Autobus Marsylia - Nicea i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Marsylia do miasta Nicea i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Marsylia do miasta Nicea.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Marsylia do miasta Nicea od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 85 zł
jutro
od 47 zł
niedziela
od 38 zł
poniedziałek
od 34 zł
wtorek
od 34 zł
środa
od 26 zł
czwartek
od 128 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 40m
    10:40
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    13:20
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    85 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 5m
    04:55
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    47 zł
  • FlixBus
    3h 35m
    04:25
    Marsylia
    Saint-Antoine Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    85 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    10:40
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    13:20
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    85 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 5m
    04:55
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • FlixBus
    3h 35m
    04:25
    Marsylia
    Saint-Antoine Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    43 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    10:40
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    13:20
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    128 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 35m
    04:25
    Marsylia
    Saint-Antoine Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    34 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    04:55
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    10:40
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    13:20
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    47 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 35m
    04:25
    Marsylia
    Saint-Antoine Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    34 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    04:55
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    10:40
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    13:20
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    47 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 40m
    10:40
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    13:20
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • FlixBus
    3h 35m
    04:25
    Marsylia
    Saint-Antoine Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    34 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    04:55
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    08:00
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    38 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 40m
    10:40
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    13:20
    Nicea
    Vauban Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    128 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Marsylia i Nicea.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Marsylia i Nicea w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 3 autobusami dziennie z miasta Marsylia do miasta Nicea. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 1 autobusów dziennie między miastami Marsylia i Nicea.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest noc, z 10 autobusami z miasta Marsylia do miasta Nicea, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Marsylia i Nicea, z ofertami 7.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Marsylia do miasta Nicea

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 2 razy każdego dnia autobusem z miasta Marsylia do miasta Nicea jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Marsylia do miasta Nicea już od 26 zł!

Najtańsze połączenie 26 zł
Najszybsze połączenie 2h 40m
Najwcześniejszy odjazd 10:40
Najpóźniejszy odjazd 10:40
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 159,2 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Marsylia do miasta Nicea

Każdego dnia, 2 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Marsylia do miasta Nicea: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
85 zł
sobota 25.05
47 zł
niedziela 26.05
38 zł
poniedziałek 27.05
34 zł
wtorek 28.05
34 zł
środa 29.05
26 zł
czwartek 30.05
128 zł
piątek 31.05
47 zł
sobota 01.06
38 zł
niedziela 02.06
26 zł
poniedziałek 03.06
34 zł
wtorek 04.06
26 zł
środa 05.06
26 zł
czwartek 06.06
128 zł
piątek 07.06
47 zł
sobota 08.06
34 zł
niedziela 09.06
34 zł
poniedziałek 10.06
34 zł
wtorek 11.06
34 zł
środa 12.06
26 zł
czwartek 13.06
73 zł
piątek 14.06
73 zł
sobota 15.06
26 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Marsylia do miasta Nicea.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Marsylia do miasta Nicea, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 26 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Marsylia do miasta Nicea. Zamiast tego czwartek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 127 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Marsylia do miasta Nicea jest rano, z 26 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 34 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Marsylia do miasta Nicea?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Marsylia do miasta Nicea z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Marsylia do miasta Nicea, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Marsylia do miasta Nicea są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Marsylia i Nicea.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Marsylia i Nicea.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Marsylia do miasta Nicea

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Marsylia do miasta Nicea? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Marsylia do miasta Nicea? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Marsylia do miasta Nicea

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Marsylia do miasta Nicea?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 26 zł i trwa 2h 40m do osiagnięcia celu w mieście Nicea. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Marsylia do miasta Nicea?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 26 zł do 128 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Nicea.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Marsylia do miasta Nicea?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Marsylia do miasta Nicea wynosi: 2. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Marsylia do miasta Nicea?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Marsylia do miasta Nicea oferuje FlixBus a podróż trwa 2h 40m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 85 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Marsylia do miasta Nicea?

Najwcześniejszy autobus do miasta Nicea odjeżdża z miasta Marsylia o 10:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Marsylia do miasta Nicea?

Ostatni autobus z miasta Marsylia do miasta Nicea wyrusza o 10:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Marsylia do miasta Nicea?

Podróżując autobusem z miasta Marsylia do miasta Nicea, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Marsylia i Nicea?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Marsylia i Nicea używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Marsylia do miasta Nicea?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Marsylia do miasta Nicea możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Marsylia do miasta Nicea?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Marsylia do miasta Nicea w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Marsylia - Nicea

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Marsylia do miasta Nicea

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Marsylia do miasta Nicea na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Marsylia do miasta Nicea

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Marsylia do miasta Nicea na następne dni.
  • Renfe
    2h 57m
    05:57
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    08:54
    Nicea
    Renfe
    Ekonomiczna
    od 208 zł
  • Renfe
    2h 56m
    05:57
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    08:53
    Nicea
    Riquier Dworzec Kolejowy
    Renfe
    Ekonomiczna
    od 214 zł
  • Renfe
    2h 56m
    07:57
    Marsylia
    Saint-Charles Dworzec Kolejowy
    10:53
    Nicea
    Riquier Dworzec Kolejowy
    Renfe
    Ekonomiczna
    od 219 zł
  • Renfe
    10h 58m
    07:07
    Marsylia
    Blancarde Dworzec Kolejowy
    18:05
    Nicea
    Riquier Dworzec Kolejowy
    Renfe
    Ekonomiczna
    od 223 zł

Tani carpooling z miasta Marsylia do miasta Nicea

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Marsylia do miasta Nicea na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    3h 20m
    18:30
    Marsylia
    21:50
    Nicea
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 55 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    09:40
    Marsylia
    11:50
    Nicea
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 94 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    08:50
    Marsylia
    10:50
    Nicea
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 105 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    12:30
    Marsylia
    14:40
    Nicea
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 111 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Marsylia i miasta Nicea.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Marsylia oraz z miasta Nicea. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.