calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 167 553 Połączeń

Bus Florencja: Rozkład jazdy PKS

PKS Florencja - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie linie autokarowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Florencja odjeżdżają autobusy od Florenz (Hotel Guelfa), Florencja - Calenzano, Florencja Dworzec Autobusowy, Florencja Montelungo i Florencja - Piazza della Stazione. Appennino Shuttle, Autolinee Romano i ibus mają te miasto w ich rozkładach jazdy. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autobusem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz droge, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Florencja

Rozkład jazdy dla Florencja
Odjazd: 24 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
01:00
Florencja - Piazza della Stazione
Bolzano
FlixBus
 
 
Stacje:
Florencja → Bolzano
 
  
 
01:35
Florencja - Piazza della Stazione
Potenza
FlixBus
 
 
Stacje:
Florencja → Potenza
 
  
 
02:10
Florencja - Piazza della Stazione
Bolonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Florencja → Bolonia
 
  
 
02:35
Florencja - Piazza della Stazione
Ankona
FlixBus
 
 
Stacje:
Florencja → Ankona
 
  
 
03:00
Florencja Dworzec Autobusowy
Mediolan
Baltour
 
 
Stacje:
Florencja → Mediolan
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Florencja

Rozklad jazdy dla Florencja
Przyjazd: 24 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
06:50
Florencja Montelungo
Bologna Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Bologna Lotnisko → Florencja
 
  
 
07:17
Florencja - Piazza della Stazione
Rzym
Italotreno
 
 
Stacje:
Rzym → Florencja
 
  
 
07:25
Florencja - Piazza della Stazione
Reggio Emilia
Italotreno
 
 
Stacje:
Reggio Emilia → Florencja
 
  
 
08:44
Florencja - Piazza della Stazione
Bolonia
Italotreno
 
 
Stacje:
Bolonia → Florencja
 
  
 
08:46
Florencja - Piazza della Stazione
Neapol
Italotreno
 
 
Stacje:
Neapol → Florencja
 
  
 póżniej 

Florencja: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Florencja - Calenzano
    Via Vittorio Emanuele 3, 50041 Florencja
    Florencja - Calenzano
  • Florencja - Piazza della Stazione
    Piazza della Stazione 1, 50123 Florencja
    Florencja - Piazza della Stazione
  • Florencja Dworzec Autobusowy
    Via Santa Caterina da Siena 7 Florencja
    Florencja Dworzec Autobusowy
  • Florencja Montelungo
    Viale Filippo Strozzi, 50129 Florencja
    Florencja Montelungo
  • Florenz (Hotel Guelfa)
    Via Guelfa 28, 50129 Florencja
    Florenz (Hotel Guelfa)