✈ Autobus Wilno - Lotnisko Kowno (KUN)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno od różnych operatorów autobusowych, takich jak Toks na następne dni.
dzisiaj
jutro
od 26 zł
poniedziałek
wtorek
środa
od 41 zł
czwartek
od 27 zł
piątek

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Toks
    1h 4m
    14:16
    Wilno
    15:20
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Toks
    1h 4m
    06:16
    Wilno
    07:20
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    28 zł
  • Toks
    1h 4m
    07:11
    Wilno
    08:15
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    28 zł
  • Toks
    1h 4m
    07:31
    Wilno
    08:35
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    28 zł
  • Toks
    1h 4m
    08:16
    Wilno
    09:20
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    28 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Toks
    1h 35m
    05:45
    Wilno
    07:20
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    41 zł
  • Toks
    1h 30m
    06:10
    Wilno
    07:40
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    41 zł
  • Toks
    1h 35m
    06:40
    Wilno
    08:15
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    41 zł
  • Toks
    1h 35m
    07:00
    Wilno
    08:35
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    41 zł
  • Toks
    1h 35m
    07:45
    Wilno
    09:20
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    41 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Toks
    1h 4m
    14:16
    Wilno
    15:20
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    27 zł
  • Toks
    1h 4m
    06:16
    Wilno
    07:20
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    29 zł
  • Toks
    1h 4m
    07:11
    Wilno
    08:15
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    29 zł
  • Toks
    1h 4m
    07:31
    Wilno
    08:35
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    29 zł
  • Toks
    1h 4m
    08:16
    Wilno
    09:20
    Lotnisko Kowno
    Toks
    Ekonomiczna
    29 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Wilno i lotniskiem Lotnisko Kowno

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Wilno i lotniskiem Lotnisko Kowno w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek, z ponad 32 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 19 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Wilno i lotniskiem Lotnisko Kowno.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 38 autobusami wahadłowymi z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Wilno i lotniskiem Lotnisko Kowno, z ofertami 3.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno (KUN)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Toks, którzy podróżują 27 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno już od 26 zł!

Najtańsze połączenie 26 zł
Najszybsze połączenie 0h 58m
Najwcześniejszy odjazd 05:45
Najpóźniejszy odjazd 23:46
Codzienne połączenia 27 Ø
Dystans 83,4 km
Firmy autobusowe Toks

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno

Każdego dnia, 27 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
niedziela 21.04
26 zł
poniedziałek 22.04
wtorek 23.04
środa 24.04
41 zł
czwartek 25.04
27 zł
piątek 26.04
27 zł
sobota 27.04
niedziela 28.04
40 zł
poniedziałek 29.04
40 zł
wtorek 30.04
środa 01.05
czwartek 02.05
40 zł
piątek 03.05
sobota 04.05
niedziela 05.05
poniedziałek 06.05
26 zł
wtorek 07.05
41 zł
środa 08.05
27 zł
czwartek 09.05
piątek 10.05
27 zł
sobota 11.05
41 zł
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 26 zł, niedziela jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 41 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno jest popołudnie, z 26 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 40 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Wilno a lotniskiem Lotnisko Kowno.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Wilno i na lotnisku Lotnisko Kowno.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Wilno i na lotnisku Lotnisko Kowno.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 26 zł i trwa 1h 4m do osiagnięcia celu na lotnisku Lotnisko Kowno. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 26 zł do 41 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Lotnisko Kowno.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno wynosi: 27. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno oferuje Toks a podróż trwa 0h 58m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 28 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Lotnisko Kowno odjeżdża z miasta Wilno o 05:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno wyrusza o 23:46. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno, pasażerowie mogą wybrać Toks. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Wilno i lotniskiem Lotnisko Kowno?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Wilno i lotniskiem Lotnisko Kowno używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Toks.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Wilno na lotnisko Lotnisko Kowno w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Wilno - Lotnisko Kowno

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Wilno i lotniska Lotnisko Kowno.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Wilno oraz z lotniska Lotnisko Kowno. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.