✈ Autokar z Lotnisko Alicante/Elche (ALC) do Benissa

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Lotnisko Alicante/Elche do Benissa

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Lotnisko Alicante/Elche (ALC) – Benissa informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie64,42 zł
Najszybsze połączenie1h 45m
Najwcześniejszy przejazd10:00
Najpóźniejszy pojazd17:00
Codzienne połączenia14 Ø
Dystans71,6 km
Firmy autobusoweALSA
Czy chcesz pojechać autobusem z Lotnisko Alicante/Elche do Benissa?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Lotnisko Alicante/Elche do Benissa, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Lotnisko Alicante/Elche do Benissa dla najbliższych dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Lotnisko Alicante/Elche i Benissa, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalsza podróż Lotnisko Alicante/Elche, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Benissa.

Najtańsze połączenie z Lotnisko Alicante/Elche do Benissa

Dzisiaj
od 64,42 zł
Jutro
od 64,42 zł
29.10
30.10
od 64,42 zł
31.10
01.11

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • ALSA
    10:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 1h 45m
    11:45
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    10:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 2h 50m
    12:50
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    11:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 1h 50m
    12:50
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    11:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 45m
    14:45
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    13:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 1h 45m
    14:45
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    13:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 5m
    16:05
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    15:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 2h 0m
    17:00
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    15:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 45m
    18:45
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    17:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 1h 45m
    18:45
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    17:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 30m
    20:30
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    10:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 25m
    13:25
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    10:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 5m
    13:05
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    11:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 2h 5m
    13:05
    Benissa
    od64,42 zł
  • ALSA
    17:00
    Alicante/Elche - Lotnisko
    Czas jazdy 2h 50m
    19:50
    Benissa
    od64,42 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Benissa do Lotnisko Alicante/Elche

Autobus z Lotnisko Alicante/Elche do Benissa: dalsze informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Lotnisko Alicante/Elche, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Benissa, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd z Benissa do Lotnisko Alicante/Elche powinien być odwrotny, naciśnij strzałki, a miejsca zamienią się ze sobą.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Benissa do Lotnisko Alicante/Elche? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Lotnisko Alicante/Elche do Benissa staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak pociągi, loty czy samochody.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Alicante/Elche i Benissa

Stacje
Benissa (Hiszpania)
Avinguda de la Marina 273, 03720 Benissa (Hiszpania)

Połączenia autobusowe z Lotnisko Alicante/Elche oraz z Benissa

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.