Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Werona

Sprawdź wszystkie połączenia do miasta Werona i znajdź najtańsze bilety autobusowe
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Weronau

Szukasz taniego autobusu do Weronau? Porównaj wszystkich 9 przewoźników autobusowych do Weronau i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich 22 dworcach autobusowych w Weronaie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 209 autobusów dziennie do Weronau.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-werona", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Włochy
Waluta Euro
Autobusowe 209
Przystanki autobusowe 22
Najtańszy przejazd 18 zł
Najpopularniejsze Przewoźnicy
FlixBusGoOptiTrenitaliaAutolinee Federico
Inne firmy to BlaBlaCar Bus, Cipolla Group, MarinoBus, SIMET i Union Ivkoni

Werona - tanie bilety autobusowe do punktu

  • Trenitalia
    0h 30m
    01:45
    Peschiera del Garda
    Dworzec PKP
    02:15
    Werona
    Porta Nuova Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    18 zł
  • Autolinee Federico
    1h 50m
    13:00
    Bergamo
    Dworzec Główny Autobusowy
    14:50
    Werona
    Viale Palladio
    Autolinee Federico
    Ekonomiczna
    35 zł
  • MarinoBus
    2h 10m
    19:00
    Bolzano
    Süd - Fiera Dworzec Kolejowy
    21:10
    Werona
    Viale Palladio
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    51 zł
  • BlaBlaCar Bus
    5h 25m
    13:15
    Lublana
    Dworzec Główny Autobusowy
    18:40
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    BlaBlaCar Bus
    Ekonomiczna
    82 zł
  • Union Ivkoni
    4h 45m
    22:30
    Lublana
    Grand Hotel Union Business
    03:15
    Werona
    Via Galvani 17 VII
    Union Ivkoni
    Ekonomiczna
    83 zł
  • GoOpti
    1h 30m
    02:00
    Bergamo
    Dworzec Główny Autobusowy
    03:30
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    GoOpti
    Ekonomiczna
    95 zł
  • FlixBus
    7h 10m
    07:30
    Zurych
    Carpark Sihlquai
    14:40
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    FlixBus
    Ekonomiczna
    96 zł
  • SIMET
    5h 5m
    05:10
    Florencja
    Villa Costanza
    10:15
    Werona
    Viale Palladio
    SIMET
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Trenitalia
    1h 59m
    06:41
    Bolzano
    Casanova Kaiserau Dworzec Kolejowy
    08:40
    Werona
    Porta Nuova Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna Premium
    149 zł
  • Union Ivkoni
    9h 0m
    06:00
    Lyon
    Perrache Przystanek Autobusowy
    15:00
    Werona
    Via Galvani 17 VII
    Union Ivkoni
    Ekonomiczna
    241 zł
  • BlaBlaCar Bus
    8h 45m
    01:45
    Lyon
    Perrache Dworzec Kolejowy
    10:30
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    BlaBlaCar Bus
    Ekonomiczna
    285 zł
  • GoOpti
    4h 30m
    00:00
    Lublana
    Grand Hotel Union Business
    04:30
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    GoOpti
    Ekonomiczna
    428 zł
  • Cipolla Group
    5h 35m
    15:30
    Monachium
    Hackerbrücke Dworzec Główny Autobusowy
    21:05
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    Cipolla Group
    Ekonomiczna
    493 zł
  • FlixBus
    20h 35m
    08:40
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    05:15
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    FlixBus
    Ekonomiczna
    644 zł

Werona - tanie bilety kolejowe do punktu

  • Trenitalia
    0h 25m
    06:16
    Peschiera del Garda
    Dworzec PKP
    06:41
    Werona
    Porta Vescovo Dworzec Kolejowy
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 18 zł
  • Italotreno
    0h 56m
    07:14
    Trient
    Dworzec Autobusowy
    08:10
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    Italotreno
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • Italotreno
    1h 13m
    05:57
    Wenecja
    Santa Lucia Dworzec Główny
    07:10
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    Italotreno
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • Trenitalia
    0h 20m
    07:38
    Desenzano del Garda
    Dworzec Kolejowy
    07:58
    Werona
    Porta Nuova Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna Premium
    od 83 zł

