✈ Autobus Lotnisko Alicante/Elche (ALC) - Torrevieja

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja od różnych operatorów autobusowych, takich jak Autocares Costa Azul na następne dni.
dzisiaj
od 30 zł
jutro
od 30 zł
niedziela
od 30 zł
poniedziałek
od 30 zł
wtorek
od 30 zł
środa
od 30 zł
czwartek
od 30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    08:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    09:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    09:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    10:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    11:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    12:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    08:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    09:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    09:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    10:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    11:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    12:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    08:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    09:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    09:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    10:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    11:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    12:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    08:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    09:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    09:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    10:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    11:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    12:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    08:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    09:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    09:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    10:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    11:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    12:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    08:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    09:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    09:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    10:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    11:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    12:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    08:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    09:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    09:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    10:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    10:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    11:30
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Autocares Costa Azul
    1h 0m
    11:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    12:00
    Torrevieja
    Autocares Costa Azul
    Ekonomiczna
    30 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Lotnisko Alicante/Elche i lotniskiem Torrevieja

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Lotnisko Alicante/Elche i lotniskiem Torrevieja w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 15 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Lotnisko Alicante/Elche na lotnisko Torrevieja. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 15 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Lotnisko Alicante/Elche i lotniskiem Torrevieja.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 42 autobusami wahadłowymi z miasta Lotnisko Alicante/Elche na lotnisko Torrevieja, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Lotnisko Alicante/Elche i lotniskiem Torrevieja, z ofertami 21.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche (ALC) do miasta Torrevieja

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Autocares Costa Azul, którzy podróżują 15 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Alicante/Elche miasta Torrevieja już od 30 zł!

Najtańsze połączenie 30 zł
Najszybsze połączenie 1h 0m
Najwcześniejszy odjazd 08:00
Najpóźniejszy odjazd 21:00
Codzienne połączenia 15 Ø
Dystans 35,1 km
Firmy autobusowe Autocares Costa Azul

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Każdego dnia, 15 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
30 zł
sobota 25.05
30 zł
niedziela 26.05
30 zł
poniedziałek 27.05
30 zł
wtorek 28.05
30 zł
środa 29.05
30 zł
czwartek 30.05
30 zł
piątek 31.05
31 zł
sobota 01.06
31 zł
niedziela 02.06
31 zł
poniedziałek 03.06
30 zł
wtorek 04.06
środa 05.06
31 zł
czwartek 06.06
piątek 07.06
sobota 08.06
30 zł
niedziela 09.06
30 zł
poniedziałek 10.06
wtorek 11.06
środa 12.06
czwartek 13.06
piątek 14.06
sobota 15.06
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 30 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 30 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja jest rano, z 30 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 30 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche a miastem Torrevieja.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Lotnisko Alicante/Elche i w mieście Torrevieja.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Lotnisko Alicante/Elche i w mieściena Torrevieja.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 30 zł i trwa 1h 0m do osiagnięcia celu do miasta Torrevieja. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 30 zł do 30 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Torrevieja.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja wynosi: 15. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja oferuje Autocares Costa Azul a podróż trwa 1h 0m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 30 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Torrevieja odjeżdża z lotniska Lotnisko Alicante/Elche o 08:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja wyrusza o 21:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja, pasażerowie mogą wybrać Autocares Costa Azul. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche i miastem Torrevieja?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Alicante/Elche i miastem Torrevieja używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Autocares Costa Azul.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lotnisko Alicante/Elche - Torrevieja

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Tani carpooling z miasta Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Lotnisko Alicante/Elche do miasta Torrevieja na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    17:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    18:00
    Torrevieja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 8 zł
  • BlaBlaCar
    0h 50m
    04:50
    Lotnisko Alicante/Elche
    05:40
    Torrevieja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • BlaBlaCar
    0h 50m
    07:50
    Lotnisko Alicante/Elche
    08:40
    Torrevieja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    15:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    16:00
    Torrevieja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    17:30
    Lotnisko Alicante/Elche
    18:00
    Torrevieja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 8 zł
  • BlaBlaCar
    0h 50m
    04:50
    Lotnisko Alicante/Elche
    05:40
    Torrevieja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • BlaBlaCar
    0h 50m
    07:50
    Lotnisko Alicante/Elche
    08:40
    Torrevieja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    15:00
    Lotnisko Alicante/Elche
    16:00
    Torrevieja
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 32 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche i miasta Torrevieja.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Lotnisko Alicante/Elche oraz z miasta Torrevieja. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.