Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Warszawa - Serock od 12 zł

Porównaj 3 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Warszawa do miasta Serock.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa do miasta Serock od różnych operatorów autobusowych, takich jak Czapliccy Przewozy, PKS Polonus albo Ran-Trans na następne dni.
dzisiaj
od 14 zł
jutro
od 14 zł
piątek
sobota
od 12 zł
niedziela
poniedziałek
wtorek

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Ran-Trans
    0h 56m
    11:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    11:56
    Serock
    Przystanek autobusowy
    Ran-Trans
    Ekonomiczna
    14 zł
  • Ran-Trans
    0h 56m
    19:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    19:56
    Serock
    Przystanek autobusowy
    Ran-Trans
    Ekonomiczna
    14 zł
  • PKS Polonus
    0h 56m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    07:56
    Serock
    Przystanek autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    16 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    10:10
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    11:10
    Serock
    Przystanek autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    16 zł
  • Czapliccy Przewozy
    1h 3m
    07:15
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    08:18
    Serock
    Przystanek autobusowy
    Czapliccy Przewozy
    Ekonomiczna
    16 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Ran-Trans
    0h 56m
    11:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    11:56
    Serock
    Przystanek autobusowy
    Ran-Trans
    Ekonomiczna
    14 zł
  • Ran-Trans
    0h 56m
    19:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    19:56
    Serock
    Przystanek autobusowy
    Ran-Trans
    Ekonomiczna
    14 zł
  • PKS Polonus
    0h 56m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    07:56
    Serock
    Przystanek autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    16 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    10:10
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    11:10
    Serock
    Przystanek autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    16 zł
  • Czapliccy Przewozy
    1h 3m
    07:15
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    08:18
    Serock
    Przystanek autobusowy
    Czapliccy Przewozy
    Ekonomiczna
    16 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Czapliccy Przewozy
    0h 57m
    19:15
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    20:12
    Serock
    Przystanek autobusowy
    Czapliccy Przewozy
    Ekonomiczna
    12 zł
  • Ran-Trans
    0h 56m
    11:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    11:56
    Serock
    Przystanek autobusowy
    Ran-Trans
    Ekonomiczna
    14 zł
  • Ran-Trans
    0h 56m
    11:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    11:56
    Serock
    Przystanek autobusowy
    Ran-Trans
    Ekonomiczna
    15 zł
  • PKS Polonus
    0h 56m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    07:56
    Serock
    Przystanek autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    16 zł
  • PKS Polonus
    1h 0m
    10:10
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    11:10
    Serock
    Przystanek autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    16 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Warszawa i Serock.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Warszawa i Serock w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 24 autobusami dziennie z miasta Warszawa do miasta Serock. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 19 autobusów dziennie między miastami Warszawa i Serock.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 27 autobusami z miasta Warszawa do miasta Serock, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Warszawa i Serock, z ofertami 13.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Warszawa do miasta Serock

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Czapliccy Przewozy, PKS Polonus i Ran-Trans, którzy podróżują 21 razy każdego dnia autobusem z miasta Warszawa do miasta Serock jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Serock już od 12 zł!

Najtańsze połączenie 12 zł
Najszybsze połączenie 0h 56m
Najwcześniejszy odjazd 07:00
Najpóźniejszy odjazd 19:55
Codzienne połączenia 21 Ø
Dystans 31,4 km
Firmy autobusowe Czapliccy Przewozy, PKS Polonus i Ran-Trans

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Warszawa do miasta Serock

Każdego dnia, 21 autobusy z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa do miasta Serock: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
13 zł
czwartek 25.07
13 zł
piątek 26.07
sobota 27.07
12 zł
niedziela 28.07
poniedziałek 29.07
wtorek 30.07
środa 31.07
czwartek 01.08
13 zł
piątek 02.08
sobota 03.08
niedziela 04.08
poniedziałek 05.08
wtorek 06.08
16 zł
środa 07.08
czwartek 08.08
piątek 09.08
sobota 10.08
niedziela 11.08
poniedziałek 12.08
wtorek 13.08
środa 14.08
czwartek 15.08
piątek 16.08
sobota 17.08
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa do miasta Serock.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Serock, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 12 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Warszawa do miasta Serock. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 14 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa do miasta Serock jest wieczór, z 12 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 16 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa do miasta Serock?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa do miasta Serock z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Warszawa do miasta Serock, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Warszawa do miasta Serock są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa do miasta Serock

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Warszawa a Serock.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Warszawa i Serock.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Warszawa i Serock.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Warszawa do miasta Serock

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Warszawa do miasta Serock? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa do miasta Serock? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa do miasta Serock

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Warszawa do miasta Serock?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 12 zł i trwa 0h 57m do osiagnięcia celu w mieście Serock. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Warszawa do miasta Serock?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 12 zł do 17 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Serock.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa do miasta Serock?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Warszawa do miasta Serock wynosi: 21. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Warszawa do miasta Serock?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Warszawa do miasta Serock oferuje PKS Polonus a podróż trwa 0h 56m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 17 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Warszawa do miasta Serock?

Najwcześniejszy autobus do miasta Serock odjeżdża z miasta Warszawa o 07:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Serock?

Ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Serock wyrusza o 19:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Warszawa do miasta Serock?

Podróżując autobusem z miasta Warszawa do miasta Serock, pasażerowie mogą wybrać Czapliccy Przewozy, PKS Polonus i Ran-Trans. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Warszawa i Serock?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Warszawa i Serock używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Czapliccy Przewozy, PKS Polonus i Ran-Trans.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Serock?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa do miasta Serock możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Warszawa do miasta Serock?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Serock w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Serock

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i miasta Serock.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z miasta Serock. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.