calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 053 951 Połączeń

Bus Rzym: Rozkład jazdy PKS

PKS Rzym - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Rzym

Stolica Włoch jest nazywana „Wiecznym miastem” nie bez powodu. Tysiące lat historii widać tutaj na każdym rogu. Starożytne ruiny Forum Romanum i monumentalne Koloseum pozwalają poczuć wielkość Cesarstwa Rzymskiego. Watykan państwo kościelne wewnątrz miasta również zachwyca swoją architekturą. To tu znajduje się Bazylika Świętego Piotra i grób św. Jana Pawła II. Również w Watykanie można zwiedzać Kaplicę Sykstyńską, z freskami Michała Anioła. Rzym to nie tylko budynki, ale przede wszystkim ludzie, ich kultura i jedzenie. Po męczącym zwiedzaniu warto usiąść w restauracji i spróbować doskonałego makaronu albo prawdziwej włoskiej pizzy. No a na deser oczywiście lody.

Mówi się, że wszystkie drogi Prowadzą do Rzymu i jest w tym sporo prawdy. Stolica Włoch to miejsce gdzie spotyka się większość szlaków komunikacyjnych kraju. Dzięki temu, do Rzymu bardzo łatwo można się dostać autobusem z innych miast Włoch i Europy. Międzynarodowe firmy autobusowe Baltour, Marino, Express Bus S.r.l. (Busweb) i S.I.T. S.r.l. zapewniają tani i komfortowy transport do Rzymu. Na CheckMyBus możesz wyszukać najlepsze połączenia, porównać ceny oraz dowiedzieć się jakie wyposażenie posiadają autokary. Dzięki nam zarezerwujesz tanie bilety autobusowe i bez problemu dotrzesz na jeden z rzymskich dworców: Rzym Dworzec Tiburtina, Rzym Anagnina i Rzym Termini.

Autobusy z
Rzymu

Rozklad jazdy dla Rzymu
Odjazd: 3 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
09:45
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
RzymRzym Ciampino Lotnisko
 
  
 
09:45
Rzym Termini
Florencja
Italotreno
 
 
Stacje:
Rzym → Florencja
 
  
 
09:55
Rzym Termini
Rzym Fiumicino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
RzymRzym Fiumicino Lotnisko
 
  
 
09:55
Rzym Dworzec Tiburtina
Florencja
Italotreno
 
 
Stacje:
Rzym → Florencja
 
  
 
10:00
Rzym Dworzec Tiburtina
L'Aquila
Baltour
 
 
Stacje:
Rzym → L'Aquila
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Rzymu

Rozklad jazdy dla Rzymu
Przyjazd: 3 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:55
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Ciampino LotniskoRzym
 
  
 
11:20
Rzym Termini
Rzym Fiumicino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Fiumicino LotniskoRzym
 
  
 
11:25
Rzym Termini
Ciampino
Terravision
 
 
Stacje:
Ciampino → Rzym
 
  
 
11:35
Rzym Termini
Neapol
Italotreno
 
 
Stacje:
Neapol → Rzym
 
  
 
11:45
Rzym Termini
Rzym Ciampino Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Rzym Ciampino LotniskoRzym
 
  
 póżniej 

Rzym: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Rzym - Anagnina
    Via Tuscolana 1788, 00173 Rzym
    Rzym - Anagnina
  • Rzym - Piazza dell'Indipendenza
    Piazza dell'Indipendenza 6, 00185 Rzym
    Rzym - Piazza dell'Indipendenza
  • Rzym - Watykan
    Rzym - Watykan
  • Rzym Dworzec Autobusowy
    Piazza Venezia Rzym
    Rzym Dworzec Autobusowy
  • Rzym Dworzec Tiburtina
    Largo Guido Mazzoni 4, 00162 Rzym
    Rzym Dworzec Tiburtina
  • Rzym Termini
    Piazza dei Cinquecento 64 Rzym
    Rzym Termini
  • Rzym Termini (Via Marsala)
    Via Marsala 5, 00185 Rzym
    Rzym Termini (Via Marsala)