Autokar z Las Vegas, NV do Los Angeles i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Las Vegas, NV do Los Angeles i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Las Vegas, NV do Los Angeles Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Las Vegas, NV Los Angeles. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Las Vegas, NV do Los Angeles – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie74,83 zł
Najszybsze połączenie4h 55m
Najwcześniejszy przejazd02:55
Najpóźniejszy pojazd23:45
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans364,7 km
Firmy autobusoweFlixBus, Greyhound US, Tufesa, megabus US
Czy chcesz pojechać autobusem z Las Vegas, NV do Los Angeles albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Las Vegas, NV a Los Angeles i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Las Vegas, NV do Los Angeles dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Las Vegas, NV i Los Angeles, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Las Vegas, NV, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Los Angeles, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Las Vegas, NV i Los Angeles.

Najtańsze połączenie z Las Vegas, NV do Los Angeles

Dzisiaj
od 74,83 zł
Jutro
od 74,83 zł
12.05
od 74,83 zł
13.05
od 93,55 zł
14.05
od 74,83 zł
15.05
od 74,83 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    12:00
    Las Vegas, NV - Downtown / S 1st St
    Czas jazdy 5h 40m
    17:40
    Los Angeles, CA - Union Station
    od74,83 zł
  • FlixBus
    12:30
    Las Vegas, NV - Caesars Palace / Strip
    Czas jazdy 5h 10m
    17:40
    Los Angeles, CA - Union Station
    od74,83 zł
  • FlixBus
    14:25
    Las Vegas, NV - Downtown / S 1st St
    Czas jazdy 5h 35m
    20:00
    Los Angeles, CA - Union Station
    od74,83 zł
  • Greyhound US
    03:00
    Las Vegas, NV
    Czas jazdy 6h 30m
    09:30
    Los Angeles
    od131,02 zł
  • Greyhound US
    07:00
    Las Vegas, NV
    Czas jazdy 6h 30m
    13:30
    Los Angeles
    od131,02 zł
  • Greyhound US
    07:00
    Las Vegas, NV
    Czas jazdy 6h 25m
    13:25
    Los Angeles
    od131,02 zł
  • Greyhound US
    16:15
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    Czas jazdy 6h 25m
    22:40
    Los Angeles, CA - Station
    od138,51 zł
  • Greyhound US
    16:15
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    Czas jazdy 5h 50m
    22:05
    Los Angeles, CA - Station
    od142,25 zł
  • Greyhound US
    23:45
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    Czas jazdy 4h 55m
    04:40
    Los Angeles, CA - Station
    od142,25 zł
  • Greyhound US
    02:55
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    Czas jazdy 6h 30m
    09:25
    Los Angeles, CA - Station
    od153,48 zł
  • Greyhound US
    11:20
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    Czas jazdy 6h 10m
    17:30
    Los Angeles, CA - Station
    od153,48 zł
  • Tufesa
    10:00
    Las Vegas, NV
    Czas jazdy 6h 0m
    16:00
    Los Angeles
    od153,48 zł
  • Tufesa
    10:00
    Las Vegas, NV
    Czas jazdy 5h 30m
    15:30
    Los Angeles
    od153,48 zł
  • megabus US
    09:00
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    Czas jazdy 5h 55m
    14:55
    Los Angeles, CA - Union Station
    od187,13 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Las Vegas, NV do Los Angeles

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Amtrak
    08:30
    Las Vegas, NV
    Czas jazdy 6h 0m
    14:30
    Los Angeles
    od218,48 zł
  • Amtrak
    08:50
    Las Vegas, NV
    Czas jazdy 5h 40m
    14:30
    Los Angeles
    od218,48 zł
  • Amtrak
    15:40
    Las Vegas, NV
    Czas jazdy 6h 0m
    21:40
    Los Angeles
    od218,48 zł
  • Amtrak
    16:00
    Las Vegas, NV
    Czas jazdy 5h 40m
    21:40
    Los Angeles
    od218,48 zł

Autobus z Las Vegas, NV do Los Angeles: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Las Vegas, NV jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Los Angeles jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Los Angeles do Las Vegas, NV, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Los Angeles do Las Vegas, NV.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Las Vegas, NV - Los Angeles, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Las Vegas, NV do Los Angeles!

Przystanki w Las Vegas, NV i Los Angeles

Stacje
Alameda Street 738-788, 90012 Los Angeles (USA)
E Olympic Blvd 4425 , 90023 Los Angeles (USA)
N Main St 512, 90012 Los Angeles (USA)
N Highland Ave  2005, 90068 Los Angeles (USA)
Hollywood Blvd 5951 , 90028 Los Angeles (USA)
Schrader Blvd 1624 , 90028 Los Angeles (USA)
Hoover St & Jefferson Blvd , 90089 Los Angeles (USA)
La Cienega Blvd , 9901 Los Angeles (USA)
Magnolia Blvd 11239, 91601 Los Angeles (USA)
Ramirez St 530, 90012 Los Angeles (USA)
W Century Blvd 6101 , 90045 Los Angeles (USA)
E 7Th St 1716, 90021 Los Angeles (USA)
Maple Ave 611, 90014 Los Angeles (USA)
Ramirez Street 401-479, 90012 Los Angeles (USA)
Universal Hollywood Dr 555, 91608 Los Angeles (USA)
Gayley Ave 592, 90024 Los Angeles (USA)
Hoover St & Jefferson Blvd , 90007 Los Angeles (USA)
W Jefferson Blvd and Flower Street , 90089 Los Angeles (USA)
Palms Station , 90034 Los Angeles (USA)
S Figueroa St 404, 90071 Los Angeles (USA)

Porównaj Las Vegas, NV i Los Angeles

19,54 zł
17,51 zł
Las Vegas, NV
Los Angeles
Przejazd taksówką w lokalizacji: Las Vegas, NV jest 11% droższy niż w lokalizacji: Los Angeles.
9,36 zł
6,55 zł
Las Vegas, NV
Los Angeles
Przejazd autobusem w lokalizacji: Las Vegas, NV jest 31% droższy niż w lokalizacji: Los Angeles.
14,97 zł
18,72 zł
Las Vegas, NV
Los Angeles
Duży kufel piwa w lokalizacji: Las Vegas, NV jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Los Angeles.
5,96 zł
6,14 zł
Las Vegas, NV
Los Angeles
1 litr wody w lokalizacji: Las Vegas, NV jest 3% tańszy niż w lokalizacji: Los Angeles.
33,00 zł
42,19 zł
Las Vegas, NV
Los Angeles
Pełny posiłek w lokalizacji: Las Vegas, NV jest 22% tańszy niż w lokalizacji: Los Angeles.

Kontynuuj swoją podróż da Las Vegas, NV i Los Angeles

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.