Autokar z Kijów do Wrocław i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kijów do Wrocław i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Kijów do Wrocław. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Kijów - Wrocław. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Kijów do Wrocław – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 4,07 zł
Najszybsze połączenie 18h 35m
Najwcześniejszy odjazd 07:15
Najpóźniejszy odjazd 23:55
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 949,6 km
Firmy autobusowe Openline, Busbud, Eurolines Polska, East West Eurolines, Sindbad, Avtotranzit, AGAT, Naszbus, Kaczynski Bus, Trans Tempo, Wezun, Z-TIME.UA, ECOLINES, P-Trans
Czy chcesz pojechać autobusem z Kijów do Wrocław albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kijów a Wrocław i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak Busbud, Eurolines Polska albo Sindbad. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kijów do Wrocław na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kijów i Wrocław, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Kijów, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Wrocław, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kijów i Wrocław.

Najtańsze połączenie z Kijów do Wrocław

Dzisiaj
od 158,95 zł
Jutro
od 5,21 zł
18.01
od 4,10 zł
19.01
od 5,23 zł
20.01
od 124,00 zł
21.01
od 5,21 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Openline
    13:40
    Kijów
    Czas jazdy 20h 0m
    09:40
    Wrocław
    od 4,07 zł
  • Busbud
    13:40
    Kijów
    Czas jazdy 21h 20m
    11:00
    Wrocław
    od 4,67 zł
  • Eurolines Polska
    20:15
    Kijów
    Czas jazdy 23h 0m
    19:15
    Wrocław
    od 4,87 zł
  • East West Eurolines
    08:00
    Kijów
    Czas jazdy 21h 0m
    05:00
    Wrocław
    od 5,21 zł
  • Sindbad
    20:15
    Kijów
    Czas jazdy 23h 0m
    19:15
    Wrocław
    od 5,61 zł
  • Avtotranzit
    15:00
    Kijów
    Czas jazdy 18h 35m
    09:35
    Wrocław
    od 5,92 zł
  • AGAT
    15:00
    Kijów
    Czas jazdy 19h 30m
    10:30
    Wrocław
    od 5,98 zł
  • Naszbus
    17:30
    Kijów
    Czas jazdy 18h 45m
    12:15
    Wrocław
    od 6,79 zł
  • Kaczynski Bus
    09:45
    Kijów
    Czas jazdy 19h 15m
    05:00
    Wrocław
    od 6,91 zł
  • Trans Tempo
    16:00
    Kijów
    Czas jazdy 21h 10m
    13:10
    Wrocław
    od 7,03 zł
  • Wezun
    07:15
    Kijów
    Czas jazdy 18h 45m
    02:00
    Wrocław
    od 7,39 zł
  • Z-TIME.UA
    19:10
    Kijów
    Czas jazdy 24h 35m
    19:45
    Wrocław
    od 7,40 zł
  • ECOLINES
    23:55
    Kijów
    Czas jazdy 20h 35m
    20:30
    Wrocław
    od 8,17 zł
  • P-Trans
    13:00
    Kijów
    Czas jazdy 20h 30m
    09:30
    Wrocław
    od 8,18 zł

Autobus z Kijów do Wrocław: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kijów jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Wrocław jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Wrocław z Kijów wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Wrocław do Kijów.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Kijów do Wrocław i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje Openline za 4,07 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 18h 35m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kijów - Wrocław, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kijów do Wrocław!

Przystanki w Kijów i Wrocław

Stacje
Galeria Dominikańska
Piotra Skargi 1-2, 50-082 Wrocław (Polska)
Wroclaw - Dworzec Autobusowy
Joannitów 13, 50 048 Wrocław (Polska)
Wrocław - Plac Grunwaldzki
Wrocław (Polska)
Wrocław - Stacja Paliw Orlen
Wrocław (Polska)
Wrocław - Wielka
Wrocław (Polska)
Wrocław Dworzec Główny
Wrocław (Polska)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Kijów do Wrocław

Ile kosztuje podróż autobusowa z Kijów do Wrocław?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 4,07 zł i trwa 20h 0m do osiagnięcia celu w Wrocław. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Kijów do Wrocław?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 14. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 4,07 zł do 8,17 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Wrocław.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Kijów do Wrocław?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Kijów do Wrocław wynosi: 2. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Kijów do Wrocław?

Najszybsze połączenie autobusowe z Kijów do Wrocław oferuje Avtotranzit a podróż trwa 18h 35m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 5,92 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Kijów do Wrocław?

Najwcześniejszy autobus do Wrocław odjeżdża z Kijów o 07:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Kijów do Wrocław?

Ostatni autobus z Kijów do Wrocław wyrusza o 23:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Kijów do Wrocław?

Podróżując autobusem z Kijów do Wrocław, pasażerowie mogą wybrać Busbud, Eurolines Polska i Sindbad. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Kijów do Wrocław?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Kijów do Wrocław, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 2. Przejazd oferuje Busbud, Eurolines Polska, Sindbad, ECOLINES, P-Trans, Z-TIME.UA, Trans Tempo, Kaczynski Bus, AGAT, East West Eurolines i Openline

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Kijów do Wrocław?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Kijów do Wrocław możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Kijów do Wrocław?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Kijów do Wrocław w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Kijów i Wrocław

5,82 zł
8,50 zł
Kijów
Wrocław
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kijów jest 32% tańszy niż w lokalizacji: Wrocław.
0,58 zł
3,00 zł
Kijów
Wrocław
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kijów jest 81% tańszy niż w lokalizacji: Wrocław.
2,18 zł
7,00 zł
Kijów
Wrocław
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kijów jest 69% tańszy niż w lokalizacji: Wrocław.
1,61 zł
1,85 zł
Kijów
Wrocław
1 litr wody w lokalizacji: Kijów jest 13% tańszy niż w lokalizacji: Wrocław.
17,59 zł
22,00 zł
Kijów
Wrocław
Pełny posiłek w lokalizacji: Kijów jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Wrocław.

Kontynuuj swoją podróż da Kijów i Wrocław

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.