Autokary do Karlowe Wary

Sprawdź wszystkie połączenia do Karlowe Wary i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
411 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
4 Przewoźnicy
Karlowe Wary w skrócie
Czechy
51 807
Korona czeska
Czy chcesz pojechać autobusem do Karlowe Wary?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Karlowe Wary oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Karlowe Wary dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Karlowe Wary – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Karlowe Wary.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Karlowe Wary, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Karlowe Wary? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Karlowe Wary.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Karlowe Wary

Stacje
Západní 2080/2A, 360 01 Karlowe Wary (Czechy)

Informacja podróżna: odwiedź Karlowe Wary

Transport publiczny
Karlowe Wary - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę3,20 zł
Bilet miesięczny55,95 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans11,54 zł
Taxi średni dystans20,42 zł
Taxi długi dystans51,50 zł
Paliwo5,51 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek17,76 zł
Menu trzydaniowe48,84 zł
Małe cappuccino8,58 zł
Duże piwo beczkowe5,33 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański6,75 zł
Dania mięsne11,89 zł
Butelka wody2,66 zł
Butelka wina (średnia półka)21,31 zł

Miasta w pobliżu Karlowe Wary: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Karlowe Wary znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Chemnitz, Pilzno albo Zwickau, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Karlowe Wary z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Most, Plauen, Chomutów i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.