Autokar z Kraków do Częstochowa i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kraków do Częstochowa i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kraków do Częstochowa – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie13,47 zł
Najszybsze połączenie2h 5m
Najwcześniejszy przejazd07:05
Najpóźniejszy pojazd23:59
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans101,6 km
Firmy autobusoweFlixBus, Sigma Bus
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Częstochowa albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kraków a Częstochowa i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kraków do Częstochowa dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Częstochowa, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Kraków, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Częstochowa, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kraków i Częstochowa.

Najtańsze połączenie z Kraków do Częstochowa

Dzisiaj
od 15,72 zł
Jutro
od 15,72 zł
27.09
28.09
od 13,47 zł
29.09
30.09
od 25,00 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    07:05
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 25m
    09:30
    Częstochowa - Dworzec Autobusowy
    od13,47 zł
  • FlixBus
    12:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 5m
    14:05
    Częstochowa - Dworzec Autobusowy
    od13,47 zł
  • FlixBus
    23:59
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 21m
    02:20
    Częstochowa - Dworzec Autobusowy
    od15,72 zł
  • FlixBus
    15:10
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 20m
    17:30
    Częstochowa - Dworzec Autobusowy
    od15,72 zł
  • Sigma Bus
    14:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 10m
    16:25
    Częstochowa - Dworzec Autobusowy
    od25,00 zł
  • Sigma Bus
    19:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 10m
    21:25
    Częstochowa - Dworzec Autobusowy
    od25,00 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Częstochowa

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    21:00
    Kraków
    Czas jazdy 2h 20m
    23:20
    Częstochowa
    od22,53 zł
  • BlaBlaCar
    14:40
    Kraków
    Czas jazdy 1h 50m
    16:30
    Częstochowa
    od27,03 zł
  • BlaBlaCar
    16:00
    Kraków
    Czas jazdy 2h 20m
    18:20
    Częstochowa
    od27,03 zł
  • BlaBlaCar
    18:00
    Kraków
    Czas jazdy 2h 40m
    20:40
    Częstochowa
    od31,54 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Częstochowa do Kraków

Autobus z Kraków do Częstochowa: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kraków jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Częstochowa jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Częstochowa do Kraków, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Częstochowa do Kraków.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kraków - Częstochowa, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kraków do Częstochowa!

Przystanki w Kraków i Częstochowa

Stacje
aleja Wojska Polskiego 87, 42-200 Częstochowa (Polska)
Stanisława Orzechowskiego , 42-200 Częstochowa (Polska)
Marszałka Józefa Piłsudskiego 19, 42-200 Częstochowa (Polska)
aleja Wojska Polskiego 120A, 42-207 Częstochowa (Polska)
Katedralna  18, 42-200 Częstochowa (Polska)
Drogowców 1, 42-294 Częstochowa (Polska)
Aleja Pokoju , 42-202 Częstochowa (Polska)

Porównaj Kraków i Częstochowa

8,00 zł
4,25 zł
Kraków
Częstochowa
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kraków jest 47% droższy niż w lokalizacji: Częstochowa.
3,80 zł
2,50 zł
Kraków
Częstochowa
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kraków jest 35% droższy niż w lokalizacji: Częstochowa.
7,00 zł
5,00 zł
Kraków
Częstochowa
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kraków jest 29% droższy niż w lokalizacji: Częstochowa.
1,87 zł
1,43 zł
Kraków
Częstochowa
1 litr wody w lokalizacji: Kraków jest 24% droższy niż w lokalizacji: Częstochowa.
21,59 zł
18,50 zł
Kraków
Częstochowa
Pełny posiłek w lokalizacji: Kraków jest 15% droższy niż w lokalizacji: Częstochowa.

Kontynuuj swoją podróż da Kraków i Częstochowa

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.