calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 159 267 Połączeń

Bus Mediolan: Rozkład jazdy PKS

PKS Mediolan - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Mediolan

Mediolan wyznacza trendy. Nie tylko podczas słynnego „Milan Fashion Week”, ale przez cały rok. To włoskie miasto nie bez powodu jest nazywane stolica blichtru. To stąd wywodzą się sławni projektanci i jedne z najbardziej znanych domów mody. W Quadrilatero della moda można znaleźć ekskluzywne sklepy, takich marek jak Gucci, Versace, Prada, Armani i Dolce Gabbana. Przyjeżdzają do nich ludzie z całego świata. Jeśli więc lubisz zakupy i masz ochotę na trochę modowej inspiracji, to koniecznie musisz odwiedzić Mediolan.

JMediolan, jak przystało na dużą metropolię północnych Włoch posiada znakomitą sieć drogową. Dzięki temu dotarcie do miasta autobusem jest bardzo proste i wygodne. Na CheckMyBus wyszukasz najlepsze połączenia oraz sprawdzisz ceny biletów i rozkłady jazdy. Jest w czym wybierać, bo trasy do Mediolanu obsługują między innymi Baltour, Marino, OneBus, Autoservizi Salemi (ibus), ExpressBus.ch i Eurolines Niemcy. Dzięki częstym promocjom, można kupić bilet już za 36 zł. W Mediolanie znajduje się kilka dogodnie położonych dworców autobusowych: Milano Centrale, Milano Cologno Monzese, Milano Lampugnano, Milano Rho i Milano Molino Dorino. Łatwo przesiąść się z autobusu na komunikację miejską.

Autobusy z
Mediolanu

Rozklad jazdy dla Mediolan
Odjazd: 21 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
17:30
Mediolan Lampugnano
Perugia
FlixBus
 
 
Stacje:
Mediolan → Perugia
 
  
 
17:30
Mediolan- Cologno Monzese
Bergamo Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Mediolan → Bergamo Lotnisko
 
  
 
17:35
Mediolan Dworzec Główny
Port lotniczy Mediolan-Malpensa
Terravision
 
 
Stacje:
MediolanPort lotniczy Mediolan-Malpensa
 
  
 
17:40
Mediolan - San Donato
Aosta
FlixBus
 
 
Stacje:
Mediolan → Aosta
 
  
 
17:45
Mediolan Dworzec Główny
Bolonia
Italotreno
 
 
Stacje:
Mediolan → Bolonia
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Mediolanu

Rozklad jazdy dla Mediolan
Przyjazd: 21 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
18:45
Mediolan Dworzec Główny
Port lotniczy Mediolan-Malpensa
Terravision
 
 
Stacje:
Port lotniczy Mediolan-MalpensaMediolan
 
  
 
19:05
Mediolan Dworzec Główny
Bergamo Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Bergamo Lotnisko → Mediolan
 
  
 
19:25
Mediolan Dworzec Główny
Port lotniczy Mediolan-Malpensa
Terravision
 
 
Stacje:
Port lotniczy Mediolan-MalpensaMediolan
 
  
 
19:35
Mediolan Dworzec Główny
Bergamo Lotnisko
Terravision
 
 
Stacje:
Bergamo Lotnisko → Mediolan
 
  
 
19:45
Mediolan Dworzec Główny
Port lotniczy Mediolan-Malpensa
Terravision
 
 
Stacje:
Port lotniczy Mediolan-MalpensaMediolan
 
  
 póżniej 

Mediolan: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Mediolan - Cadorna
    Piazzale Luigi Cadorna 10, 20123 Mediolan
    Mediolan - Cadorna
  • Mediolan - Famagosta
    Via Giovanni Palatucci 18, 20142 Mediolan
    Mediolan - Famagosta
  • Mediolan - Molino Dorino
    Via Fratelli Rizzardi, 20151 Mediolan
    Mediolan - Molino Dorino
  • Mediolan – Rho
    Largo Metropolitana 5 Mediolan
    Mediolan – Rho
  • Mediolan - Rogoredo
    Via Cassinis Giovanni Battista 76, 20139 Mediolan
    Mediolan - Rogoredo
  • Mediolan - San Donato
    Via Giuseppe Impastato 27, 20138 Mediolan
    Mediolan - San Donato
  • Mediolan - Via Giovanni Battista Sammartini
    Via Giovanni Battista Sammartini 59, 20125 Mediolan
    Mediolan - Via Giovanni Battista Sammartini
  • Mediolan- Cologno Monzese
    Via Generale dalla Chiesa Mediolan
    Mediolan- Cologno Monzese
  • Mediolan Dworzec Główny
    Piazza Duca D'Aosta 16 Mediolan
    Mediolan Dworzec Główny
  • Mediolan Lampugnano
    Via Giulio Natta – Lampugnano Mediolan
    Mediolan Lampugnano
  • Mediolan Lampugnano
    Via Giulio Natta – Lampugnano Mediolan
    Mediolan Lampugnano
  • Milano, Sesto San Giovanni M1
    Piazza Primo Maggio, 20099 Mediolan
    Milano, Sesto San Giovanni M1