calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 690 298 Połączeń

Bus Saarbrücken: Rozkład jazdy PKS

PKS Saarbrücken - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autokarowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Saarbrücken odjeżdżają autobusy z przystanków Saarbrücken Q-Park, Saarbrücken, Saarbrücken - Dudweilerstraße and Saarbrücken Dworzec Główny. Firmy jak SemiTimeS, FlixBus and DeinBus.de mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Obojętnie co jest dla Ciebie ważne - czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena, na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Saarbrücken

Rozkład jazdy dla Saarbrücken
Odjazd: 26 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
06:50
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Karlsruhe
 
  
 
07:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
07:50
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Trewir
Postbus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Trewir
 
  
 
08:45
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Frankfurt nad Menem
 
  
 
09:00
Saarbrücken Q-Park
Fryburg Bryzgowijski
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Saarbrücken

Rozklad jazdy dla Saarbrücken
Przyjazd: 26 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
10:45
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Düsseldorf → Saarbrücken
 
  
 
13:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Saarbrücken
 
  
 
14:15
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Essen
FlixBus
 
 
Stacje:
Essen → Saarbrücken
 
  
 
16:30
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Saarbrücken
 
  
 
17:10
Saarbrücken - Dudweilerstraße
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Düsseldorf → Saarbrücken
 
  
 póżniej 

Saarbrücken: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Saarbrücken
    Metzer Straße 131, 66117 Saarbrücken
    Saarbrücken
  • Saarbrücken - Dudweilerstraße
    Dudweilerstraße 111 Saarbrücken
    Saarbrücken - Dudweilerstraße
  • Saarbrücken Dworzec Główny
    Saarbrücken Dworzec Główny
  • Saarbrücken Q-Park
    Am Tummelplatz Saarbrücken
    Saarbrücken Q-Park

Rozkład jazdy dla Saarbrücken: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Saarbrücken i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
28
5
od 115,45 zł w FlixBus
16
7
od 66,42 zł w FlixBus
22
4
od 40,12 zł w FlixBus
16
4
od 115,01 zł w FlixBus
12
5
od 84,70 zł w FlixBus
16
6
od 53,49 zł w Postbus
10
5
od 31,20 zł w FlixBus
10
5
od 84,70 zł w Postbus
10
5
od 66,86 zł w FlixBus
14
6
od 40,12 zł w Eurolines Germany
12
5
od 49,03 zł w FlixBus
18
6
od 22,29 zł w Postbus
10
4
od 62,41 zł w FlixBus
14
5
od 66,86 zł w FlixBus
16
4
od 37,89 zł w FlixBus
10
4
od 66,86 zł w FlixBus
14
3
od 31,20 zł w FlixBus
12
3
od 53,49 zł w FlixBus
10
3
od 84,70 zł w FlixBus
10
4
od 44,13 zł w FlixBus
8
4
od 106,98 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
16
5
od 84,70 zł w FlixBus
20
4
od 160,48 zł w FlixBus
14
5
od 151,56 zł w FlixBus
10
5
od 71,32 zł w Eurolines Germany
8
4
od 84,70 zł w Eurolines Germany
10
5
od 35,66 zł w FlixBus
16
5
od 164,49 zł w Eurolines Germany
10
4
od 352,15 zł w Deutsche Bahn