Autobus Mińsk - Poznań i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Mińsk do miasta Poznań i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Połączenia z międzylądowaniem z miast Mińsk i Poznań

W tej chwili nie ma niestety żadnych bezpośrednich połączeń między miastami Mińsk a Poznań. Znaleźliśmy jednak następujące połączenia z międzylądowaniem między tymi dwoma miastami. Sprawdź oferty poniżej!

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Mińsk do miasta Poznań

Każdego dnia, autobusy z firm autobusowych odjeżdżają z miasta Mińsk do miasta Poznań: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
niedziela 21.04
poniedziałek 22.04
wtorek 23.04
środa 24.04
czwartek 25.04
piątek 26.04
sobota 27.04
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
wtorek 30.04
środa 01.05
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
niedziela 05.05
399 zł
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
środa 08.05
czwartek 09.05
piątek 10.05
sobota 11.05
niedziela 12.05

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Mińsk do miasta Poznań?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Mińsk do miasta Poznań z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Mińsk do miasta Poznań, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Mińsk do miasta Poznań są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Mińsk i Poznań.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Mińsk i Poznań.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Mińsk do miasta Poznań

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Mińsk do miasta Poznań? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Mińsk do miasta Poznań? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Mińsk do miasta Poznań

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Mińsk do miasta Poznań?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od i trwa do osiagnięcia celu w mieście Poznań. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Mińsk do miasta Poznań?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: . Ceny biletów zawierają się w przedziale od  do . Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Poznań.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Mińsk do miasta Poznań?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Mińsk do miasta Poznań wynosi: . Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Mińsk do miasta Poznań?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Mińsk do miasta Poznań oferuje a podróż trwa . Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują . Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Mińsk do miasta Poznań?

Najwcześniejszy autobus do miasta Poznań odjeżdża z miasta Mińsk o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Mińsk do miasta Poznań?

Ostatni autobus z miasta Mińsk do miasta Poznań wyrusza o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Mińsk do miasta Poznań?

Podróżując autobusem z miasta Mińsk do miasta Poznań, pasażerowie mogą wybrać . Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Mińsk i Poznań?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Mińsk i Poznań używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: .

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Mińsk do miasta Poznań?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Mińsk do miasta Poznań możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Mińsk do miasta Poznań?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Mińsk do miasta Poznań w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Więcej tras autobusowych z miasta Mińsk i miasta Poznań.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Mińsk oraz z miasta Poznań. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.