calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 147 Połączeń

Bus Florencja: Rozkład jazdy PKS

PKS Florencja - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie linie autokarowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Florencja odjeżdżają autobusy od Florenz (Hotel Guelfa), Florencja - Calenzano, Florencja Dworzec Autobusowy, Florencja Montelungo i Florencja - Piazza della Stazione. Eurolines France, Eurolines Czech Republic i SemiTimeS mają te miasto w ich rozkładach jazdy. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autobusem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz droge, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Florencja

Rozkład jazdy dla Florencja
Odjazd: 29 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
15:10
Florencja - Piazza della Stazione
Bolzano
FlixBus
 
 
Stacje:
Florencja → Bolzano
 
  
 
15:13
Florencja - Piazza della Stazione
Rzym
Italotreno
 
 
Stacje:
Florencja → Rzym
 
  
 
15:15
Florencja - Piazza della Stazione
Neapol
FlixBus
 
 
Stacje:
Florencja → Neapol
 
  
 
15:25
Florencja Dworzec Autobusowy
Rzym
Baltour
 
 
Stacje:
Florencja → Rzym
 
  
 
15:25
Florencja - Piazza della Stazione
Mediolan
Italotreno
 
 
Stacje:
Florencja → Mediolan
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Florencja

Rozklad jazdy dla Florencja
Przyjazd: 29 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
17:20
Florencja Montelungo
Bologna Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Bologna Lotnisko → Florencja
 
  
 
17:46
Florencja - Piazza della Stazione
Rzym
Italotreno
 
 
Stacje:
Rzym → Florencja
 
  
 
18:05
Florencja - Piazza della Stazione
Wenecja
Italotreno
 
 
Stacje:
Wenecja → Florencja
 
  
 
18:17
Florencja - Piazza della Stazione
Rzym
Italotreno
 
 
Stacje:
Rzym → Florencja
 
  
 
18:25
Florencja - Piazza della Stazione
Mediolan
Italotreno
 
 
Stacje:
Mediolan → Florencja
 
  
 póżniej 

Florencja: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Florencja - Calenzano
    Via Vittorio Emanuele 3, 50041 Florencja
  • Florencja - Piazza della Stazione
    Piazza della Stazione 1, 50123 Florencja
  • Florencja Dworzec Autobusowy
    Via Santa Caterina da Siena 7 Florencja
  • Florencja Montelungo
    Viale Filippo Strozzi, 50129 Florencja
  • Florenz (Hotel Guelfa)
    Via Guelfa 28, 50129 Florencja