calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 1 004 867 Połączeń

Bus Ludwigshafen: Rozkład jazdy PKS

PKS Ludwigshafen - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź autokar do (lub) z Berlina, który najbardziej Ci odpowiada! Sprawdź wszystkie dostępne linie autobusowe i wszystkie przystanki. Masz wybór, jedź od Ludwigshafen Dworzec Główny. Co jest dla Ciebie ważne? Czy wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Porównaj na CheckMyBus połączenie od Cipolla Group, Eurolines Germany i SAPS S.r.l. (Busweb) i zdecyduj sam, z którym autobusem chcesz jechać.

Autobusy z
Ludwigshafen

Rozkład jazdy dla Ludwigshafen
Odjazd: 26 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:30
Ludwigshafen Dworzec Główny
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Ludwigshafen → Norymberga
 
  
 
08:35
Ludwigshafen Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Ludwigshafen → Wiedeń
 
  
 
09:15
Ludwigshafen Dworzec Główny
Augsburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Ludwigshafen → Augsburg
 
  
 
11:35
Ludwigshafen Dworzec Główny
Bayreuth
FlixBus
 
 
Stacje:
Ludwigshafen → Bayreuth
 
  
 
12:35
Ludwigshafen Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Ludwigshafen → Berlin
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Ludwigshafen

Rozklad jazdy dla Ludwigshafen
Przyjazd: 26 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:25
Ludwigshafen Dworzec Główny
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Ludwigshafen
 
  
 
17:20
Ludwigshafen Dworzec Główny
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Brema → Ludwigshafen
 
  
 
18:30
Ludwigshafen Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Ludwigshafen
 
  
 
19:15
Ludwigshafen Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Ludwigshafen
 
  
 
22:00
Ludwigshafen Dworzec Główny
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Ludwigshafen
 
  

Ludwigshafen: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Ludwigshafen Dworzec Główny
    Pasadenaallee Ludwigshafen
    Ludwigshafen Dworzec Główny

Rozkład jazdy dla Ludwigshafen: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Ludwigshafen i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
14
4
od 64,96 zł w FlixBus
14
2
od 108,27 zł w FlixBus
10
3
od 125,59 zł w FlixBus
10
3
od 25,98 zł w OneBus
8
3
od 64,96 zł w OneBus
10
3
od 121,26 zł w FlixBus
8
3
od 90,95 zł w FlixBus
10
3
od 73,62 zł w FlixBus
6
3
od 86,62 zł w FlixBus
10
2
od 64,96 zł w MeinFernbus
8
2
od 47,64 zł w MeinFernbus
4
2
od 60,63 zł w OneBus
4
2
od 64,96 zł w FlixBus
4
2
od 41,14 zł w MeinFernbus
4
2
od 318,31 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
6
2
od 216,54 zł w SemiTimeS
6
3
od 255,52 zł w Cipolla Group
4
2
od 155,91 zł w FlixBus
4
2
od 147,25 zł w OneBus
4
1
od 112,60 zł w FlixBus