Bus Los Angeles Oakland: Rozkład jazdy PKS

Autobus Los Angeles ↔ Oakland: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Los Angeles do Oakland

Najtańsze połączenie73,68 zł
Najszybsze połączenie7h 5m
Najwcześniejszy przejazd06:00
Najpóźniejszy pojazd23:59
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans553,0 km
Firmy autobusoweFlixBus, megabus US, Hoang Express, Greyhound US, OurBus

Najtańsze połączenie z Los Angeles do Oakland

Today
Tomorrow
06.07
od 73,68 zł
07.07
od 186,66 zł
08.07
od 73,68 zł
09.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    11:00
    Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
    Czas jazdy 8h 25m
    19:25
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    od73,68 zł
  • FlixBus
    16:00
    Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
    Czas jazdy 7h 59m
    23:59
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    od91,54 zł
  • megabus US
    23:59
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Czas jazdy 7h 46m
    07:45
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    od99,25 zł
  • FlixBus
    23:40
    Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
    Czas jazdy 7h 30m
    07:10
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    od109,40 zł
  • megabus US
    06:00
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Czas jazdy 7h 50m
    13:50
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    od119,10 zł
  • Hoang Express
    10:25
    Los Angeles, CA - Tufesa
    Czas jazdy 7h 5m
    17:30
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    od178,72 zł
  • Greyhound US
    23:30
    Los Angeles, CA - North Hollywood
    Czas jazdy 8h 5m
    07:35
    Oakland, CA - Greyhound Bus Station
    od182,69 zł
  • OurBus
    12:15
    Los Angeles, CA - University of Southern California
    Czas jazdy 7h 35m
    19:50
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    od297,86 zł

Najtańsze połączenie z Oakland do Los Angeles

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    07:50
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    Czas jazdy 8h 35m
    16:25
    Los Angeles, CA - Union Station
    od73,68 zł
  • FlixBus
    21:45
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    Czas jazdy 7h 30m
    05:15
    Los Angeles, CA - Union Station
    od91,54 zł
  • FlixBus
    21:40
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    Czas jazdy 7h 30m
    05:10
    Los Angeles, CA - Union Station
    od91,54 zł
  • Greyhound US
    22:10
    Oakland, CA - Greyhound Bus Station
    Czas jazdy 8h 5m
    06:15
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od111,20 zł
  • megabus US
    22:30
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    Czas jazdy 7h 40m
    06:10
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od119,10 zł
  • megabus US
    11:30
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    Czas jazdy 7h 45m
    19:15
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od119,10 zł
  • OurBus
    13:15
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    Czas jazdy 8h 0m
    21:15
    Los Angeles, CA - University of Southern California
    od178,72 zł
  • GotoBus
    08:15
    Oakland, CA - W Oakland BART Station
    Czas jazdy 0h 0m
    08:15
    Los Angeles, CA - Tufesa
    od218,43 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia na trasie: Los Angeles - Oakland, masz kilka opcji do wyboru. Połączenia są oferowane przez 7 różnych przewoźników: FlixBus, Greyhound US, megabus US, OurBus, GotoBus, Busbud i . Zazwyczaj kursy są dostępne za około 73,68 zł, jednak w okresie wysokiego popytu lub w przypadku późnej decyzji o kupnie biletu, najlewniej zapłacisz nieco więcej. Najszybszy autobus pokonuje trasę Oakland - Los Angeles w czasie 8h 25m. Wybór należy do Ciebie: kliknij "Znajdź połączenie" aby zobaczyć oferty konkretnej firmy!
Przemieszczanie się autobusem jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Los Angeles do Oakland kosztują obecnie 73,68 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet w ostatnim momencie, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 91,54 zł. Mamy dla Ciebie poradę: sprawdź autobusy z różnymi czasami odjazdu. Jeśli masz szczęście, uda Ci się oszczędzić parę złotych wybierając wcześniejszy przejazd.
Chcesz tanio podróżować? Rozważ więc wybór autokaru. Ceny biletów na przejazd z Los Angeles - Oakland zaczynają się obecnie od 73,68 zł. Warto mieć jednak na uwadze, że ich cena może wzrosnąć kilka dni przed wyjazdem. Wskazówka dla Ciebie: porównaj wszystkie dostępne oferty i jeśli nie musisz wyjechać o konkretnej godzinie, wybierz najlepszą opcję. Czasami skorzystanie z wcześniejszego połączenia pozwoli Ci zaoszczędzić drobną kwotę.

Przystanki autobusowe w Los Angeles i Oakland

Stacje
San Pablo Ave 2103, 94612 Oakland (USA)
Broadway , 94607 Oakland (USA)
7th St 1451, 94607 Oakland (USA)

Porównaj Los Angeles i Oakland

18,57 zł
22,13 zł
Los Angeles
Oakland
Przejazd taksówką w lokalizacji: Los Angeles jest 17% tańszy niż w lokalizacji: Oakland.
6,95 zł
9,93 zł
Los Angeles
Oakland
Przejazd autobusem w lokalizacji: Los Angeles jest 31% tańszy niż w lokalizacji: Oakland.
19,86 zł
21,84 zł
Los Angeles
Oakland
Duży kufel piwa w lokalizacji: Los Angeles jest 10% tańszy niż w lokalizacji: Oakland.
6,52 zł
9,92 zł
Los Angeles
Oakland
1 litr wody w lokalizacji: Los Angeles jest 35% tańszy niż w lokalizacji: Oakland.
44,76 zł
95,19 zł
Los Angeles
Oakland
Pełny posiłek w lokalizacji: Los Angeles jest 53% tańszy niż w lokalizacji: Oakland.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.