calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 901 748 Połączeń

Bus Rzym: Rozkład jazdy PKS

PKS Rzym - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Rzym

Stolica Włoch jest nazywana „Wiecznym miastem” nie bez powodu. Tysiące lat historii widać tutaj na każdym rogu. Starożytne ruiny Forum Romanum i monumentalne Koloseum pozwalają poczuć wielkość Cesarstwa Rzymskiego. Watykan państwo kościelne wewnątrz miasta również zachwyca swoją architekturą. To tu znajduje się Bazylika Świętego Piotra i grób św. Jana Pawła II. Również w Watykanie można zwiedzać Kaplicę Sykstyńską, z freskami Michała Anioła. Rzym to nie tylko budynki, ale przede wszystkim ludzie, ich kultura i jedzenie. Po męczącym zwiedzaniu warto usiąść w restauracji i spróbować doskonałego makaronu albo prawdziwej włoskiej pizzy. No a na deser oczywiście lody.

Mówi się, że wszystkie drogi Prowadzą do Rzymu i jest w tym sporo prawdy. Stolica Włoch to miejsce gdzie spotyka się większość szlaków komunikacyjnych kraju. Dzięki temu, do Rzymu bardzo łatwo można się dostać autobusem z innych miast Włoch i Europy. Międzynarodowe firmy autobusowe Baltour, Marino, Express Bus S.r.l. (Busweb) i S.I.T. S.r.l. zapewniają tani i komfortowy transport do Rzymu. Na CheckMyBus możesz wyszukać najlepsze połączenia, porównać ceny oraz dowiedzieć się jakie wyposażenie posiadają autokary. Dzięki nam zarezerwujesz tanie bilety autobusowe i bez problemu dotrzesz na jeden z rzymskich dworców: Rzym Dworzec Tiburtina, Rzym Anagnina i Rzym Termini.

Autobusy z
Rzymu

Rozklad jazdy dla Rzymu
Odjazd: 27 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
13:25
Rzym Dworzec Tiburtina
Werona
Italotreno
 
 
Stacje:
Rzym → Werona
 
  
 
13:25
Rzym Dworzec Tiburtina
Bari
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Bari
 
  
 
13:40
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
RzymRzym Ciampino Lotnisko
 
  
 
14:10
Rzym Dworzec Tiburtina
Battipaglia
Autolinee Mavibus (Busweb)
 
 
Stacje:
Rzym → Battipaglia
 
  
 
14:10
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
RzymRzym Ciampino Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Rzymu

Rozklad jazdy dla Rzymu
Przyjazd: 27 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:30
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Ciampino LotniskoRzym
 
  
 
14:40
Rzym Termini
Rzym Fiumicino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Fiumicino LotniskoRzym
 
  
 
15:00
Rzym Termini
Ciampino
Terravision
 
 
Stacje:
Ciampino → Rzym
 
  
 
15:10
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Ciampino LotniskoRzym
 
  
 
15:20
Rzym Termini
Rzym Fiumicino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Fiumicino LotniskoRzym
 
  
 póżniej 

Rzym: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Rzym - Anagnina
    Via Tuscolana 1788, 00173 Rzym
    Rzym - Anagnina
  • Rzym - Piazza dell'Indipendenza
    Piazza dell'Indipendenza 6, 00185 Rzym
    Rzym - Piazza dell'Indipendenza
  • Rzym - Watykan
    Rzym - Watykan
  • Rzym Dworzec Autobusowy
    Piazza Venezia Rzym
    Rzym Dworzec Autobusowy
  • Rzym Dworzec Tiburtina
    Largo Guido Mazzoni 4, 00162 Rzym
    Rzym Dworzec Tiburtina
  • Rzym Termini
    Piazza dei Cinquecento 64 Rzym
    Rzym Termini
  • Rzym Termini (Via Marsala)
    Via Marsala 5, 00185 Rzym
    Rzym Termini (Via Marsala)

Rozkład jazdy dla Rzym: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy CITY i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Włochy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
38
5
od 38,64 zł w FlixBus
28
5
od 39,57 zł w megabus
20
5
od 25,76 zł w FlixBus
20
5
od 64,31 zł w megabus
14
5
od 111,64 zł w FlixBus
18
4
od 38,64 zł w FlixBus
16
5
od 4,29 zł w FlixBus
14
4
od 21,47 zł w Baltour
6
3
od 4,29 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
14
6
od 145,98 zł w FlixBus
12
4
od 364,96 zł w FlixBus
12
5
od 163,16 zł w FlixBus
8
4
od 446,54 zł w Eurolines Germany
10
4
od 210,39 zł w STUDENT AGENCY
8
3
od 579,65 zł w Baltour
10
4
od 188,92 zł w MeinFernbus
10
4
od 300,56 zł w Bokolina
6
3
od 553,88 zł w Eurolines Germany