calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 312 Połączeń

Bus Neapol: Rozkład jazdy PKS

PKS Neapol - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz najtaniej rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autobus z i do miasta: Neapol, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Neapol Metropark, Neapol - Corso Arnaldo Lucci, Neapel - Molo Immacolatella Vecchia, Neapol Via Benedetto Brin, Neapol Dworzec Główny albo Neapol (INPS). Proszę tylko połączenie wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena. Zdecyduj sam, czy wybierasz RegioJet, Autoservizi Cerella albo megabus i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Neapol

Rozkład jazdy dla Neapol
Odjazd: 28 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:30
Neapol Metropark
Rzym
Baltour
 
 
Stacje:
Neapol → Rzym
 
  
 
05:55
Neapol Dworzec Główny
Werona
Italotreno
 
 
Stacje:
Neapol → Werona
 
  
 
06:00
Neapol - Corso Arnaldo Lucci
Rzym Fiumicino Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Neapol → Rzym Fiumicino Lotnisko
 
  
 
06:00
Neapol Dworzec Główny
Salzberg
EuroTicket
 
 
Stacje:
Neapol → Salzberg
 
  
 
06:25
Neapol Dworzec Główny
Modena
Italotreno
 
 
Stacje:
Neapol → Modena
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Neapol

Rozklad jazdy dla Neapol
Przyjazd: 28 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:15
Neapol Dworzec Główny
Salerno
Italotreno
 
 
Stacje:
Salerno → Neapol
 
  
 
08:50
Neapol Metropark
Corato
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Corato → Neapol
 
  
 
08:55
Neapol Metropark
Bitonto
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Bitonto → Neapol
 
  
 
09:30
Neapol Metropark
Bari
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Bari → Neapol
 
  
 
09:35
Neapol (INPS)
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Neapol
 
  
 póżniej 

Neapol: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Neapel - Molo Immacolatella Vecchia
    Terminal traghetti, 80133 Neapol
  • Neapol - Corso Arnaldo Lucci
    Corso Arnaldo Lucci 161, 80142 Neapol
  • Neapol (INPS)
    Via Galileo Ferraris 40, 80146 Neapol
  • Neapol Dworzec Główny
    Piazza Giuseppe Garibaldi Neapol
  • Neapol Metropark
    Via XXV Luglio 131, 84013 Neapol
  • Neapol Via Benedetto Brin
    Via Benedetto Brin 28 Neapol