Bus Karlsruhe Strasburg: Rozkład jazdy PKS

Autobus Karlsruhe ↔ Strasburg: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 4 291 188 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Karlsruhe do Strasburg

Najtańsze połączenie20,46 zł
Najszybsze połączenie1h 5m
Najwcześniejszy przejazd06:45
Najpóźniejszy pojazd23:50
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans67,3 km
Firmy autobusoweRegioJet, BlaBlaBus, FlixBus, Marino Autolinee, ALSA, Eurolines Germany

Najtańsze połączenie z Karlsruhe do Strasburg

Today
od 8,91 zł
Tomorrow
od 22,33 zł
18.07
19.07
20.07
21.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • RegioJet
    06:45
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 15m
    08:00
    Strasburg - Place de I´Etoile
    od20,46 zł
  • BlaBlaBus
    23:50
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 5m
    00:55
    Strasburg - Place de I´Etoile
    od22,33 zł
  • FlixBus
    17:25
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 15m
    18:40
    Strasburg - Bischheim
    od22,33 zł
  • FlixBus
    18:10
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 10m
    19:20
    Strasburg - Bischheim
    od22,33 zł
  • FlixBus
    18:30
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 30m
    20:00
    Strasburg - Bischheim
    od22,33 zł
  • Marino Autolinee
    08:20
    Karlsruhe
    Czas jazdy 1h 40m
    10:00
    Strasburg
    od24,57 zł
  • FlixBus
    11:05
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 15m
    12:20
    Strasburg - Bischheim
    od31,28 zł
  • ALSA
    11:30
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 10m
    12:40
    Strasburg - Place de I´Etoile
    od44,31 zł
  • Eurolines Germany
    19:00
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 2h 10m
    21:10
    Strasburg - Place de I´Etoile
    od129,79 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Karlsruhe do Strasburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • SNCF
    19:32
    Karlsruhe
    Czas jazdy 0h 25m
    19:57
    Strasburg
    od85,03 zł
  • SNCF
    15:09
    Karlsruhe
    Czas jazdy 0h 47m
    15:56
    Strasburg
    od85,03 zł
  • Deutsche Bahn
    08:01
    Karlsruhe
    Czas jazdy 0h 58m
    08:59
    Strasburg
    od87,27 zł
  • Deutsche Bahn
    06:59
    Karlsruhe
    Czas jazdy 0h 54m
    07:53
    Strasburg
    od87,27 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Karlsruhe do Strasburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    13:40
    Karlsruhe
    Czas jazdy 1h 20m
    15:00
    Strasburg
    od22,38 zł

Najtańsze połączenie z Strasburg do Karlsruhe

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • RegioJet
    21:30
    Strasburg - Place de I´Etoile
    Czas jazdy 1h 5m
    22:35
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od20,46 zł
  • BlaBlaBus
    02:05
    Strasburg - Place de I´Etoile
    Czas jazdy 1h 0m
    03:05
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od22,33 zł
  • FlixBus
    08:05
    Strasburg - Bischheim
    Czas jazdy 1h 10m
    09:15
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od22,33 zł
  • FlixBus
    13:15
    Strasburg - Bischheim
    Czas jazdy 1h 20m
    14:35
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od22,33 zł
  • Marino Autolinee
    02:05
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 0m
    03:05
    Karlsruhe
    od24,79 zł
  • Marino Autolinee
    06:55
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 15m
    08:10
    Karlsruhe
    od24,79 zł
  • FlixBus
    06:00
    Strasburg - Bischheim
    Czas jazdy 1h 15m
    07:15
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od31,28 zł
  • FlixBus
    08:45
    Strasburg - Bischheim
    Czas jazdy 1h 20m
    10:05
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od31,28 zł
  • FlixBus
    12:40
    Strasburg - Bischheim
    Czas jazdy 1h 30m
    14:10
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od31,28 zł
  • ALSA
    17:15
    Strasburg - Place de I´Etoile
    Czas jazdy 1h 10m
    18:25
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od44,31 zł
  • Eurolines Germany
    09:30
    Strasburg - Place de I´Etoile
    Czas jazdy 0h 55m
    10:25
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od129,79 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Strasburg do Karlsruhe

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    16:22
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 9m
    17:31
    Karlsruhe
    od85,03 zł
  • SNCF
    16:22
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 9m
    17:31
    Karlsruhe
    od85,03 zł
  • SNCF
    09:11
    Strasburg
    Czas jazdy 0h 41m
    09:52
    Karlsruhe
    od85,03 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Strasburg do Karlsruhe

