Autokar z Supetar do Bol i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Supetar do Bol i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Supetar do Bol – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie27,07 zł
Najszybsze połączenie0h 55m
Najwcześniejszy przejazd06:15
Najpóźniejszy pojazd17:45
Codzienne połączenia9 Ø
Dystans15,8 km
Firmy autobusoweAutotrans
Czy chcesz pojechać autobusem z Supetar do Bol albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Supetar a Bol i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Supetar do Bol dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Supetar i Bol, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Supetar, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Bol, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Supetar i Bol.

Najtańsze połączenie z Supetar do Bol

Dzisiaj
Jutro
19.04
20.04
21.04
22.04

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Autotrans
    06:15
    Supetar
    Czas jazdy 1h 20m
    07:35
    Bol
    od27,07 zł
  • Autotrans
    10:25
    Supetar
    Czas jazdy 0h 55m
    11:20
    Bol
    od27,07 zł
  • Autotrans
    12:25
    Supetar
    Czas jazdy 1h 15m
    13:40
    Bol
    od27,07 zł
  • Autotrans
    14:20
    Supetar
    Czas jazdy 0h 55m
    15:15
    Bol
    od27,07 zł
  • Autotrans
    15:25
    Supetar
    Czas jazdy 1h 10m
    16:35
    Bol
    od27,07 zł
  • Autotrans
    15:40
    Supetar
    Czas jazdy 0h 55m
    16:35
    Bol
    od27,07 zł
  • Autotrans
    10:10
    Supetar
    Czas jazdy 1h 10m
    11:20
    Bol
    od27,07 zł
  • Autotrans
    17:45
    Supetar
    Czas jazdy 1h 10m
    18:55
    Bol
    od27,07 zł
  • Autotrans
    12:25
    Supetar
    Czas jazdy 1h 10m
    13:35
    Bol
    od27,07 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Bol do Supetar

Autobus z Supetar do Bol: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Supetar jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Bol jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Bol do Supetar, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Bol do Supetar.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Supetar - Bol, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Supetar do Bol!

Przystanki w Supetar i Bol

Stacje
Ulica Vladimira Nazora 5, 21420 Bol (Chorwacja)

Porównaj Supetar i Bol

19,85 zł
19,85 zł
Supetar
Bol
Przejazd taksówką w lokalizacji: Supetar jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.
6,62 zł
6,62 zł
Supetar
Bol
Przejazd autobusem w lokalizacji: Supetar jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.
10,53 zł
10,53 zł
Supetar
Bol
Duży kufel piwa w lokalizacji: Supetar jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.
3,53 zł
3,53 zł
Supetar
Bol
1 litr wody w lokalizacji: Supetar jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.
35,34 zł
35,34 zł
Supetar
Bol
Pełny posiłek w lokalizacji: Supetar jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.

Kontynuuj swoją podróż da Supetar i Bol

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.