calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 1 004 854 Połączeń

Bus Neapol: Rozkład jazdy PKS

PKS Neapol - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz najtaniej rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autobus z i do miasta: Neapol, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Neapel Metropark, Neapol Via Benedetto Brin, Neapol Dworzec Główny albo Naples (INPS). Proszę tylko połączenie wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena. Zdecyduj sam, czy wybierasz Eurobooking S.r.l. (Busweb), Eurolines Germany albo ALSA i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Neapol

Rozkład jazdy dla Neapol
Odjazd: 25 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:40
Naples (INPS)
Florencja
FlixBus
 
 
Stacje:
Neapol → Florencja
 
  
 
10:45
Neapel Metropark
Bari
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Neapol → Bari
 
  
 
11:05
Naples (INPS)
Bari
FlixBus
 
 
Stacje:
Neapol → Bari
 
  
 
11:15
Naples (INPS)
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Neapol → Rzym
 
  
 
12:15
Naples (INPS)
Mediolan
FlixBus
 
 
Stacje:
Neapol → Mediolan
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Neapol

Rozklad jazdy dla Neapol
Przyjazd: 25 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
13:55
Neapel Metropark
Bari
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Bari → Neapol
 
  
 
13:55
Naples (INPS)
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Neapol
 
  
 
15:20
Naples (INPS)
Andria
FlixBus
 
 
Stacje:
Andria → Neapol
 
  
 
16:30
Naples (INPS)
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Neapol
 
  
 
16:50
Naples (INPS)
Bari
FlixBus
 
 
Stacje:
Bari → Neapol
 
  
 póżniej 

Neapol: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Naples (INPS)
    Via Galileo Ferraris 40, 80146 Neapol
    Naples (INPS)
  • Neapel Metropark
    Via XXV Luglio 131, 84013 Neapol
    Neapel Metropark
  • Neapol Dworzec Główny
    Piazza Giuseppe Garibaldi Neapol
    Neapol Dworzec Główny
  • Neapol Via Benedetto Brin
    Via Benedetto Brin 28 Neapol
    Neapol Via Benedetto Brin

Rozkład jazdy dla Neapol: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Neapol i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Włochy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
28
6
od 38,76 zł w FlixBus
18
5
od 83,53 zł w megabus
16
5
od 5,06 zł w megabus
18
5
od 40,50 zł w megabus
14
5
od 77,51 zł w FlixBus
10
5
od 70,88 zł w megabus
8
4
od 4,31 zł w FlixBus
8
4
od 228,23 zł w Marino Autolinee
10
3
od 35,44 zł w megabus
6
3
od 38,76 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
14
6
od 146,41 zł w FlixBus
10
5
od 163,64 zł w FlixBus