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:30
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 0m
    19:30
    Karlsruhe
    od17,90 zł
  • BlaBlaCar
    03:40
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 0m
    04:40
    Karlsruhe
    od22,38 zł
  • BlaBlaCar
    12:30
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 10m
    13:40
    Karlsruhe
    od22,38 zł
  • BlaBlaCar
    17:10
    Strasburg
    Czas jazdy 1h 10m
    18:20
    Karlsruhe
    od22,38 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Szukasz autobusu na trasie: Karlsruhe - Strasburg? Zastosuj naszą wyszukiwarkę żeby znaleźć odpowiednie opcje podróży. Jeśli chcesz sprawnie dotrzeć na miejsce wybierz najszybszy autokar, czyli taki oferowany przez , docierający do celu w 1h 10m. Znajdziesz zapewne połączenia pokonujące trasę w minimalnie dłuższym czasie, lecz mimo pozornego niedopasowania do Twoich potrzeb - to właśnie te połączenia mogą okazać się najtańsze. Dlatego porównanie ofert się opłaca! Jeśli chcesz oszczędzić pieniądze podróżując na trasie: Karlsruhe - Strasburg, zdecyduj się na najtańsze w cenie od 8,91 zł. Uwaga: Jeśli będziesz zastanawiać się zbyt długo lub trafisz na okres dużego popytu, bilety mogą być minimalnie droższe. Zdecyduj: po prostu kliknij "Znajdź połączenie" aby zobaczyć oferty konkretnego przewoźnika!
Im więcej opcji przejazdu autobusem wyboru, tym trudniej zazwyczaj zdecydować się na tę najlepszą. Od tego jest CheckMyBus: szukając transportu na trasie Karlsruhe - Strasburg znajdziesz kilku przewoźników, którzy po niej kursują. W takich przypadkach warto porównać ze sobą dostępne oferty. Dzięki CheckMyBus znajdziesz najszybsze i najwygodniejsze opcje przejazdu z Karlsruhe do Strasburg i z powrotem. Wystarczy, że klikniesz "Znajdź połączenie" i zarezerwujesz bilet! W wynikach wyszukiwania sprawdzisz, który przewoźnik oferuje dodatkowe miejsce na na nogi, ma przyjazną politykę bagażową albo pozwala zabrać ze sobą zwierzaka lub bagaż nadmiarowy. Na trasie z Karlsruhe do Strasburg, tacy przewoźnicy jak FlixBus, pozwolą Ci również na transport roweru. Sprawdź dostępne oferty i dokonaj wyboru!
Wybierając najlepsze połączenie autokarowe należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Pierwszym z nich jest cena. Obecnie koszt biletu za przejazd z Karlsruhe do Strasburg zaczyna się od 8,91 zł, ale w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę może on wzrosnąć. Drugi to zaś czas trwania przejazdu, który może się znacząco różnić w zależności od wybranej oferty. Jeśli nie chcesz spędzać zbyt wielu godzin w autokarze, wybierz najszybszy możliwy przejazd.

Przystanki autobusowe w Karlsruhe i Strasburg

Stacje
Carrefour de l'Europe , 67800 Strasburg (Francja)
Boulevard de Metz 3, 67000 Strasburg (Francja)
Place de la Gare 20, 67000 Strasburg (Francja)
Place de l'Étoile , 67000 Strasburg (Francja)
Rue du Maréchal Lefebvre 1, 67000 Strasburg (Francja)
Rue Hannong , 67000 Strasburg (Francja)

Porównaj Karlsruhe i Strasburg

18,57 zł
12,08 zł
Karlsruhe
Strasburg
Przejazd taksówką w lokalizacji: Karlsruhe jest 35% droższy niż w lokalizacji: Strasburg.
10,74 zł
7,61 zł
Karlsruhe
Strasburg
Przejazd autobusem w lokalizacji: Karlsruhe jest 30% droższy niż w lokalizacji: Strasburg.
14,54 zł
22,38 zł
Karlsruhe
Strasburg
Duży kufel piwa w lokalizacji: Karlsruhe jest 36% tańszy niż w lokalizacji: Strasburg.
0,85 zł
2,91 zł
Karlsruhe
Strasburg
1 litr wody w lokalizacji: Karlsruhe jest 71% tańszy niż w lokalizacji: Strasburg.
23,27 zł
69,37 zł
Karlsruhe
Strasburg
Pełny posiłek w lokalizacji: Karlsruhe jest 67% tańszy niż w lokalizacji: Strasburg.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.