calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 156 719 Połączeń

Bus Genua: Rozkład jazdy PKS

PKS Genua - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Z CheckMyBus, wyszukiwarki dla autobusów, znajdziesz najszybszy autokar szybko i bez problemu! Z którymi dostawcami chcesz jechać: Eurolines Spain, ExpressBus.ch albo FlixBus? Oni odjeżdżają w mieście: Genua z przystanku: Genua - Piazzale Giovanni Battista Resasco, Genua - Piazza Acquaverde, Genua - Marittima, Genua - Ponte dei Mille, Genua – Piazza della Vittoria, Genua - Principe fanti d'Italia i Genua - Voltri - dokładny adres znajdziesz w wynikach wyszukiwania. Wyposażenie autobusów i cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu znajdziesz również na naszej stronie. Wypróbuj! Po prostu wybierz dzień , odcinek i porównaj oferty.

Autobusy z
Genua

Rozkład jazdy dla Genua
Odjazd: 20 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
15:45
Genua - Ponte dei Mille
Brescia
FlixBus
 
 
Stacje:
Genua → Brescia
 
  
 
16:00
Genua - Ponte dei Mille
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Genua → Paryż
 
  
 
16:45
Genua - Ponte dei Mille
Bolonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Genua → Bolonia
 
  
 
17:45
Genua – Piazza della Vittoria
Rzym
Baltour
 
 
Stacje:
Genua → Rzym
 
  
 
18:00
Genua – Piazza della Vittoria
Mediolan
Baltour
 
 
Stacje:
Genua → Mediolan
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Genua

Rozklad jazdy dla Genua
Przyjazd: 20 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
19:20
Genua - Ponte dei Mille
Florencja
FlixBus
 
 
Stacje:
Florencja → Genua
 
  
 
19:30
Genua – Piazza della Vittoria
Nicea
Movelia
 
 
Stacje:
Nicea → Genua
 
  
 
21:50
Genua - Ponte dei Mille
Nice Airport
FlixBus
 
 
Stacje:
Nice Airport → Genua
 
  
 
22:40
Genua - Ponte dei Mille
Mediolan
FlixBus
 
 
Stacje:
Mediolan → Genua
 
  
 
22:45
Genua - Ponte dei Mille
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Genua
 
  
 póżniej 

Genua: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Genua - Principe fanti d'Italia
    Via Fanti d'Italia Genua
    Genua -  Principe fanti d'Italia
  • Genua - Marittima
    Marittima/principe Fs, 16126 Genua
    Genua - Marittima
  • Genua - Piazza Acquaverde
    Piazza Acquaverde, 16134 Genua
    Genua - Piazza Acquaverde
  • Genua – Piazza della Vittoria
    Piazza della Vittoria 12 Genua
    Genua – Piazza della Vittoria
  • Genua - Piazzale Giovanni Battista Resasco
    Piazzale Giovanni Battista Resasco 10770, 16137 Genua
    Genua - Piazzale Giovanni Battista Resasco
  • Genua - Ponte dei Mille
    Ponte dei Mille, 16126 Genua
    Genua - Ponte dei Mille
  • Genua - Voltri
    Capolinea Via Buffa - Incr. Via Don G.Verita`, 16158 Genua
    Genua - Voltri