Autokary do Nötsch

Sprawdź wszystkie połączenia do Nötsch i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Nötsch znajdujesz najczęściej?
 • ÖBB
  09:10
  Villach
  Czas jazdy 0h 57m
  10:07
  Nötsch
  od38,70 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-09-01
0 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
0 Przewoźnicy
38,70 zł Najtańszy przejazd
Nötsch w skrócie
Austria
2 261
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Nötsch?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Nötsch oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Nötsch dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Nötsch – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Nötsch.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Nötsch, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Nötsch? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Nötsch.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Nötsch

Stacje
Nötsch - Schloss Wasserleonburg
Saak 1, 9611 Nötsch (Austria)

Informacja podróżna: odwiedź Nötsch

Transport publiczny
Nötsch - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę9,56 zł
Bilet miesięczny200,35 zł
Autobusem lub tramwajem20 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans25,50 zł
Taxi średni dystans43,72 zł
Taxi długi dystans107,49 zł
Paliwo5,06 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek42,12 zł
Menu trzydaniowe91,07 zł
Małe cappuccino12,08 zł
Duże piwo beczkowe15,94 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański8,51 zł
Dania mięsne16,72 zł
Butelka wody1,74 zł
Butelka wina (średnia półka)22,72 zł

Miasta w pobliżu Nötsch: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Nötsch znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Udine, Klagenfurt albo Villach, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Nötsch z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Landskron, Jesenice, Faak am See i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Klagenfurt. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.