✈ Autobusy do Lotnisko Klagenfurt (KLU)

Znajdź wszystkie połączenia do Lotnisko Klagenfurt i zobacz najtańsze bilety na przejazdy

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Lotnisko Klagenfurt znajdujesz najczęściej?
 • GoOpti
  02:10
  Lotnisko Lublana
  Czas jazdy 1h 30m
  03:40
  Lotnisko Klagenfurt
  od119,47 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-09-18
13 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
1 Przewoźnik autobusowy
445,73 zł Najtańszy przejazd
Czy chcesz pojechać autobusem do Lotnisko Klagenfurt?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Lotnisko Klagenfurt oraz pokazujemy czasy wyjazdu i dojazdu, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży oraz najtańsze bilety autokarowe. Znajdziesz również wszystkie informacje o udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na tej stronie mamy również najtańsze połączenia do Lotnisko Klagenfurt dla najbliższych dni. Otrzymasz również informacje o przystankach autobusowych w Lotnisko Klagenfurt, co pozwoli Ci się odnaleźć na miejscu. Co więcej, zobaczysz też najczęściej wyszukiwane połączenia doLotnisko Klagenfurt.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Lotnisko Klagenfurt, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Klagenfurt? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasu wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojów. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Lotnisko Klagenfurt

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Lotnisko Klagenfurt

Stacje
Lotnisko Klagenfurt
Flughafenstraße 60-64, Lotnisko Klagenfurt (Austria)
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.