Bus Lotnisko Mediolan Linate (LIN) Werona : Rozkład jazdy PKS

✈ Autobus Lotnisko Mediolan Linate ↔ Werona: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 944 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lotnisko Mediolan Linate do Werona

Najtańsze połączenie179,19 zł
Najszybsze połączenie2h 0m
Najwcześniejszy przejazd00:45
Najpóźniejszy pojazd22:45
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans133,9 km
Firmy autobusoweGoOpti, FlixBus

Najtańsze połączenie z Lotnisko Mediolan Linate do Werona

Today
Tomorrow
od 188,06 zł
11.07
12.07
13.07
14.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • GoOpti
    00:45
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 2h 0m
    02:45
    Werona
    od179,19 zł
  • FlixBus
    08:05
    Port lotniczy Mediolan-Linate
    Czas jazdy 6h 10m
    14:15
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od188,06 zł
  • GoOpti
    11:00
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 2h 0m
    13:00
    Werona
    od197,11 zł
  • GoOpti
    22:45
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 2h 0m
    00:45
    Werona
    od197,11 zł
  • GoOpti
    22:45
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 2h 15m
    01:00
    Werona
    od232,94 zł
  • GoOpti
    08:00
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 2h 15m
    10:15
    Werona
    od232,94 zł
  • GoOpti
    07:00
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 2h 15m
    09:15
    Werona
    od282,22 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Mediolan Linate do Werona

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    16:00
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 1h 30m
    17:30
    Werona
    od40,32 zł
  • BlaBlaCar
    06:30
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 2h 0m
    08:30
    Werona
    od44,80 zł
  • BlaBlaCar
    08:20
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 1h 40m
    10:00
    Werona
    od53,76 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Lotnisko Mediolan Linate
    Czas jazdy 2h 0m
    17:00
    Werona
    od58,24 zł

Najtańsze połączenie z Werona do Lotnisko Mediolan Linate

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    10:20
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    Czas jazdy 6h 50m
    17:10
    Port lotniczy Mediolan-Linate
    od62,63 zł
  • FlixBus
    11:00
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    Czas jazdy 6h 10m
    17:10
    Port lotniczy Mediolan-Linate
    od67,11 zł
  • GoOpti
    08:00
    Werona
    Czas jazdy 2h 15m
    10:15
    Lotnisko Mediolan Linate
    od259,82 zł
  • GoOpti
    11:00
    Werona
    Czas jazdy 2h 15m
    13:15
    Lotnisko Mediolan Linate
    od259,82 zł
  • GoOpti
    07:00
    Werona
    Czas jazdy 2h 15m
    09:15
    Lotnisko Mediolan Linate
    od259,82 zł
  • GoOpti
    10:00
    Werona
    Czas jazdy 2h 15m
    12:15
    Lotnisko Mediolan Linate
    od259,82 zł
  • GoOpti
    09:00
    Werona
    Czas jazdy 2h 15m
    11:15
    Lotnisko Mediolan Linate
    od259,82 zł
  • GoOpti
    05:45
    Werona
    Czas jazdy 2h 0m
    07:45
    Lotnisko Mediolan Linate
    od268,78 zł
  • GoOpti
    05:00
    Werona
    Czas jazdy 2h 0m
    07:00
    Lotnisko Mediolan Linate
    od268,78 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Werona do Lotnisko Mediolan Linate

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    04:50
    Werona
    Czas jazdy 2h 20m
    07:10
    Lotnisko Mediolan Linate
    od35,84 zł
  • BlaBlaCar
    06:20
    Werona
    Czas jazdy 1h 40m
    08:00
    Lotnisko Mediolan Linate
    od44,80 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Zarezerwowałeś juz lot i hotel? Zostało tylko znalezienie taniego sposobu dotarcia na lotnisko? Jesteś we właściwym miejscu! Sprawdzaj i porównuj ceny biletów autobusowych na trasie: Lotnisko Mediolan Linate ↔ Werona. Dzięki temu rozwiązaniu znajdziesz tani transport lotniskowy, który dowiezie Cię na na miejsce w atrakcyjnej cenie od 67,11 zł. Zawsze miej na uwadze: w okresach nasilonego popytu ceny te mogą być nieco wyższe. Pierwszy autokar na Twojej trasie opuszcza Lotnisko Mediolan Linate o 08:05, natomiast ostatni o 15:05. Upewnij się czy masz bufor czasowy między kursem a lotem i zarezerwuj podróż z FlixBus albo .
Dla połączenia Lotnisko Mediolan Linate – Werona najważniejsza może być dla Ciebie czas wyjazdu, cena, czas trwania podróży lub wyposażenie. Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru! O ile dostęp do poczęstunku czy dodatkowe miejsce na nogi stają się coraz częściej dostępne u większości firm autobusowych, tak jeśli chodzi o bagaż przekraczający dopuszczalne wymiary sprawa może wyglądać inaczej. Jeśli chcesz zabrać ze sobą więcej niż tylko podręczny bagaż i jedną torbę lub walizkę, to sprawdź ofertę firm FlixBus na trasie z Werona do Lotnisko Mediolan Linate. Dodatkowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w wynikach wyszukiwania. Sprawdzisz tam, gdzie niektóre bonusy przysługują Ci za darmo, a gdzie konieczne jest uiszczenie dodatkowej opłaty.
Przy cenach przejazdu wahających się od 67,11 zł to 71,18 zł, autobus jest najtańszym środkiem transportu na lotnisko – szczególnie w porównaniu z taksówkami. W obecnej chwili najbardziej korzystna cenowo jest oferta . Porada: przy wyborze najlepszej opcji warto jednak zwracać uwagę nie tylko na koszty, ale też czas podróży. Jeśli się spieszych, to na lotnisko dojedziesz nawet w 6h 5m wybierając ofertę .

Przystanki autobusowe w Lotnisko Mediolan Linate i Werona

Stacje
Werona (Włochy)
Viale Girolamo Cardinale 2, 37138 Werona (Włochy)
Werona (Włochy)

Porównaj Lotnisko Mediolan Linate i Werona

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.