Autokar z Wenecja do Werona i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Wenecja do Werona i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Wenecja do Werona – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie52,82 zł
Najszybsze połączenie1h 25m
Najwcześniejszy przejazd09:00
Najpóźniejszy pojazd22:15
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans103,1 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Wenecja do Werona albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Wenecja a Werona i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Wenecja do Werona dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Wenecja i Werona, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Wenecja, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Werona, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Wenecja i Werona.

Najtańsze połączenie z Wenecja do Werona

Dzisiaj
od 61,63 zł
Jutro
od 44,01 zł
14.08
15.08
16.08
od 61,63 zł
17.08

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    09:00
    Wenecja - Mestre
    Czas jazdy 1h 25m
    10:25
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od52,82 zł
  • FlixBus
    12:55
    Wenecja - Tronchetto
    Czas jazdy 2h 5m
    15:00
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od61,63 zł
  • FlixBus
    13:15
    Wenecja - Mestre
    Czas jazdy 1h 45m
    15:00
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od61,63 zł
  • FlixBus
    17:00
    Wenecja - Mestre
    Czas jazdy 1h 25m
    18:25
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od70,44 zł
  • FlixBus
    17:35
    Wenecja - Tronchetto
    Czas jazdy 1h 45m
    19:20
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od88,07 zł
  • FlixBus
    17:55
    Wenecja - Mestre
    Czas jazdy 1h 25m
    19:20
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od88,07 zł
  • FlixBus
    22:15
    Wenecja - Mestre
    Czas jazdy 1h 40m
    23:55
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od88,07 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Wenecja do Werona

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • SaveATrain
    06:10
    Wenecja - Santa Lucia
    Czas jazdy 1h 28m
    07:38
    Werona - Porta Nuova
    od41,63 zł
  • Trenitalia
    21:40
    Wenecja - Santa Lucia
    Czas jazdy 1h 54m
    23:34
    Werona - Porta Nuova
    od41,63 zł
  • Italotreno
    08:09
    Wenecja - Mestre
    Czas jazdy 1h 1m
    09:10
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od65,64 zł
  • Italotreno
    07:57
    Wenecja - Santa Lucia
    Czas jazdy 1h 13m
    09:10
    Werona - Dworzec Autobusowy Porta Nuova
    od65,64 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Wenecja do Werona

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:30
    Wenecja
    Czas jazdy 1h 30m
    20:00
    Werona
    od30,84 zł
  • BlaBlaCar
    16:00
    Wenecja
    Czas jazdy 1h 20m
    17:20
    Werona
    od35,24 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Werona do Wenecja

Autobus z Wenecja do Werona: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Wenecja jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Werona jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Werona do Wenecja, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Werona do Wenecja.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Wenecja - Werona, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Wenecja do Werona!

Przystanki w Wenecja i Werona

Stacje
Werona (Włochy)
Viale Girolamo Cardinale 2, 37138 Werona (Włochy)
Piazzale XXV Aprile 8, 37138 Werona (Włochy)

Porównaj Wenecja i Werona

57,75 zł
39,30 zł
Wenecja
Werona
Przejazd taksówką w lokalizacji: Wenecja jest 32% droższy niż w lokalizacji: Werona.
6,61 zł
5,95 zł
Wenecja
Werona
Przejazd autobusem w lokalizacji: Wenecja jest 10% droższy niż w lokalizacji: Werona.
17,62 zł
20,93 zł
Wenecja
Werona
Duży kufel piwa w lokalizacji: Wenecja jest 16% tańszy niż w lokalizacji: Werona.
1,76 zł
1,43 zł
Wenecja
Werona
1 litr wody w lokalizacji: Wenecja jest 19% droższy niż w lokalizacji: Werona.
36,71 zł
52,87 zł
Wenecja
Werona
Pełny posiłek w lokalizacji: Wenecja jest 31% tańszy niż w lokalizacji: Werona.

Kontynuuj swoją podróż da Wenecja i Werona

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.