Autokary do Innsbruck

Sprawdź wszystkie połączenia do Innsbruck i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Innsbruck znajdujesz najczęściej?
 • FlixBus
  21:15
  Garmisch-Partenkirchen
  Czas jazdy 1h 10m
  22:25
  Innsbruck - Südbahnstraße
  od27,52 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-09-11
660 Autobusowe
9 Przystanki autobusowe
5 Przewoźnicy
11,95 zł Najtańszy przejazd
Innsbruck w skrócie
Austria
132 493
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Innsbruck?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Innsbruck oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Innsbruck dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Innsbruck – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Innsbruck.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Innsbruck, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Innsbruck? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Innsbruck.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Innsbruck

Stacje
Innsbruck - Allerheiligenhöfe
Innsbruck (Austria)
Innsbruck - Busparkplatz am Hofgarten
Kaiserjägerstraße 583, 6020 Innsbruck (Austria)
Innsbruck - Central station
Heiliggeiststraße 21, 6020 Innsbruck (Austria)
Innsbruck - Kranebitten
Innsbruck (Austria)
Innsbruck - Olympiaworld
Olympiastraße 10, 6020 Innsbruck (Austria)
Innsbruck - Stefansbrücke
Südbahnstraße 403, 6020 Innsbruck (Austria)
Innsbruck - Südbahnstraße
Südbahnstraße 403, 6020 Innsbruck (Austria)
Innsbruck Hötting
Innsbruck (Austria)
Innsbruck Westbahnhof
Innsbruck (Austria)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Innsbruck

Miasta w pobliżu Innsbruck: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Innsbruck znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Merano, Garmisch-Partenkirchen albo Brixen, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Innsbruck z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Bad Tölz, Bruckmühl, Füssen i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Innsbruck. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.