Bus Los Angeles San Francisco, CA: Rozkład jazdy PKS

Autobus Los Angeles ↔ San Francisco, CA: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 876 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Los Angeles do San Francisco, CA

Najtańsze połączenie56,00 zł
Najszybsze połączenie7h 0m
Najwcześniejszy przejazd06:00
Najpóźniejszy pojazd23:59
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans558,2 km
Firmy autobusoweFlixBus, megabus US, Hoang Express, Greyhound US, OurBus

Najtańsze połączenie z Los Angeles do San Francisco, CA

Today
od 73,92 zł
Tomorrow
od 56,00 zł
11.07
od 56,00 zł
12.07
od 56,00 zł
13.07
od 73,92 zł
14.07
od 185,66 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    11:00
    Los Angeles, CA - Union Station
    Czas jazdy 8h 0m
    19:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od56,00 zł
  • FlixBus
    23:59
    Los Angeles, CA - Union Station
    Czas jazdy 7h 26m
    07:25
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od56,00 zł
  • FlixBus
    09:00
    Los Angeles, CA - Union Station
    Czas jazdy 7h 40m
    16:40
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od56,00 zł
  • FlixBus
    23:40
    Los Angeles, CA - Union Station
    Czas jazdy 7h 0m
    06:40
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od56,00 zł
  • megabus US
    23:59
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Czas jazdy 8h 26m
    08:25
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od98,72 zł
  • megabus US
    06:00
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Czas jazdy 8h 20m
    14:20
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od118,47 zł
  • Hoang Express
    10:25
    Los Angeles, CA - North Hollywood
    Czas jazdy 7h 35m
    18:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od177,76 zł
  • Greyhound US
    23:30
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Czas jazdy 8h 45m
    08:15
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od185,66 zł
  • OurBus
    12:15
    Los Angeles, CA - University of Southern California
    Czas jazdy 8h 15m
    20:30
    San Francisco, CA - Dworzec Autobusowy Transbay
    od296,27 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Los Angeles do San Francisco, CA

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    21:00
    Los Angeles
    Czas jazdy 6h 20m
    03:20
    San Francisco, CA
    od85,11 zł

Najtańsze połączenie z San Francisco, CA do Los Angeles

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    22:10
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 7h 5m
    05:15
    Los Angeles, CA - Union Station
    od56,00 zł
  • FlixBus
    22:10
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 7h 0m
    05:10
    Los Angeles, CA - Union Station
    od56,00 zł
  • FlixBus
    08:30
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 7h 55m
    16:25
    Los Angeles, CA - Union Station
    od73,92 zł
  • FlixBus
    11:30
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 7h 50m
    19:20
    Los Angeles, CA - Union Station
    od73,92 zł
  • FlixBus
    15:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 8h 15m
    23:15
    Los Angeles, CA - Union Station
    od91,83 zł
  • Greyhound US
    23:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 8h 25m
    07:25
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od98,76 zł
  • megabus US
    23:59
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 8h 26m
    08:25
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od118,47 zł
  • megabus US
    22:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 8h 10m
    06:10
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od118,47 zł
  • OurBus
    12:45
    San Francisco, CA - Dworzec Autobusowy Transbay
    Czas jazdy 8h 30m
    21:15
    Los Angeles, CA - University of Southern California
    od177,76 zł
  • Greyhound US
    21:30
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 8h 45m
    06:15
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od185,66 zł
  • GotoBus
    07:30
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Czas jazdy 0h 0m
    07:30
    Los Angeles, CA - North Hollywood
    od217,27 zł

Najtańsze połączenia carpooling z San Francisco, CA do Los Angeles

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:00
    San Francisco, CA
    Czas jazdy 5h 20m
    23:20
    Los Angeles
    od85,11 zł
  • BlaBlaCar
    08:00
    San Francisco, CA
    Czas jazdy 6h 20m
    14:20
    Los Angeles
    od161,27 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia autobusowego na trasie: Los Angeles - San Francisco, CA, możesz wybrać różne opcje wyszukiwania online. Jeśli się spieszysz zarezerwuj kurs firmy , który pokonuje trasę San Francisco, CA - Los Angeles w zaledwie 7h 0m. Odnośnie cen, zazwyczaj bilety na trasę: San Francisco, CA - Los Angeles są w systemie rezerwacji dostępne od 56,00 zł. W czasie zwiększonego ruchu i popytu na bilety jednak, możesz zapłacić więcej. Pamiętaj, że porównanie cen zawsze się opłaca! Dlatego wpisz szukane miejscowości i po prostu kiknij przycisk "Zobacz ofertę"!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko tanie, ale też przyjazne dla klimatu. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy autobusowi zaczęli zwracać większą wagę na bonusy dla podróżnych, takie jak Wi-Fi i gniazdka. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie bonusy oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z San Francisco, CA do Los Angeles może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się przystanki autobusowe w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy Los Angeles – San Francisco, CA.
Chcesz wyrwać się z miasta na kilka dni, ale nie masz dużego budżetu na podróż? W takiej sytuacji nie ma lepszej opcji niż wybór autokaru. Miej jednak uwagę, że znalezienie najlepszego połączenia może nie być łatwe. Rozważyć trzeba bowiem dwie opcje. Przede wszystkim porównaj ceny na trasie Los Angeles - San Francisco, CA. Zaczynają się one obecnie od 56,00 zł. Zwróć również uwagę na czas podróży. Jeśli nie chcesz spędzić wielu godzin w autokarze, to znajdź najszybsze połączenie. Do swojego miejsca docelowego możesz dojechać nawet w 7h 0m.

Przystanki autobusowe w Los Angeles i San Francisco, CA

Stacje
Townsend St 400, 94107 San Francisco, CA (USA)
Folsom Street 200, 94105 San Francisco, CA (USA)
Passenger Loading Zone in front of Ferry Building on Embarcadero. Bus will stop near Marketbar Cafe. , 94105 San Francisco, CA (USA)
Buckingham Way 501, 94132 San Francisco, CA (USA)
Post St 470, 94102 San Francisco, CA (USA)

Porównaj Los Angeles i San Francisco, CA

18,48 zł
20,58 zł
Los Angeles
San Francisco, CA
Przejazd taksówką w lokalizacji: Los Angeles jest 11% tańszy niż w lokalizacji: San Francisco, CA.
6,91 zł
8,89 zł
Los Angeles
San Francisco, CA
Przejazd autobusem w lokalizacji: Los Angeles jest 23% tańszy niż w lokalizacji: San Francisco, CA.
19,75 zł
23,70 zł
Los Angeles
San Francisco, CA
Duży kufel piwa w lokalizacji: Los Angeles jest 17% tańszy niż w lokalizacji: San Francisco, CA.
6,48 zł
9,63 zł
Los Angeles
San Francisco, CA
1 litr wody w lokalizacji: Los Angeles jest 33% tańszy niż w lokalizacji: San Francisco, CA.
44,52 zł
62,89 zł
Los Angeles
San Francisco, CA
Pełny posiłek w lokalizacji: Los Angeles jest 30% tańszy niż w lokalizacji: San Francisco, CA.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.