Bus Birmingham Wrocław: Rozkład jazdy PKS

Autobus Birmingham ↔ Wrocław: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Birmingham do Wrocław

Najtańsze połączenie486,72 zł
Najszybsze połączenie25h 10m
Najwcześniejszy przejazd10:50
Najpóźniejszy pojazd10:50
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans1 306,9 km
Firmy autobusoweEurolines Germany, Sindbad

Najtańsze połączenie z Birmingham do Wrocław

Today
Tomorrow
07.07
08.07
09.07
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Eurolines Germany
    10:50
    Birmingham - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 10m
    12:00
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    od486,72 zł
  • Sindbad
    10:50
    Birmingham
    Czas jazdy 1h 10m
    12:00
    Wrocław
    od486,72 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Birmingham do Wrocław

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:00
    Birmingham
    Czas jazdy 20h 30m
    14:30
    Wrocław
    od459,93 zł

Najtańsze połączenie z Wrocław do Birmingham

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Eurolines Germany
    15:00
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 45m
    15:45
    Birmingham - Dworzec Autobusowy
    od433,14 zł
  • Sindbad
    15:00
    Wrocław
    Czas jazdy 0h 45m
    15:45
    Birmingham
    od433,14 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Wrocław do Birmingham

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    01:50
    Wrocław
    Czas jazdy 19h 0m
    20:50
    Birmingham
    od332,00 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Ceny na połączenia autokarowe na trasie: Birmingham - Wrocław zaczynają się od 486,72 zł. W okresach dużego popytu jednak, mogą być trochę droższe - dlatego warto poświęcić chwilę na porównanie cen! Wykorzystaj naszą stronę internetową aby znaleźć dogodne połączenia oferowane przez Eurolines Germany. Najszybszy autobus pokonuje trasę Birmingham - Wrocław w zaledwie . To proste: kliknij "Znajdź połączenie" aby wybrać kurs!
Linie autokarowe to idealna opcja dla osób, które chcą podróżować oszczędnie, ale też komfortowo. Większość przewoźników unowocześniła swoja floty, przez co korzystanie z ich usług jest wyjątkowo przyjemne. Pośród wielu udogodnień warto wymienić dostęp do darmowego Wi-Fi albo możliwość wzięcia ze sobą bagażu podręcznego na pokład. Firmy takie jak Eurolines Germany oferują zaś możliwość kupienia napojów. Podróżując z Birmingham do Wrocław upewnij się, że porównasz ze sobą wszystkie opcje przejazdu, aby wybrać rozwiązanie, które będzie najbardziej dogodne. Za pośrednictwem CheckMyBus znajdziesz informacje dotyczące czasu wyjazdu oraz lokalizacji przystanków na trasie Wrocław - Birmingham. Staramy się również informować Was na bieżąco aktualizować listę najnowszych promocji oferowanych przez naszych partnerów. Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami!
Podróżowanie autokarem jest jedną z najtańszych opcji, które pozwolą Ci odwiedzić rodzinę albo wyjechać na zagraniczną wycieczkę. Na przejazd z Birmingham do Wrocław można kupić bilety w cenie wynoszącej nawet 486,72 zł. Rekomendacja: dokonując zakupu na ostatnią chwilę musisz liczyć się z tym, że ceny nie będą już tak atrakcyjne. Porównaj oferty w zależności od godziny wyjazdu, szczególnie jeśli nie musisz rozpocząć podróży o konkretnej godzinie. Pozwoli Ci to dokonać oszczędności.

Przystanki autobusowe w Birmingham i Wrocław

Stacje
Piotra Skargi 1-2, 50-082 Wrocław (Polska)
Joannitów 13, 50 048 Wrocław (Polska)
Wrocław (Polska)
Wrocław (Polska)

Porównaj Birmingham i Wrocław

27,83 zł
8,50 zł
Birmingham
Wrocław
Przejazd taksówką w lokalizacji: Birmingham jest 70% droższy niż w lokalizacji: Wrocław.
11,88 zł
3,00 zł
Birmingham
Wrocław
Przejazd autobusem w lokalizacji: Birmingham jest 75% droższy niż w lokalizacji: Wrocław.
15,52 zł
7,00 zł
Birmingham
Wrocław
Duży kufel piwa w lokalizacji: Birmingham jest 55% droższy niż w lokalizacji: Wrocław.
4,77 zł
1,85 zł
Birmingham
Wrocław
1 litr wody w lokalizacji: Birmingham jest 62% droższy niż w lokalizacji: Wrocław.
25,75 zł
22,00 zł
Birmingham
Wrocław
Pełny posiłek w lokalizacji: Birmingham jest 15% droższy niż w lokalizacji: Wrocław.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.