Autokar z Berlin do Poznań i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Berlin do Poznań i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Berlin do Poznań – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie54,62 zł
Najszybsze połączenie3h 30m
Najwcześniejszy przejazd01:20
Najpóźniejszy pojazd20:40
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans238,8 km
Firmy autobusoweFlixBus, INFOBUS, Sindbad
Czy chcesz pojechać autobusem z Berlin do Poznań albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Berlin a Poznań i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Berlin do Poznań dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Berlin i Poznań, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Berlin, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Poznań, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Berlin i Poznań.

Najtańsze połączenie z Berlin do Poznań

Dzisiaj
od 54,62 zł
Jutro
od 54,62 zł
19.04
od 54,62 zł
20.04
od 54,62 zł
21.04
od 81,95 zł
22.04
od 272,16 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    13:15
    Berlin - Dworzec Sudkreuz
    Czas jazdy 3h 55m
    17:10
    Poznań - Dworzec Główny Autobusowy PKS
    od54,62 zł
  • FlixBus
    03:30
    Berlin - Dworzec Sudkreuz
    Czas jazdy 3h 30m
    07:00
    Poznań - Dworzec Główny Autobusowy PKS
    od54,62 zł
  • FlixBus
    11:35
    Berlin - Dworzec Sudkreuz
    Czas jazdy 3h 30m
    15:05
    Poznań - Dworzec Główny Autobusowy PKS
    od72,84 zł
  • FlixBus
    01:20
    Berlin - Dworzec Sudkreuz
    Czas jazdy 3h 40m
    05:00
    Poznań - Dworzec Główny Autobusowy PKS
    od72,84 zł
  • INFOBUS
    20:40
    Berlin
    Czas jazdy 4h 40m
    01:20
    Poznań
    od88,32 zł
  • Sindbad
    03:00
    Berlin
    Czas jazdy 5h 0m
    08:00
    Poznań
    od229,57 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Berlin do Poznań

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • PKP Intercity
    09:37
    Berlin
    Czas jazdy 3h 3m
    12:40
    Poznań
    od81,99 zł
  • PKP Intercity
    13:42
    Berlin
    Czas jazdy 2h 55m
    16:37
    Poznań
    od81,99 zł
  • Deutsche Bahn
    05:21
    Berlin
    Czas jazdy 3h 19m
    08:40
    Poznań
    od86,09 zł
  • Deutsche Bahn
    05:39
    Berlin
    Czas jazdy 3h 1m
    08:40
    Poznań
    od86,09 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Berlin do Poznań

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    16:30
    Berlin
    Czas jazdy 3h 0m
    19:30
    Poznań
    od22,78 zł
  • BlaBlaCar
    19:30
    Berlin
    Czas jazdy 3h 10m
    22:40
    Poznań
    od27,33 zł
  • BlaBlaCar
    17:30
    Berlin
    Czas jazdy 3h 30m
    21:00
    Poznań
    od36,44 zł
  • BlaBlaCar
    14:00
    Berlin
    Czas jazdy 3h 0m
    17:00
    Poznań
    od45,55 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Poznań do Berlin

Autobus z Berlin do Poznań: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Berlin jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Poznań jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Poznań do Berlin, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Poznań do Berlin.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Berlin - Poznań, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Berlin do Poznań!

Przystanki w Berlin i Poznań

Stacje
Matyi 11, 60-101 Poznań (Polska)
Poznań (Polska)

Porównaj Berlin i Poznań

26,87 zł
8,10 zł
Berlin
Poznań
Przejazd taksówką w lokalizacji: Berlin jest 70% droższy niż w lokalizacji: Poznań.
12,30 zł
3,60 zł
Berlin
Poznań
Przejazd autobusem w lokalizacji: Berlin jest 71% droższy niż w lokalizacji: Poznań.
13,67 zł
7,00 zł
Berlin
Poznań
Duży kufel piwa w lokalizacji: Berlin jest 49% droższy niż w lokalizacji: Poznań.
2,12 zł
2,06 zł
Berlin
Poznań
1 litr wody w lokalizacji: Berlin jest 3% droższy niż w lokalizacji: Poznań.
37,28 zł
23,29 zł
Berlin
Poznań
Pełny posiłek w lokalizacji: Berlin jest 38% droższy niż w lokalizacji: Poznań.

Kontynuuj swoją podróż da Berlin i Poznań

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.