Autokary do Millstatt

Sprawdź wszystkie połączenia do Millstatt i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
0 Autobusowe
2 Przystanki autobusowe
0 Przewoźnicy
Millstatt w skrócie
Austria
6 221
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Millstatt?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Millstatt oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Millstatt dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Millstatt – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Millstatt.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Millstatt, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Millstatt? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Millstatt.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Millstatt

Stacje
Dellach - Millstätter See
Dellach 7, 9872 Millstatt (Austria)
Millstatt - Hotel Alexanderhof
Alexanderhofstraße 16, 9872 Millstatt (Austria)

Informacja podróżna: odwiedź Millstatt

Transport publiczny
Millstatt - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę9,39 zł
Bilet miesięczny196,81 zł
Autobusem lub tramwajem20 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans25,05 zł
Taxi średni dystans42,95 zł
Taxi długi dystans105,60 zł
Paliwo4,97 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek41,37 zł
Menu trzydaniowe89,46 zł
Małe cappuccino11,87 zł
Duże piwo beczkowe15,66 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański8,36 zł
Dania mięsne16,43 zł
Butelka wody1,71 zł
Butelka wina (średnia półka)22,32 zł

Miasta w pobliżu Millstatt: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Millstatt znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Klagenfurt, Villach albo Landskron, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Millstatt z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Jesenice, Faak am See, Oberaichwald i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Klagenfurt. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.