Autobus Liberec

Sprawdź wszystkie połączenia do miasta Liberec i znajdź najtańsze bilety autobusowe
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Liberecu

Szukasz taniego autobusu do Liberecu? Porównaj wszystkich 5 przewoźników autobusowych do Liberecu i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich 2 dworcach autobusowych w Liberecie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 8 autobusów dziennie do Liberecu.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-liberec", 1); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Czechy
Waluta Korona czeska
Autobusowe 8
Przystanki autobusowe 2
Przewoźnicy FlixBus, RegioJet, East West Eurolines, Eurolines Polska i P-Trans

Liberec - tanie bilety autobusowe do punktu

 • FlixBus
  1h 10m
  20:55
  Görlitz
  Dworzec Główny
  22:05
  Liberec
  Dworzec Główny
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 12,91 zł
 • FlixBus
  3h 30m
  16:40
  Wrocław
  Plac Grunwaldzki
  20:10
  Liberec
  Dworzec Główny
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 39,99 zł
 • FlixBus
  3h 15m
  02:00
  Wrocław
  Plac Grunwaldzki
  05:15
  Liberec
  Dworzec Główny
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 49,99 zł
 • P-Trans
  3h 45m
  04:45
  Wrocław
  Dworzec Glówny Autobusowy
  08:30
  Liberec
  Dworzec Główny
  P-Trans
  Ekonomiczna
  od 110,00 zł
 • East West Eurolines
  7h 50m
  21:05
  Kraków
  Dworzec Glówny Autobusowy
  04:55
  Liberec
  Dworzec Główny
  East West Eurolines
  Ekonomiczna
  od 120,00 zł
 • Eurolines Polska
  7h 50m
  21:05
  Kraków
  Dworzec Glówny Autobusowy
  04:55
  Liberec
  Dworzec Główny
  Eurolines Polska
  Ekonomiczna
  od 120,00 zł
 • RegioJet
  25h 5m
  08:00
  Kraków
  Dworzec Glówny Autobusowy
  09:05
  Liberec
  Fügnerova
  RegioJet
  Ekonomiczna
  od 191,35 zł
 • RegioJet
  9h 45m
  23:30
  Kraków
  Dworzec Glówny Autobusowy
  09:15
  Liberec
  Dworzec Główny
  RegioJet
  Ekonomiczna
  od 195,23 zł
 • RegioJet
  9h 15m
  08:00
  Kraków
  Dworzec Glówny Autobusowy
  17:15
  Liberec
  Dworzec Główny
  RegioJet
  Ekonomiczna
  od 247,93 zł
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Liberec dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w mieście Liberec – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do miasta Liberec.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do miasta Liberec, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z miasta Liberec? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.

Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z miasta Liberec.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w mieście Liberec

Stacje
Fügnerova
Ještěd Tower Hotel

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Liberec

Czy istnieje bezpośredni autobus do Liberec?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Liberec, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego po prostu wprowadź swoje miasto początkowe w naszym wyszukiwaniu, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Liberec. W tym kontekście pamiętaj, że w zależności od daty podróży bezpośrednich połączeń może być mniej.

Co mogę zabrać ze sobą w podróż autobusem do Liberec?

W zależności od tego, z którym przewoźnikiem podróżujesz do Liberec, to, co możesz ze sobą zabrać, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą na przykład rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanej dacie podróży.

Jakie wyposażenie i udogodnienia posiada autobus do Liberec?

Wyposażenie autobusu różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów ma obecnie klimatyzację, gniazdka i WiFi na pokładzie. Usługi, takie jak Bagaż podręczny i Bezpłatny bagaż, są często bezpłatne. Niektórzy przewoźnicy oferują również dodatkowe usługi za dodatkową opłatą, w tym Napoje i Przekąski. Najlepiej jest skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać dokładne informacje na temat wyposażenia i usług dostępnych w autobusie do Liberec w planowanej dacie podróży.

Jakie przystanki autobusowe znajdują się w Liberec?

W mieście Liberec znajduje się łącznie 2 przystanków autobusowych. Większość autobusów zatrzymuje się na Fügnerova. Sprawdź naszą mapę Liberec, aby znaleźć przystanek autobusowy, który najbardziej Ci odpowiada.

Które linie autobusowe kursują do Liberec?

Istnieją 5 przewoźnicy autobusowi kursujący do Liberec: FlixBus, RegioJet, East West Eurolines, Eurolines Polska i P-Trans

Jak mogę znaleźć najlepsze oferty biletów autobusowych do Liberec?

Znajdź najlepsze oferty biletów do Liberec łatwo z CheckMyBus. Po prostu wpisz miasto początkowe i datę podróży w naszej wyszukiwarce i rozpocznij wyszukiwanie. Następnie możesz filtrować wyniki według swoich potrzeb lub sortować je według ceny lub czasu podróży.

Ile mogę zaoszczędzić porównując autobusy do Liberec?

To, ile możesz zaoszczędzić, zależy od miasta, z którego podróżujesz do Liberec. Zazwyczaj możesz zaoszczędzić więcej, rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem. Aby znaleźć najtańszą ofertę do Liberec, przejdź do naszej wyszukiwarki, wprowadź miasto początkowe i datę podróży, a następnie rozpocznij wyszukiwanie, aby znaleźć wszystkie możliwe opcje.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Liberec

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Liberec. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu miasta Liberec: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu miasta Liberec znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Aussig, Görlitz albo Mladá Boleslav, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Liberec z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Budziszyn, Bolesławiec, Zgorzelec i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.