Autokar z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza (BSL)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Strasburg – Lotnisko Bazylea-Miluza (BSL) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie 22,97 zł
Najszybsze połączenie 2h 15m
Najwcześniejszy odjazd 07:30
Najpóźniejszy odjazd 07:30
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 110,8 km
Firmy autobusowe FlixBus, Union Ivkoni, MarinoBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak FlixBus, Union Ivkoni albo MarinoBus. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Strasburg i Lotnisko Bazylea-Miluza, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Strasburg, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Bazylea-Miluza.

Najtańsze połączenie z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza

Dzisiaj
od 36,78 zł
Jutro
od 45,99 zł
05.12
od 36,78 zł
06.12
od 36,78 zł
07.12
08.12
od 45,99 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    07:30
    Strasburg - Place de I´Etoile
    Czas jazdy 2h 15m
    09:45
    Lotnisko Bazylea-Miluza
    od 22,97 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 50m
    11:50
    Lotnisko Bazylea-Miluza
    od 36,83 zł
  • BlaBlaCar
    17:00
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 30m
    18:30
    Lotnisko Bazylea-Miluza
    od 40,52 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 50m
    16:50
    Lotnisko Bazylea-Miluza
    od 41,43 zł
  • BlaBlaCar
    07:00
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 30m
    08:30
    Lotnisko Bazylea-Miluza
    od 41,43 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza, ale obecnie nie kursują.
  • Union Ivkoni
    05:30
    Strasburg
    Czas jazdy 2h 15m
    07:45
    Lotnisko Bazylea-Miluza
    od 39,50 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-07
  • MarinoBus
    12:25
    Strasburg
    Czas jazdy 2h 15m
    14:40
    Lotnisko Bazylea-Miluza
    od 124,30 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-10

Autobus z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Strasburg, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Bazylea-Miluza, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd do Lotnisko Bazylea-Miluza z Strasburg ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Bazylea-Miluza do Strasburg? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Po otrzymaniu wyników wyszukiwania możesz porównać wszystkie autobusy na trasie z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza i rozważyć wiele czynników zanim zarezewujesz swoją podróż. Najtańsze bilety autobusowe oferuje FlixBus za 22,97 zł, natomiast najszybsze połączenie zajmuje 2h 15m. Ty zdecydujesz czy wybierzesz najtańszy bilet, najszybszą podróż czy autobus z największą liczbą udogodnień. Niezależnie czego szukasz możemy pomóc Ci w znalezieniu oferty najlepiej spełniającej Twoje potrzeby!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Strasburg i Lotnisko Bazylea-Miluza

Stacje
Lotnisko Bazylea-Miluza
EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg , 68304 Lotnisko Bazylea-Miluza (Francja)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat trasy z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza

Ile kosztuje podróż autobusowa z Strasburgdo Lotnisko Bazylea-Miluza?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy bilet kosztuje 22,97 zł a przejazd do Lotnisko Bazylea-Miluza trwa 2h 15m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 3. Ceny zawierają się w przedziale od 22,97 zł do 151,87 zł. Radzimy Ci rezerwować bilet, najwcześniej jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najtańszą cenę na trasie do Lotnisko Bazylea-Miluza.

Ile średnio dziennie dotepnych jest połączeń z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługiwanych z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady autobusowe i znaleźć podróż idealną dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusowa z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza?

Najszybsze połączenie z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza oferuje FlixBus a czas jego trwania wynosi 2h 15m. Najtańszy bilet autobusowy na tej trasie kosztuje 22,97 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z uwagi na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza?

Pierwszy autobus do Lotnisko Bazylea-Miluza z Strasburg odjeżdża o 07:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładny rozkłąd w dniu Twojej podróży korzystając z naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza?

Ostatni autobus z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza odjeżdża o 07:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Użyj naszej wyszukiwarki do znalezienie dokładnego rozkładu odpowiadającemu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Która firma autokarowa obsługuje trasę z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza?

Podróżując z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, Union Ivkoni i MarinoBus. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować ten, który pasuje Ci najbardziej.

Czy jest bezpośredni autobus z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 2 FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasę z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza?

To co możesz ze sobą zabrać zależy od firmy autokarowej. Zazwyczaj, bezpłatnie możesz wziąć walizkę i bagaż podręczny w podróż z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza. Najprościej jest skorzytstać z nasej wyszukiwarki, która umożliwi Ci wybranie najlepszej opcji podróży dopasowanej do Twoich potrzeb.

Jakie wyposażenie jest dostepne w autobusach na trasie z Strasburgdo Lotnisko Bazylea-Miluza?

Wyposażenie autobusów różni się w zależniości od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów jest wyposażonych w Wi-Fi, więc możesz stale przekazywać przyjaciołom swoje położenie w trakcie pdoróży. Z kolei klimatyzacja zapewnia wyższy komfort podróżowania. Najlepiej zrobisz używając naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnej informacji o wyposażeniu autobusów na trasie z Strasburg do Lotnisko Bazylea-Miluza w dniu Twojej podróży.

Połączenia autobusowe z Strasburg oraz z Lotnisko Bazylea-Miluza

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.