calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 380 Połączeń

Bus Rzym: Rozkład jazdy PKS

PKS Rzym - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Rzym

Stolica Włoch jest nazywana „Wiecznym miastem” nie bez powodu. Tysiące lat historii widać tutaj na każdym rogu. Starożytne ruiny Forum Romanum i monumentalne Koloseum pozwalają poczuć wielkość Cesarstwa Rzymskiego. Watykan państwo kościelne wewnątrz miasta również zachwyca swoją architekturą. To tu znajduje się Bazylika Świętego Piotra i grób św. Jana Pawła II. Również w Watykanie można zwiedzać Kaplicę Sykstyńską, z freskami Michała Anioła. Rzym to nie tylko budynki, ale przede wszystkim ludzie, ich kultura i jedzenie. Po męczącym zwiedzaniu warto usiąść w restauracji i spróbować doskonałego makaronu albo prawdziwej włoskiej pizzy. No a na deser oczywiście lody.

Mówi się, że wszystkie drogi Prowadzą do Rzymu i jest w tym sporo prawdy. Stolica Włoch to miejsce gdzie spotyka się większość szlaków komunikacyjnych kraju. Dzięki temu, do Rzymu bardzo łatwo można się dostać autobusem z innych miast Włoch i Europy. Międzynarodowe firmy autobusowe Baltour, Marino, Express Bus S.r.l. (Busweb) i S.I.T. S.r.l. zapewniają tani i komfortowy transport do Rzymu. Na CheckMyBus możesz wyszukać najlepsze połączenia, porównać ceny oraz dowiedzieć się jakie wyposażenie posiadają autokary. Dzięki nam zarezerwujesz tanie bilety autobusowe i bez problemu dotrzesz na jeden z rzymskich dworców: Rzym Dworzec Tiburtina, Rzym Anagnina i Rzym Termini.

Autobusy z
Rzymu

Rozklad jazdy dla Rzymu
Odjazd: 29 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
18:00
Rzym Dworzec Tiburtina
L'Aquila
Baltour
 
 
Stacje:
Rzym → L'Aquila
 
   
 
18:00
Rzym Termini
Rzym Fiumicino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
RzymRzym Fiumicino Lotnisko
 
   
 
18:10
Rzym Dworzec Tiburtina
Neapol
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Neapol
 
   
 
18:20
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
RzymRzym Ciampino Lotnisko
 
   
 
18:40
Rzym Dworzec Tiburtina
Neapol
megabus
 
 
Stacje:
Rzym → Neapol
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Rzymu

Rozklad jazdy dla Rzymu
Przyjazd: 29 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
19:00
Rzym Termini
Rzym Fiumicino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Fiumicino LotniskoRzym
 
   
 
19:10
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Ciampino LotniskoRzym
 
   
 
19:30
Rzym Termini
Rzym Fiumicino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Fiumicino LotniskoRzym
 
   
 
19:40
Rzym Termini
Ciampino
Terravision
 
 
Stacje:
Ciampino → Rzym
 
   
 
20:00
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Ciampino LotniskoRzym
 
   
  póżniej  

Rzym: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Rzym - Anagnina
    Via Tuscolana 1788, 00173 Rzym
  • Rzym - Piazza dell'Indipendenza
    Piazza dell'Indipendenza 6, 00185 Rzym
  • Rzym - Watykan
  • Rzym Dworzec Autobusowy
    Piazza Venezia Rzym
  • Rzym Dworzec Tiburtina
    Largo Guido Mazzoni 4, 00162 Rzym
  • Rzym Termini
    Piazza dei Cinquecento 64 Rzym
  • Rzym Termini (Via Marsala)
    Via Marsala 5, 00185 Rzym

Rozkład jazdy dla Rzym: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy CITY i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Włochy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
24
4
od 39,52 zł w FlixBus
18
4
od 46,07 zł w megabus
12
4
od 74,87 zł w megabus
12
4
od 21,96 zł w Baltour
12
3
od 39,52 zł w FlixBus
8
2
od 26,35 zł w FlixBus
6
3
od 114,17 zł w FlixBus
10
2
od 4,39 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
12
4
od 373,25 zł w FlixBus
12
5
od 149,30 zł w FlixBus
8
4
od 166,87 zł w FlixBus
6
3
od 566,46 zł w Eurolines Germany
6
3
od 456,68 zł w Eurolines Germany
6
3
od 307,38 zł w Bokolina