✈ Autobus Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI) - Grajewo

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI) do miasta Grajewo

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Żak Express, którzy podróżują 5 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin miasta Grajewo już od 133 zł!

Najtańsze połączenie 133 zł
Najszybsze połączenie 3h 40m
Najwcześniejszy odjazd 01:35
Najpóźniejszy odjazd 18:05
Codzienne połączenia 5 Ø
Dystans 179,9 km
Firmy autobusowe Żak Express

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo

Każdego dnia, 5 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
133 zł
wtorek 27.02
133 zł
środa 28.02
134 zł
czwartek 29.02
piątek 01.03
sobota 02.03
niedziela 03.03
134 zł
poniedziałek 04.03
132 zł
wtorek 05.03
środa 06.03
czwartek 07.03
piątek 08.03
sobota 09.03
133 zł
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
czwartek 14.03
piątek 15.03
sobota 16.03
niedziela 17.03
poniedziałek 18.03
wtorek 19.03
środa 20.03
147 zł
czwartek 21.03
147 zł
piątek 22.03
147 zł
sobota 23.03
148 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 132 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 133 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo jest rano, z 133 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 133 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo od różnych operatorów autobusowych, takich jak Żak Express na następne dni.
 • Żak Express
  3h 40m
  01:35
  Port lotniczy Warszawa Modlin
  Lotnisko Warszawa Modlin
  05:15
  Grajewo
  Dworzec Glówny Autobusowy
  Żak Express
  Ekonomiczna
  od 133 zł
 • Żak Express
  3h 40m
  01:35
  Port lotniczy Warszawa Modlin
  Lotnisko Warszawa Modlin
  05:15
  Grajewo
  Dworzec Glówny Autobusowy
  Żak Express
  Ekonomiczna
  od 134 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Grajewo

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Grajewo w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 5 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Port lotniczy Warszawa Modlin na lotnisko Grajewo. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Grajewo.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 8 autobusami wahadłowymi z miasta Port lotniczy Warszawa Modlin na lotnisko Grajewo, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Grajewo, z ofertami 4.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin a miastem Grajewo.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin i w mieście Grajewo.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin i w mieściena Grajewo.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 133 zł i trwa 3h 40m do osiagnięcia celu do miasta Grajewo. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 133 zł do 134 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Grajewo.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo wynosi: 5. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo oferuje Żak Express a podróż trwa 3h 40m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 133 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Grajewo odjeżdża z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin o 01:35. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo wyrusza o 18:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo, pasażerowie mogą wybrać Żak Express. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin i miastem Grajewo?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin i miastem Grajewo używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Żak Express.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Grajewo w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Warszawa Modlin - Grajewo

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin i miasta Grajewo.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin oraz z miasta Grajewo. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.