Autokary do Birsfelden

Sprawdź wszystkie połączenia do Birsfelden i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
0 Autobusowe
0 Przystanki autobusowe
0 Przewoźnicy
Birsfelden w skrócie
Szwajcaria
10 232
Frank Szwajcarski
Czy chcesz pojechać autobusem do Birsfelden?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Birsfelden oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Birsfelden dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Birsfelden – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Birsfelden.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Birsfelden, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Birsfelden? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Birsfelden.

Informacja podróżna: odwiedź Birsfelden

Transport publiczny
Birsfelden - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę15,18 zł
Bilet miesięczny320,57 zł
Autobusem lub tramwajem23,08 %
Pociągiem lub metrem7,69 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans43,55 zł
Taxi średni dystans71,59 zł
Taxi długi dystans169,73 zł
Paliwo6,26 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek84,36 zł
Menu trzydaniowe210,90 zł
Małe cappuccino18,89 zł
Duże piwo beczkowe26,36 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański15,52 zł
Dania mięsne39,56 zł
Butelka wody5,69 zł
Butelka wina (średnia półka)63,27 zł

Miasta w pobliżu Birsfelden: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Birsfelden znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Zurych, Fryburg Bryzgowijski albo Bazylea, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Birsfelden z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Miluza, Colmar, Belfort i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Zurych, Lotnisko Bazylea-Miluza. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.