Komunikaty i materiały prasowe

Wszystkie komunikaty i materiały prasowe CheckMyBus w zasięgu ręki
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Centrum prasowe CheckMyBus

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o CheckMyBus? Czy potrzebujesz szczegółowych informacji, danych statystycznych lub dogłębnej analizy rozwoju rynku autobusowego w Polsce lub innych częściach świata? Wszystkie informacje o nowych funkcjach, zmianach cen, trendach i wiele innych znajdziesz w naszych press releases. Oczywiście oferujemy Ci również liczne zdjęcia i filmy w naszym zestawie prasowym. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się skontaktować z naszym działem PR!

To my

CheckMyBus CheckMyBus to portal porównawczy, który pokazuje rozkłady jazdy i ceny autobusów w czasie rzeczywistym w ponad 90 krajach. Dzięki ponad 3000 przewoźnikom autobusowym i milionom tygodniowych odjazdów, CheckMyBus daje swoim użytkownikom dostęp do największej sieci autobusowej online na świecie! Nasi użytkownicy dokonują ponad 100 milionów wyszukiwań na ChecKMyBus każdego roku.

Komunikaty prasowe

Co nowego w CheckMyBus? Co obecnie porusza branżę autobusową? Tego wszystkiego i wiele więcej dowiesz się z naszych informacji prasowych. Zobacz wszystkie najnowsze wiadomości, a także gorące tematy z przeszłości w naszym archiwum.

Nasze najnowsze informacje prasowe

Kto kupuje bilety autobusowe przez Internet w Polsce

Norymberga, 25 września 2018 r. – Nowe technologie, a w szczególności Internet, zmieniły nasze nawyki podróżowania. Wiele rzeczy stało się prostszych. Znajdowanie informacji o celach podróży, opinie turystów odwiedzających dane miejsca oraz porównywanie cen stało się nieodłącznym elementem planowania każdego wyjazdu. Dotyczy to nie tylko rezerwacji pokojów hotelowych oraz biletów lotniczych, ale także przejazdów autokarami. Więcej

Archiwum

Więcej o CheckMyBus na blogu i w mediach społecznościowych

CheckMyBus Blog Chcesz dowiedzieć się więcej o CheckMyBus i biznesie autobusowym na całym świecie? W takim razie sprawdź nasz blog! Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się za kulisami CheckMyBus, śledź nas na Instagram, Facebook lub LinkedIn. Czeka tam na Ciebie duża społeczność miłośników i profesjonalistów z branży turystycznej!

Jesteśmy sławni! O CheckMyBus już napisano

CheckMyBus rewolucjonizuje rynek autobusowy od 2013 roku - i nie pozostało to niezauważone przez lata. Wiele mediów zwróciło już na nas uwagę i zaproponowało nam platformę dla naszych usług i naszej pracy. Zobacz, co już o nas napisano.

Artykuły i raporty o CheckMyBus

Monito

Busy z Niemiec do Polski — gdzie szukać, ile kosztują i które busy na trasie Polska-Niemcy są najlepsze

Czerwiec 2020 - Szukasz busów z Niemiec do Polski? Może musisz wrócić do kraju, a odwołali ci samolot? Albo wolisz skorzystać z przejazdu pod wskazany adres? Więcej

Twój kontakt z CheckMyBus

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o CheckMyBus do swojego artykułu? Chcesz zaprosić nas na wywiad lub dyskusję w tle? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Po prostu wyślij do nas e-mail na adres press@checkmybus.com lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi rzecznikami prasowymi.

Materiały dla prasy CheckMyBus

Wszystkie materiały dla prasy o CheckMyBus

Szukasz zdjęcia lub filmu wideo o nas? W Materiały dla prasy CheckMyBus znajdziesz wszystkie materiały dotyczące naszej firmy.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.