Autokar z Tarnów do Częstochowa i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Tarnów do Częstochowa i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Tarnów do Częstochowa. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Tarnów do Częstochowa. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Tarnów do Częstochowa – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie25,99 zł
Najszybsze połączenie4h 0m
Najwcześniejszy odjazd22:25
Najpóźniejszy odjazd22:25
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans159,3 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Tarnów do Częstochowa albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Tarnów a Częstochowa i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak FlixBus. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Tarnów do Częstochowa na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Tarnów i Częstochowa, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Tarnów, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Częstochowa, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Tarnów i Częstochowa.

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Tarnów do Częstochowa, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Tarnów do Częstochowa, ale obecnie nie kursują
 • FlixBus
  22:25
  Tarnów - Mostowa
  Czas jazdy 4h 0m
  02:25
  Częstochowa - Dworzec Autobusowy
  od25,99 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-04

Autobus z Tarnów do Częstochowa: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Tarnów jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Częstochowa jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Częstochowa do Tarnów wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Częstochowa do Tarnów.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Tarnów do Częstochowa i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje FlixBus za 25,99 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 4h 0m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Tarnów - Częstochowa, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Tarnów do Częstochowa!

Przystanki w Tarnów i Częstochowa

Stacje
Częstochowa - BP
aleja Wojska Polskiego 87, 42-200  Częstochowa  (Polska)
Częstochowa - C.h. Jagiellończycy
Częstochowa  (Polska)
Częstochowa - Dworzec Autobusowy
Stanisława Orzechowskiego , 42-200  Częstochowa  (Polska)
Częstochowa - Dworzec Kolejowy "Częstochowa"
Marszałka Józefa Piłsudskiego 19, 42-200  Częstochowa  (Polska)
Częstochowa - Estakada
aleja Wojska Polskiego 120A, 42-207  Częstochowa  (Polska)
Częstochowa - Katedralna 18
Katedralna  18, 42-200  Częstochowa  (Polska)
Częstochowa - McDonald's
Drogowców 1, 42-294  Częstochowa  (Polska)
Częstochowa - Raków
Aleja Pokoju , 42-202  Częstochowa  (Polska)
Częstochowa Dworzec Główny
Częstochowa  (Polska)

Autobus Tarnów Częstochowa: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Tarnów do Częstochowa?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 25,99 zł i trwa 4h 0m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Tarnów do Częstochowa?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 25,99 zł do 34,98 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Częstochowa.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Tarnów do Częstochowa?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Tarnów do Częstochowa wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Tarnów do Częstochowa?

Najszybsza podróż autokarem z Tarnów do Częstochowa trwa 4h 0m i jest oferowana przez FlixBus. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 31,83 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Tarnów do Częstochowa?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Tarnów do Częstochowa, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 0. Przejazd oferuje

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Tarnów do Częstochowa?

Pierwszy autobus z Tarnów do Częstochowa odjeżdża o 22:25. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Tarnów do Częstochowa?

Ostatni autobus z Tarnów do Częstochowa odjeżdża o 22:25. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Tarnów do Częstochowa?

Podróżując z Tarnów do Częstochowa możesz skorzystać z FlixBus. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Tarnów do Częstochowa?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Tarnów do Częstochowa możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Tarnów do Częstochowa?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Tarnów do Częstochowa w dniu Twojej podróży.

Porównaj Tarnów i Częstochowa

Tarnów
117 799
Częstochowa
248 125
7,25 zł
4,25 zł
Tarnów
Częstochowa
Przejazd taksówką w lokalizacji: Tarnów jest 42% droższy niż w lokalizacji: Częstochowa.
3,00 zł
2,50 zł
Tarnów
Częstochowa
Przejazd autobusem w lokalizacji: Tarnów jest 17% droższy niż w lokalizacji: Częstochowa.
4,50 zł
5,00 zł
Tarnów
Częstochowa
Duży kufel piwa w lokalizacji: Tarnów jest 10% tańszy niż w lokalizacji: Częstochowa.
2,00 zł
1,43 zł
Tarnów
Częstochowa
1 litr wody w lokalizacji: Tarnów jest 29% droższy niż w lokalizacji: Częstochowa.
22,00 zł
18,50 zł
Tarnów
Częstochowa
Pełny posiłek w lokalizacji: Tarnów jest 16% droższy niż w lokalizacji: Częstochowa.

Kontynuuj swoją podróż do Tarnów i Częstochowa

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.