Autokar z Postira do Supetar i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Postira do Supetar i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Postira do Supetar – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie15,04 zł
Najszybsze połączenie0h 15m
Najwcześniejszy przejazd06:50
Najpóźniejszy pojazd22:25
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans5,8 km
Firmy autobusoweAutotrans
Czy chcesz pojechać autobusem z Postira do Supetar albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Postira a Supetar i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Postira do Supetar dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Postira i Supetar, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Postira, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Supetar, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Postira i Supetar.

Najtańsze połączenie z Postira do Supetar

Dzisiaj
od 15,04 zł
Jutro
od 15,04 zł
08.03
od 15,04 zł
09.03
od 15,04 zł
10.03
od 15,04 zł
11.03
od 15,04 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Autotrans
    06:50
    Postira
    Czas jazdy 0h 35m
    07:25
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    06:50
    Postira
    Czas jazdy 0h 15m
    07:05
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    07:20
    Postira
    Czas jazdy 0h 15m
    07:35
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    11:45
    Postira
    Czas jazdy 0h 15m
    12:00
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    13:55
    Postira
    Czas jazdy 0h 20m
    14:15
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    15:00
    Postira
    Czas jazdy 0h 15m
    15:15
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    15:15
    Postira
    Czas jazdy 0h 35m
    15:50
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    17:25
    Postira
    Czas jazdy 0h 15m
    17:40
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    22:25
    Postira
    Czas jazdy 0h 15m
    22:40
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    14:00
    Postira
    Czas jazdy 0h 25m
    14:25
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    09:40
    Postira
    Czas jazdy 0h 15m
    09:55
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    09:35
    Postira
    Czas jazdy 0h 15m
    09:50
    Supetar
    od15,04 zł
  • Autotrans
    14:40
    Postira
    Czas jazdy 0h 20m
    15:00
    Supetar
    od15,04 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Supetar do Postira

Autobus z Postira do Supetar: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Postira jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Supetar jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Supetar do Postira, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Supetar do Postira.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Postira - Supetar, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Postira do Supetar!

Przystanki w Postira i Supetar

Stacje
Prilaz Pomoraca 10, 21400 Supetar (Chorwacja)

Porównaj Postira i Supetar

19,85 zł
19,85 zł
Postira
Supetar
Przejazd taksówką w lokalizacji: Postira jest 0% droższy niż w lokalizacji: Supetar.
6,62 zł
6,62 zł
Postira
Supetar
Przejazd autobusem w lokalizacji: Postira jest 0% droższy niż w lokalizacji: Supetar.
10,53 zł
10,53 zł
Postira
Supetar
Duży kufel piwa w lokalizacji: Postira jest 0% droższy niż w lokalizacji: Supetar.
3,53 zł
3,53 zł
Postira
Supetar
1 litr wody w lokalizacji: Postira jest 0% droższy niż w lokalizacji: Supetar.
35,35 zł
35,35 zł
Postira
Supetar
Pełny posiłek w lokalizacji: Postira jest 0% droższy niż w lokalizacji: Supetar.

Kontynuuj swoją podróż da Postira i Supetar

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.