklad jazdy dla Saarbrücken
Przyjazd: 4 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
13:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Saarbrücken
 
  
 
13:45
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Fryburg Bryzgowijski
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Saarbrücken
 
  
 
14:15
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Düsseldorf → Saarbrücken
 
  
 
14:20
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Lörrach
FlixBus
 
 
Stacje:
Lörrach → Saarbrücken
 
  
 
15:00
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Saarbrücken
 
  
 póżniej 

Saarbrücken: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Saarbrücken
    Metzer Straße 131, 66117 Saarbrücken
    Saarbrücken
  • Saarbrücken - Dudweilerstraße
    Dudweilerstraße 111 Saarbrücken
    Saarbrücken - Dudweilerstraße
  • Saarbrücken Dworzec Główny
    Saarbrücken Dworzec Główny
  • Saarbrücken Q-Park
    Am Tummelplatz Saarbrücken
    Saarbrücken Q-Park