Autokar z Mediolan do Nicea i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Mediolan do Nicea i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Mediolan do Nicea – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie104,62 zł
Najszybsze połączenie4h 50m
Najwcześniejszy przejazd05:30
Najpóźniejszy pojazd17:20
Codzienne połączenia6 Ø
Dystans248,0 km
Firmy autobusoweFlixBus, Union Ivkoni
Czy chcesz pojechać autobusem z Mediolan do Nicea albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Mediolan a Nicea i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Mediolan do Nicea dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Mediolan i Nicea, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Mediolan, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Nicea, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Mediolan i Nicea.

Najtańsze połączenie z Mediolan do Nicea

Dzisiaj
od 260,93 zł
Jutro
30.09
01.10
02.10
od 104,62 zł
03.10

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    15:00
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 4h 50m
    19:50
    Nicea - Côte d'Azur Dworzec Główny Autobusowy
    od104,62 zł
  • Union Ivkoni
    07:30
    Mediolan
    Czas jazdy 5h 30m
    13:00
    Nicea
    od112,63 zł
  • Union Ivkoni
    05:30
    Mediolan
    Czas jazdy 5h 30m
    11:00
    Nicea
    od112,72 zł
  • FlixBus
    07:20
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 8h 40m
    16:00
    Nicea - Côte d'Azur Dworzec Główny Autobusowy
    od122,78 zł
  • FlixBus
    13:00
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 5h 25m
    18:25
    Nicea - Côte d'Azur Dworzec Główny Autobusowy
    od127,37 zł
  • FlixBus
    17:20
    Mediolan - San Donato
    Czas jazdy 5h 55m
    23:15
    Nicea - Côte d'Azur Dworzec Główny Autobusowy
    od159,18 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Mediolan do Nicea

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • SaveATrain
    07:10
    Mediolan - Romolo
    Czas jazdy 4h 48m
    11:58
    Nicea - Dworzec Główny
    od68,26 zł
  • SaveATrain
    15:10
    Mediolan - Romolo
    Czas jazdy 4h 41m
    19:51
    Nicea - Dworzec Główny
    od68,26 zł
  • OUI.sncf
    13:10
    Mediolan
    Czas jazdy 6h 30m
    19:40
    Nicea
    od232,99 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Mediolan do Nicea

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    17:30
    Mediolan
    Czas jazdy 3h 40m
    21:10
    Nicea
    od72,81 zł
  • BlaBlaCar
    07:50
    Mediolan
    Czas jazdy 4h 10m
    12:00
    Nicea
    od86,46 zł
  • BlaBlaCar
    19:00
    Mediolan
    Czas jazdy 3h 40m
    22:40
    Nicea
    od86,46 zł
  • BlaBlaCar
    09:00
    Mediolan
    Czas jazdy 4h 0m
    13:00
    Nicea
    od91,01 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Nicea do Mediolan

Autobus z Mediolan do Nicea: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Mediolan jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Nicea jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Nicea do Mediolan, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Nicea do Mediolan.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Mediolan - Nicea, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Mediolan do Nicea!

Przystanki w Mediolan i Nicea

Stacje
Nicea (Francja)
Prom. des Anglais , 06200 Nicea (Francja)
Avenue des Diables Bleus 16, 06300 Nicea (Francja)
Avenue Thiers 11, 06000 Nicea (Francja)
Nicea (Francja)
Boulevard René Cassin 175, 06200  Nicea (Francja)
Nicea (Francja)
Nicea (Francja)
Nicea (Francja)

Porównaj Mediolan i Nicea

27,71 zł
50,06 zł
Mediolan
Nicea
Przejazd taksówką w lokalizacji: Mediolan jest 45% tańszy niż w lokalizacji: Nicea.
6,83 zł
9,10 zł
Mediolan
Nicea
Przejazd autobusem w lokalizacji: Mediolan jest 25% tańszy niż w lokalizacji: Nicea.
22,75 zł
27,65 zł
Mediolan
Nicea
Duży kufel piwa w lokalizacji: Mediolan jest 18% tańszy niż w lokalizacji: Nicea.
1,81 zł
6,83 zł
Mediolan
Nicea
1 litr wody w lokalizacji: Mediolan jest 74% tańszy niż w lokalizacji: Nicea.
61,76 zł
72,81 zł
Mediolan
Nicea
Pełny posiłek w lokalizacji: Mediolan jest 16% tańszy niż w lokalizacji: Nicea.

Kontynuuj swoją podróż da Mediolan i Nicea

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.