Autokar z Cork do Waterford i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Cork do Waterford i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Cork do Waterford Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Cork Waterford. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Cork do Waterford – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie45,52 zł
Najszybsze połączenie1h 55m
Najwcześniejszy przejazd05:05
Najpóźniejszy pojazd21:05
Codzienne połączenia9 Ø
Dystans101,0 km
Firmy autobusoweDublin Coach
Czy chcesz pojechać autobusem z Cork do Waterford albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Cork a Waterford i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Cork do Waterford dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Cork i Waterford, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Cork, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Waterford, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Cork i Waterford.

Najtańsze połączenie z Cork do Waterford

Dzisiaj
od 45,52 zł
Jutro
od 45,52 zł
12.05
od 45,52 zł
13.05
od 45,52 zł
14.05
od 45,52 zł
15.05
od 45,52 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Dublin Coach
    05:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 1h 55m
    07:00
    Waterford - Merchants Quay
    od45,52 zł
  • Dublin Coach
    07:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 1h 55m
    09:00
    Waterford - Merchants Quay
    od45,52 zł
  • Dublin Coach
    09:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 1h 55m
    11:00
    Waterford - Merchants Quay
    od45,52 zł
  • Dublin Coach
    11:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 1h 55m
    13:00
    Waterford - Merchants Quay
    od45,52 zł
  • Dublin Coach
    13:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 1h 55m
    15:00
    Waterford - Merchants Quay
    od45,52 zł
  • Dublin Coach
    15:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 1h 55m
    17:00
    Waterford - Merchants Quay
    od45,52 zł
  • Dublin Coach
    17:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 1h 55m
    19:00
    Waterford - Merchants Quay
    od45,52 zł
  • Dublin Coach
    19:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 1h 55m
    21:00
    Waterford - Merchants Quay
    od45,52 zł
  • Dublin Coach
    21:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 1h 55m
    23:00
    Waterford - Merchants Quay
    od45,52 zł

Autobus z Cork do Waterford: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Cork jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Waterford jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Waterford do Cork, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Waterford do Cork.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Cork - Waterford, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Cork do Waterford!

Przystanki w Cork i Waterford

Stacje
Waterford (Irlandia)
Waterford (Irlandia)
Merchants Quay 23, Waterford (Irlandia)

Porównaj Cork i Waterford

25,27 zł
33,00 zł
Cork
Waterford
Przejazd taksówką w lokalizacji: Cork jest 24% tańszy niż w lokalizacji: Waterford.
9,79 zł
11,61 zł
Cork
Waterford
Przejazd autobusem w lokalizacji: Cork jest 16% tańszy niż w lokalizacji: Waterford.
22,08 zł
18,21 zł
Cork
Waterford
Duży kufel piwa w lokalizacji: Cork jest 18% droższy niż w lokalizacji: Waterford.
6,82 zł
8,18 zł
Cork
Waterford
1 litr wody w lokalizacji: Cork jest 17% tańszy niż w lokalizacji: Waterford.
34,73 zł
25,03 zł
Cork
Waterford
Pełny posiłek w lokalizacji: Cork jest 28% droższy niż w lokalizacji: Waterford.

Kontynuuj swoją podróż da Cork i Waterford

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.