CheckMyBus partnerem Skyscanner: wyszukaj najlepszy autobus, pociąg, carpooling lub przelot na jednej platformie

Komunikat Prasowy - 26 kwiecień 2017

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
CheckMyBus partnerem Skyscanner: wyszukaj najlepszy autobus, pociąg, carpooling lub przelot na jednej platformie

Norymberga, 26 kwiecień 2017 – CheckMyBus, wiodąca wyszukiwarka autobusowych połączeń międzymiastowych z szeroką bazą ofert transportu lądowego, dodaje opcję porównywania lotów. Dzięki współpracy ze Skyscanner, wiodącym portalem w skali światowej, klienci otrzymają błyskawiczny dostęp do najlepszych ofert na jeden z czterech najpopularniejszych środków transportu w miastach.

Coraz większa liczba klientów używa CheckMyBus nie tylko do wyszukiwania niedrogich ofert lokalnych, ale również połączeń transgranicznych, średnio lub długodystansowych. W tym zakresie wybór oferty na przelot samolotem może być szczególnie korzystny, ze względu na znacznie krótszy czas podróży oraz zaskakująco konkurencyjne ceny.

“Współpraca ze Skyscanner pozwala nam dostarczyć klientom prostych i dokładnych zestawień autobusów międzymiastowych z pociągami, carpoolingiem czy przelotem na danej trasie. Podróżni znajdą w jednym przystępnym miejscu wszystkie opcje transportu na miejskie wypady” - wyjaśnia Marc Hofmann, Dyrektor Zarządzający CheckMyBus.

Jeśli wybierasz się z Warszawy do Paryża na początku maja, podróż autobusem będzie Cię kosztować 240 PLN i trwać około 24 godzin. Lot trwa natomiast 2,5 godziny i kosztuje 270 PLN. Jest to bezpośredni rezultat wzrastającej konkurencji w transporcie tradycyjnym, skutkujący znaczącymi rabatami na przejazd autokarem lub pociągiem, carpooling czy przeloty. Strona internetowa CheckMyBus już teraz pozwala dogodnie zestawić wszystkie te opcje.

Mike Ferguson, pełniący w Skyscanner funkcję Senior Commercial Manager, tak mówi o współpracy: “Jesteśmy zadowoleni z partnerstwa z CheckMyBus, które poszerza ich ofertę o wyszukiwanie lotów. Zawsze cieszy nas współpraca z innowacyjnymi firmami z innych pionów transportu. Jako światowy lider wśród wyszukiwarek podróżniczych, Skyscanner wspiera swoich partnerów za pomocą nowoczesnych baz danych i dostępu do ponad 1,200 przewoźników.”


O CheckMyBus:

Międzynarodowa wyszukiwarka połączeń autobusowych CheckMyBus dostarcza informacji o rozkładach jazdy i cenach w ponad 60 krajach, w czasie rzeczywistym. Uwzględniając ponad 610 firm i miliony kursów każdego tygodnia, CheckMyBus oferuje dostęp do największej na świecie wirtualnej sieci autobusowej. Znajdź bilety autobusowe i więcej informacji na www.checkmybus.pl. Ściągnij naszą aplikację na iOS lub Androida.


Kontakt dla prasy:

CheckMyBus GmbH
Andreas Oswald
Karlstraße 9
90403 Norymberga (Niemcy)
Tel: +49 911 310440 0
Fax: +49 911 310 440 99
E-Mail: press@checkmybus.com

Websites: www.checkmybus.pl, www.checkmybus.de, www.fernbusse.de, www.checkmybus.com, www.checkmybus.fr, www.checkmybus.it, www.checkmybus.es, www.checkmybus.co.uk, www.checkmybus.at, www.checkmybus.ch, www.checkmybus.nl, www.checkmybus.pt, www.checkmybus.com.br, www.checkmybus.com.mx, www.checkmybus.cz, www.checkmybus.hr, www.checkmybus.com.ar, www.checkmybus.cl, www.checkmybus.com.tr

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.