Autokary do Karlowe Wary

Sprawdź wszystkie połączenia do Karlowe Wary i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Karlowe Wary - tanie bilety autobusowe do punktu
  • RegioJet
    07:30
    Těšovice - Sokolov
    Czas jazdy 0h 20m
    07:50
    Karlowe Wary
    od6,80 zł
  • RegioJet
    15:00
    Cheb
    Czas jazdy 0h 50m
    15:50
    Karlowe Wary
    od14,06 zł
  • Leo Express
    09:00
    Praga - ÚAN Florenc
    Czas jazdy 2h 10m
    11:10
    Karlowe Wary
    od27,62 zł
  • RegioJet
    05:00
    Pilzno - Dworzec Autobusowy CAN
    Czas jazdy 7h 40m
    12:40
    Karlowe Wary
    od47,63 zł
  • RegioJet
    07:30
    Písek Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 5h 15m
    12:45
    Karlowe Wary
    od56,71 zł
  • RegioJet
    06:30
    Znojmo - Autobusové Nádraží
    Czas jazdy 6h 10m
    12:40
    Karlowe Wary
    od68,95 zł
  • RegioJet
    12:10
    Kromieryż - Estação central
    Czas jazdy 7h 25m
    19:35
    Karlowe Wary
    od71,68 zł
  • RegioJet
    08:35
    Banska Bystrzyca - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 11h 5m
    19:40
    Karlowe Wary
    od80,30 zł
  • RegioJet
    20:25
    Nowy Jiczyn
    Czas jazdy 16h 15m
    12:40
    Karlowe Wary
    od84,38 zł
  • RegioJet
    17:30
    Lugano - Via Ciani
    Czas jazdy 16h 15m
    09:45
    Karlowe Wary
    od199,15 zł

Karlowe Wary - tanie bilety kolejowe do punktu
  • RegioJet
    06:50
    Olomuniec - Dworzec Glówny
    Czas jazdy 5h 50m
    12:40
    Karlowe Wary
    od58,07 zł
  • RegioJet
    04:36
    Bogumin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 9m
    11:45
    Karlowe Wary
    od62,15 zł
  • RegioJet
    08:45
    Ostrawa - Dworzec Główny
    Czas jazdy 6h 55m
    15:40
    Karlowe Wary
    od75,76 zł
  • RegioJet
    05:31
    Opawa Dworzec Glówny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 14m
    12:45
    Karlowe Wary
    od75,76 zł
  • RegioJet
    08:24
    Hawierzów
    Czas jazdy 7h 16m
    15:40
    Karlowe Wary
    od86,65 zł
385 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
4 Przewoźnicy
6,80 zł Najtańszy przejazd
Karlowe Wary w skrócie
Czechy
51 807
Korona czeska
Czy chcesz pojechać autobusem do Karlowe Wary?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Karlowe Wary oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Karlowe Wary dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Karlowe Wary – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Karlowe Wary.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Karlowe Wary, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Karlowe Wary? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Karlowe Wary.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Karlowe Wary

Stacje
Západní 2080/2A, 360 01 Karlowe Wary (Czechy)

Informacja podróżna: odwiedź Karlowe Wary

Transport publiczny
Karlowe Wary - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę3,13 zł
Bilet miesięczny54,72 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans11,29 zł
Taxi średni dystans19,97 zł
Taxi długi dystans50,35 zł
Paliwo5,39 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek17,37 zł
Menu trzydaniowe47,77 zł
Małe cappuccino8,40 zł
Duże piwo beczkowe5,21 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański6,61 zł
Dania mięsne11,63 zł
Butelka wody2,61 zł
Butelka wina (średnia półka)20,85 zł

Miasta w pobliżu Karlowe Wary: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Karlowe Wary znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Chemnitz, Pilzno albo Zwickau, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Karlowe Wary z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Most, Plauen, Chomutów i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.