✈ Autobus Lotnisko Alicante/Elche (ALC) - Torrevieja

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche (ALC) do miasta Torrevieja

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Autocares Costa Azul, którzy podróżują 14 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Alicante/Elche miasta Torrevieja już od 30,23 zł!

Najtańsze połączenie 30,23 zł
Najszybsze połączenie 1h 0m
Najwcześniejszy odjazd 08:00
Najpóźniejszy odjazd 21:00
Codzienne połączenia 14 Ø
Dystans 35,1 km
Firmy autobusowe Autocares Costa Azul

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Każdego dnia, 14 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2023-11-30 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 27.11
31 zł
wtorek 28.11
31 zł
środa 29.11
31 zł
czwartek 30.11
31 zł
piątek 01.12
31 zł
sobota 02.12
31 zł
niedziela 03.12
poniedziałek 04.12
31 zł
wtorek 05.12
środa 06.12
31 zł
czwartek 07.12
piątek 08.12
31 zł
sobota 09.12
niedziela 10.12
poniedziałek 11.12
31 zł
wtorek 12.12
środa 13.12
czwartek 14.12
31 zł
piątek 15.12
sobota 16.12
31 zł
niedziela 17.12
31 zł
poniedziałek 18.12
wtorek 19.12
środa 20.12
czwartek 21.12
31 zł
piątek 22.12
sobota 23.12
niedziela 24.12

Najtańszy czas podróży z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 30,00 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 30,00 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja jest rano, z 30,00 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 30,00 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja od różnych operatorów autobusowych, takich jak Autocares Costa Azul na następne dni.
 • Autocares Costa Azul
  1h 0m
  08:00
  Lotnisko Alicante/Elche
  Lotnisko Alicante/Elche
  09:00
  Torrevieja
  Dworzec Glówny Autobusowy
  Autocares Costa Azul
  Ekonomiczna
  od 30,23 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche i miastem Torrevieja.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche i miastem Torrevieja w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek , z ponad 15 autobusami wahadłowymi dziennie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 14 autobusów wahadłowych dziennie między lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche i miastem Torrevieja.
.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 24 autobusami wahadłowymi z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche i miastem Torrevieja, z ofertami 12.
.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche a miastem Torrevieja.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Lotnisko Alicante/Elche i w mieście Torrevieja.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Lotnisko Alicante/Elche i w mieściena Torrevieja.

Stacje
Lotnisko Alicante/Elche
Aeropuerto de Alicante-Elche ,
Stacje
Av. de Orihuela
Dworzec Glówny Autobusowy
Calle Antonio Machado 137,
Hospital de
La Mata
N-332 ,
Przystanek autobusowy
Calle Antonio Machado 137,
Rocio del Mar

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 30,23 zł i trwa 1h 0m do osiagnięcia celu do miasta Torrevieja. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 30,23 zł do 30,23 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Torrevieja.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja wynosi: 14. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja oferuje Autocares Costa Azul a podróż trwa 1h 0m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 30,23 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Torrevieja odjeżdża z lotniska Lotnisko Alicante/Elche o 08:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja wyrusza o 21:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja, pasażerowie mogą wybrać Autocares Costa Azul. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche i miastem Torrevieja?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche i miastem Torrevieja używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Autocares Costa Azul.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lotnisko Alicante/Elche - Torrevieja

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Tani carpooling z miasta Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja na najbliższe dni.
 • BlaBlaCar
  1h 0m
  13:00
  Lotnisko Alicante/Elche
  14:00
  Torrevieja
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 12,95 zł
 • BlaBlaCar
  1h 0m
  07:50
  Lotnisko Alicante/Elche
  08:50
  Torrevieja
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 21,59 zł
 • Autocares Grupo Benidorm
  0h 40m
  02:30
  Lotnisko Alicante/Elche
  Lotnisko Alicante/Elche
  03:10
  Torrevieja
  Dworzec Glówny Autobusowy
  Autocares Grupo Benidorm
  Ekonomiczna Premium
  od 326,97 zł
 • Autocares Grupo Benidorm
  0h 40m
  02:30
  Lotnisko Alicante/Elche
  Lotnisko Alicante/Elche
  03:10
  Torrevieja
  Dworzec Glówny Autobusowy
  Autocares Grupo Benidorm
  Ekonomiczna Premium
  od 330,82 zł
 • BlaBlaCar
  1h 0m
  13:00
  Lotnisko Alicante/Elche
  14:00
  Torrevieja
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 12,95 zł
 • BlaBlaCar
  1h 0m
  07:50
  Lotnisko Alicante/Elche
  08:50
  Torrevieja
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 21,59 zł
 • Autocares Grupo Benidorm
  0h 40m
  02:30
  Lotnisko Alicante/Elche
  Lotnisko Alicante/Elche
  03:10
  Torrevieja
  Dworzec Glówny Autobusowy
  Autocares Grupo Benidorm
  Ekonomiczna Premium
  od 326,97 zł
 • Autocares Grupo Benidorm
  0h 40m
  02:30
  Lotnisko Alicante/Elche
  Lotnisko Alicante/Elche
  03:10
  Torrevieja
  Dworzec Glówny Autobusowy
  Autocares Grupo Benidorm
  Ekonomiczna Premium
  od 330,82 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche i miasta Torrevieja.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche oraz z miasta Torrevieja. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.