calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 187 609 Połączeń

Bus Rzym: Rozkład jazdy PKS

PKS Rzym - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Rzym

Stolica Włoch jest nazywana „Wiecznym miastem” nie bez powodu. Tysiące lat historii widać tutaj na każdym rogu. Starożytne ruiny Forum Romanum i monumentalne Koloseum pozwalają poczuć wielkość Cesarstwa Rzymskiego. Watykan państwo kościelne wewnątrz miasta również zachwyca swoją architekturą. To tu znajduje się Bazylika Świętego Piotra i grób św. Jana Pawła II. Również w Watykanie można zwiedzać Kaplicę Sykstyńską, z freskami Michała Anioła. Rzym to nie tylko budynki, ale przede wszystkim ludzie, ich kultura i jedzenie. Po męczącym zwiedzaniu warto usiąść w restauracji i spróbować doskonałego makaronu albo prawdziwej włoskiej pizzy. No a na deser oczywiście lody.

Mówi się, że wszystkie drogi Prowadzą do Rzymu i jest w tym sporo prawdy. Stolica Włoch to miejsce gdzie spotyka się większość szlaków komunikacyjnych kraju. Dzięki temu, do Rzymu bardzo łatwo można się dostać autobusem z innych miast Włoch i Europy. Międzynarodowe firmy autobusowe Baltour, Marino, Express Bus S.r.l. (Busweb) i S.I.T. S.r.l. zapewniają tani i komfortowy transport do Rzymu. Na CheckMyBus możesz wyszukać najlepsze połączenia, porównać ceny oraz dowiedzieć się jakie wyposażenie posiadają autokary. Dzięki nam zarezerwujesz tanie bilety autobusowe i bez problemu dotrzesz na jeden z rzymskich dworców: Rzym Dworzec Tiburtina, Rzym Anagnina i Rzym Termini.

Autobusy z
Rzymu

Rozklad jazdy dla Rzymu
Odjazd: 22 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:40
Rzym - Via Crescenzio
Rzym Fiumicino Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
RzymRzym Fiumicino Lotnisko
 
  
 
10:45
Rzym Termini (Via Marsala)
Mediolan
Italotreno
 
 
Stacje:
Rzym → Mediolan
 
  
 
10:45
Rzym Dworzec Tiburtina
Świecie
Baltour
 
 
Stacje:
Rzym → Świecie
 
  
 
10:45
Rzym Dworzec Tiburtina
Warszawa
almabus
 
 
Stacje:
Rzym → Warszawa
 
  
 
10:45
Rzym Termini (Via Marsala)
Rzym Ciampino Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
RzymRzym Ciampino Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Rzymu

Rozklad jazdy dla Rzymu
Przyjazd: 22 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:30
Rzym Termini (Via Marsala)
Rzym Ciampino Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Rzym Ciampino LotniskoRzym
 
  
 
11:40
Rzym Termini
Rzym Fiumicino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Fiumicino LotniskoRzym
 
  
 
12:05
Rzym Termini (Via Marsala)
Ciampino
Distribusion
 
 
Stacje:
Ciampino → Rzym
 
  
 
12:10
Rzym Termini
Ciampino
Terravision
 
 
Stacje:
Ciampino → Rzym
 
  
 
12:15
Rzym Termini (Via Marsala)
Rzym Fiumicino Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Rzym Fiumicino LotniskoRzym
 
  
 póżniej 

Rzym: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Rzym - Anagnina
    Via Tuscolana 1788, 00173 Rzym
  • Rzym - Piazza dell'Indipendenza
    Piazza dell'Indipendenza 6, 00185 Rzym
  • Rzym - Via Crescenzio
    Via Crescenzio 2, 00193 Rzym
  • Rzym - Watykan
  • Rzym Dworzec Autobusowy
    Piazza Venezia Rzym
  • Rzym Dworzec Tiburtina
    Largo Guido Mazzoni 4, 00162 Rzym
  • Rzym Termini
    Piazza dei Cinquecento 64 Rzym
  • Rzym Termini (Via Marsala)
    Via Marsala 5, 00185 Rzym