Autokar z Gornji Humac do Bol i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Gornji Humac do Bol i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego Gornji Humac Bol Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Gornji Humac do Bol. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Gornji Humac do Bol – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie15,17 zł
Najszybsze połączenie0h 15m
Najwcześniejszy przejazd07:20
Najpóźniejszy pojazd15:10
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans6,7 km
Firmy autobusoweAutotrans, Arriva Croatia, Arriva
Czy chcesz pojechać autobusem z Gornji Humac do Bol albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Gornji Humac a Bol i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Gornji Humac do Bol dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Gornji Humac i Bol, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Gornji Humac, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Bol, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Gornji Humac i Bol.

Najtańsze połączenie z Gornji Humac do Bol

Dzisiaj
od 15,54 zł
Jutro
od 15,17 zł
26.07
od 15,17 zł
27.07
od 15,17 zł
28.07
od 15,17 zł
29.07
od 15,54 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Autotrans
    07:20
    Gornji Humac - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 15m
    07:35
    Bol
    od15,17 zł
  • Autotrans
    09:35
    Gornji Humac - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 15m
    09:50
    Bol
    od15,17 zł
  • Autotrans
    11:14
    Gornji Humac - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 15m
    11:29
    Bol
    od15,17 zł
  • Autotrans
    14:00
    Gornji Humac - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 15m
    14:15
    Bol
    od15,17 zł
  • Arriva Croatia
    15:10
    Gornji Humac
    Czas jazdy 0h 15m
    15:25
    Bol
    od15,54 zł
  • Arriva Croatia
    07:20
    Gornji Humac
    Czas jazdy 0h 15m
    07:35
    Bol
    od15,54 zł
  • Arriva Croatia
    09:35
    Gornji Humac
    Czas jazdy 0h 15m
    09:50
    Bol
    od15,54 zł
  • Arriva Croatia
    11:14
    Gornji Humac
    Czas jazdy 0h 15m
    11:29
    Bol
    od15,54 zł
  • Arriva Croatia
    14:00
    Gornji Humac
    Czas jazdy 0h 15m
    14:15
    Bol
    od15,54 zł

Jakie są najtańsze autobusy na trasie z Gornji Humac do Bol, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Gornji Humac do Bol, ale obecnie nie kursują
  • Arriva
    11:05
    Gornji Humac
    Czas jazdy 0h 15m
    11:20
    Bol
    od2,52 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-17

Autobus z Gornji Humac do Bol: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Gornji Humac jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Bol jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Bol do Gornji Humac, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Bol do Gornji Humac.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Gornji Humac - Bol, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Gornji Humac do Bol!

Przystanki w Gornji Humac i Bol

Stacje
Bol
Ulica Vladimira Nazora 5, 21420  Bol  (Chorwacja)
Bol - Port
Bol  (Chorwacja)

Porównaj Gornji Humac i Bol

20,02 zł
20,02 zł
Gornji Humac
Bol
Przejazd taksówką w lokalizacji: Gornji Humac jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.
6,67 zł
6,67 zł
Gornji Humac
Bol
Przejazd autobusem w lokalizacji: Gornji Humac jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.
10,62 zł
10,62 zł
Gornji Humac
Bol
Duży kufel piwa w lokalizacji: Gornji Humac jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.
3,56 zł
3,56 zł
Gornji Humac
Bol
1 litr wody w lokalizacji: Gornji Humac jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.
35,65 zł
35,65 zł
Gornji Humac
Bol
Pełny posiłek w lokalizacji: Gornji Humac jest 0% droższy niż w lokalizacji: Bol.

Kontynuuj swoją podróż da Gornji Humac i Bol

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.