Autokar z Dublin do Cork i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Dublin do Cork i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego Dublin Cork Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Dublin do Cork. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Dublin do Cork – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie75,15 zł
Najszybsze połączenie3h 45m
Najwcześniejszy przejazd06:20
Najpóźniejszy pojazd18:20
Codzienne połączenia7 Ø
Dystans220,6 km
Firmy autobusoweBus Éireann, Dublin Coach
Czy chcesz pojechać autobusem z Dublin do Cork albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Dublin a Cork i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Dublin do Cork dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Dublin i Cork, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Dublin, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Cork, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Dublin i Cork.

Najtańsze połączenie z Dublin do Cork

Dzisiaj
od 75,15 zł
Jutro
od 75,15 zł
12.05
od 75,15 zł
13.05
od 75,15 zł
14.05
od 75,15 zł
15.05
od 75,15 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Bus Éireann
    08:00
    Dublin Busáras
    Czas jazdy 3h 45m
    11:45
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    od75,15 zł
  • Bus Éireann
    12:00
    Dublin Busáras
    Czas jazdy 3h 45m
    15:45
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    od75,15 zł
  • Bus Éireann
    14:00
    Dublin Busáras
    Czas jazdy 3h 45m
    17:45
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    od75,15 zł
  • Bus Éireann
    18:00
    Dublin Busáras
    Czas jazdy 3h 45m
    21:45
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    od75,15 zł
  • Dublin Coach
    06:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Czas jazdy 3h 55m
    10:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    08:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Czas jazdy 3h 55m
    12:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    10:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Czas jazdy 3h 55m
    14:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    12:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Czas jazdy 3h 55m
    16:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    14:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Czas jazdy 3h 55m
    18:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    16:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Czas jazdy 3h 55m
    20:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    18:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Czas jazdy 3h 55m
    22:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od91,03 zł
  • Bus Éireann
    10:30
    Dublin Busáras
    Czas jazdy 4h 45m
    15:15
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    od145,70 zł
  • Bus Éireann
    13:45
    Dublin Busáras
    Czas jazdy 5h 30m
    19:15
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    od145,70 zł
  • Bus Éireann
    14:30
    Dublin Busáras
    Czas jazdy 4h 45m
    19:15
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    od145,70 zł

Autobus z Dublin do Cork: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Dublin jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Cork jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Cork do Dublin, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Cork do Dublin.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Dublin - Cork, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Dublin do Cork!

Przystanki w Dublin i Cork

Stacje
Cork (Irlandia)
Knockroe , Cork (Irlandia)
Flats , Cork (Irlandia)
Cork (Irlandia)
Cork (Irlandia)
Cork (Irlandia)
R854 3-11, Cork (Irlandia)

Porównaj Dublin i Cork

10,00 zł
25,27 zł
Dublin
Cork
Przejazd taksówką w lokalizacji: Dublin jest 61% tańszy niż w lokalizacji: Cork.
2,80 zł
9,79 zł
Dublin
Cork
Przejazd autobusem w lokalizacji: Dublin jest 72% tańszy niż w lokalizacji: Cork.
6,00 zł
22,08 zł
Dublin
Cork
Duży kufel piwa w lokalizacji: Dublin jest 73% tańszy niż w lokalizacji: Cork.
1,40 zł
6,82 zł
Dublin
Cork
1 litr wody w lokalizacji: Dublin jest 80% tańszy niż w lokalizacji: Cork.
19,00 zł
34,73 zł
Dublin
Cork
Pełny posiłek w lokalizacji: Dublin jest 46% tańszy niż w lokalizacji: Cork.

Kontynuuj swoją podróż da Dublin i Cork

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.