Autokary do Postira

Sprawdź wszystkie połączenia do Postira i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Postira - tanie bilety autobusowe z punktu
 • Autotrans
  10:25
  Postira
  Czas jazdy 1h 0m
  11:25
  Sumartin
  od27,07 zł
4 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
1 Przewoźnik autobusowy
27,07 zł Najtańszy przejazd
Postira w skrócie
Chorwacja
1 429
Kuna
Czy chcesz pojechać autobusem do Postira?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Postira oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Postira dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Postira – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Postira.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Postira, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Postira? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Postira.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Postira

Stacje
Ulica Strančica 2, 21410 Postira (Chorwacja)

Odkryj inne kierunki

Informacja podróżna: odwiedź Postira

Transport publiczny
Postira - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę6,62 zł
Bilet miesięczny174,46 zł
Autobusem lub tramwajem12,5 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans19,85 zł
Taxi średni dystans29,47 zł
Taxi długi dystans63,14 zł
Paliwo5,55 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek36,10 zł
Menu trzydaniowe75,20 zł
Małe cappuccino6,62 zł
Duże piwo beczkowe10,53 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański6,53 zł
Dania mięsne11,67 zł
Butelka wody3,53 zł
Butelka wina (średnia półka)21,06 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Postira

Miasta w pobliżu Postira: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Postira znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Split, Kaštela albo Szybenik, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Postira z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Makarska, Livno, Sinj i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.