calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 264 Połączeń

Bus Mediolan: Rozkład jazdy PKS

PKS Mediolan - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Mediolan

Mediolan wyznacza trendy. Nie tylko podczas słynnego „Milan Fashion Week”, ale przez cały rok. To włoskie miasto nie bez powodu jest nazywane stolica blichtru. To stąd wywodzą się sławni projektanci i jedne z najbardziej znanych domów mody. W Quadrilatero della moda można znaleźć ekskluzywne sklepy, takich marek jak Gucci, Versace, Prada, Armani i Dolce Gabbana. Przyjeżdzają do nich ludzie z całego świata. Jeśli więc lubisz zakupy i masz ochotę na trochę modowej inspiracji, to koniecznie musisz odwiedzić Mediolan.

JMediolan, jak przystało na dużą metropolię północnych Włoch posiada znakomitą sieć drogową. Dzięki temu dotarcie do miasta autobusem jest bardzo proste i wygodne. Na CheckMyBus wyszukasz najlepsze połączenia oraz sprawdzisz ceny biletów i rozkłady jazdy. Jest w czym wybierać, bo trasy do Mediolanu obsługują między innymi Baltour, Marino, OneBus, Autoservizi Salemi (ibus), ExpressBus.ch i Eurolines Niemcy. Dzięki częstym promocjom, można kupić bilet już za 36 zł. W Mediolanie znajduje się kilka dogodnie położonych dworców autobusowych: Milano Centrale, Milano Cologno Monzese, Milano Lampugnano, Milano Rho i Milano Molino Dorino. Łatwo przesiąść się z autobusu na komunikację miejską.

Autobusy z
Mediolanu

Rozklad jazdy dla Mediolan
Odjazd: 24 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
16:55
Mediolan Dworzec Główny
Port lotniczy Mediolan-Malpensa
Terravision
 
 
Stacje:
MediolanPort lotniczy Mediolan-Malpensa
 
  
 
17:00
Mediolan- Cologno Monzese
Bergamo Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Mediolan → Bergamo Lotnisko
 
  
 
17:00
Mediolan Lampugnano
Aosta
Savda Autoservizi
 
 
Stacje:
Mediolan → Aosta
 
  
 
17:00
Mediolan Dworzec Główny
Turyn
Baltour
 
 
Stacje:
Mediolan → Turyn
 
  
 
17:10
Mediolan Dworzec Główny
Salerno
Italotreno
 
 
Stacje:
Mediolan → Salerno
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Mediolanu

Rozklad jazdy dla Mediolan
Przyjazd: 24 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
17:45
Mediolan Dworzec Główny
Port lotniczy Mediolan-Malpensa
Terravision
 
 
Stacje:
Port lotniczy Mediolan-MalpensaMediolan
 
  
 
18:00
Mediolan Dworzec Główny
Turyn
Italotreno
 
 
Stacje:
Turyn → Mediolan
 
  
 
18:00
Mediolan Dworzec Główny
Port lotniczy Mediolan-Malpensa
Distribusion
 
 
Stacje:
Port lotniczy Mediolan-MalpensaMediolan
 
  
 
18:20
Mediolan Dworzec Główny
Port lotniczy Mediolan-Malpensa
Distribusion
 
 
Stacje:
Port lotniczy Mediolan-MalpensaMediolan
 
  
 
18:22
Mediolan - Rogoredo
Turyn
Italotreno
 
 
Stacje:
Turyn → Mediolan
 
  
 póżniej 

Mediolan: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Mediolan - Cadorna
    Piazzale Luigi Cadorna 10, 20123 Mediolan
  • Mediolan - Famagosta
    Via Giovanni Palatucci 18, 20142 Mediolan
  • Mediolan - Lambrate
    Stazione Lambrate m2, 20133 Mediolan
  • Mediolan - Molino Dorino
    Via Fratelli Rizzardi, 20151 Mediolan
  • Mediolan – Rho
    Largo Metropolitana 5 Mediolan
  • Mediolan - Rogoredo
    Via Cassinis Giovanni Battista 76, 20139 Mediolan
  • Mediolan - San Donato
    Via Giuseppe Impastato 27, 20138 Mediolan
  • Mediolan - Via Giovanni Battista Sammartini
    Via Giovanni Battista Sammartini 59, 20125 Mediolan
  • Mediolan- Cologno Monzese
    Via Generale dalla Chiesa Mediolan
  • Mediolan Dworzec Główny
    Piazza Duca D'Aosta 16 Mediolan
  • Mediolan Fiera
    Rho-Fiera M1, 20017 Mediolan
  • Mediolan Lampugnano
    Via Giulio Natta – Lampugnano Mediolan
  • Mediolan Lampugnano
    Via Giulio Natta – Lampugnano Mediolan
  • Milano, Sesto San Giovanni M1
    Piazza Primo Maggio, 20099 Mediolan