Tanie przejazdy do Werona

  • BlaBlaCar
    0h 30m
    13:00
    Peschiera del Garda
    13:30
    Werona
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    14:00
    Lotnisko Bergamo
    15:20
    Werona
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 75 zł
  • Brescia Autoservizi
    2h 20m
    11:30
    Cervia
    Sacchetti Lato Est Przystanek Autobusowy
    13:50
    Werona
    Motorizcivile
    Brescia Autoservizi
    Ekonomiczna Premium
    od 294 zł
  • Brescia Autoservizi
    1h 0m
    02:30
    Brescia
    Dworzec Główny Autobusowy
    03:30
    Werona
    Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    Brescia Autoservizi
    Ekonomiczna Premium
    od 554 zł
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Werona dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w mieście Werona – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do miasta Werona.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do miasta Werona, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z miasta Werona? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.

Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z miasta Werona.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w mieście Werona

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Werona

Czy istnieje bezpośredni autobus do Werona?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Werona, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego po prostu wprowadź swoje miasto początkowe w naszym wyszukiwaniu, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Werona. W tym kontekście pamiętaj, że w zależności od daty podróży bezpośrednich połączeń może być mniej.

Co mogę zabrać ze sobą w podróż autobusem do Werona?

W zależności od tego, z którym przewoźnikiem podróżujesz do Werona, to, co możesz ze sobą zabrać, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą na przykład rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanej dacie podróży.

Jakie wyposażenie i udogodnienia posiada autobus do Werona?

Wyposażenie autobusu różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów ma obecnie klimatyzację, gniazdka i WiFi na pokładzie. Usługi, takie jak Bagaż podręczny i Bezpłatny bagaż, są często bezpłatne. Niektórzy przewoźnicy oferują również dodatkowe usługi za dodatkową opłatą, w tym Napoje i Przekąski. Najlepiej jest skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać dokładne informacje na temat wyposażenia i usług dostępnych w autobusie do Werona w planowanej dacie podróży.

Jakie przystanki autobusowe znajdują się w Werona?

W mieście Werona znajduje się łącznie 22 przystanków autobusowych. Większość autobusów zatrzymuje się na Dworzec Autobusowy Porta Nuova. Sprawdź naszą mapę Werona, aby znaleźć przystanek autobusowy, który najbardziej Ci odpowiada.

Które linie autobusowe kursują do Werona?

Istnieją 9 przewoźnicy autobusowi kursujący do Werona: FlixBus, GoOpti, Trenitalia, Autolinee Federico, BlaBlaCar Bus, Cipolla Group, Union Ivkoni, MarinoBus i SIMET

Jak mogę znaleźć najlepsze oferty biletów autobusowych do Werona?

Znajdź najlepsze oferty biletów do Werona łatwo z CheckMyBus. Po prostu wpisz miasto początkowe i datę podróży w naszej wyszukiwarce i rozpocznij wyszukiwanie. Następnie możesz filtrować wyniki według swoich potrzeb lub sortować je według ceny lub czasu podróży.

Ile mogę zaoszczędzić porównując autobusy do Werona?

To, ile możesz zaoszczędzić, zależy od miasta, z którego podróżujesz do Werona. Zazwyczaj możesz zaoszczędzić więcej, rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem. Aby znaleźć najtańszą ofertę do Werona, przejdź do naszej wyszukiwarki, wprowadź miasto początkowe i datę podróży, a następnie rozpocznij wyszukiwanie, aby znaleźć wszystkie możliwe opcje.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Werona

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Werona. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu miasta Werona: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu miasta Werona znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Padwa, Brescia albo Vicenza, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Werona z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Carpi, Rovigo, Mantua i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Werona. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.