calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 376 Połączeń

Bus Neapol: Rozkład jazdy PKS

PKS Neapol - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz najtaniej rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autobus z i do miasta: Neapol, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Neapel Metropark, Neapol Via Benedetto Brin, Neapol Dworzec Główny or Naples (INPS). Proszę tylko połączenie wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena. Zdecyduj sam, czy wybierasz SAPS S.r.l. (Busweb), almabus or Italotreno i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Neapol

Rozkład jazdy dla Neapol
Odjazd: 25 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
05:30
Neapel Metropark
Rzym
Baltour
 
 
Stacje:
Neapol → Rzym
 
   
 
05:40
Neapel Metropark
Mediolan
megabus
 
 
Stacje:
Neapol → Mediolan
 
   
 
07:00
Neapel Metropark
Warszawa
Baltour
 
 
Stacje:
Neapol → Warszawa
 
   
 
07:00
Neapol Dworzec Główny
Warszawa
EuroTicket
 
 
Stacje:
Neapol → Warszawa
 
   
 
07:15
Neapol Dworzec Główny
Warszawa
almabus
 
 
Stacje:
Neapol → Warszawa
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Neapol

Rozklad jazdy dla Neapol
Przyjazd: 25 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
08:00
Neapel Metropark
Rzym
megabus
 
 
Stacje:
Rzym → Neapol
 
   
 
08:50
Neapel Metropark
Bari
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Bari → Neapol
 
   
 
08:55
Neapel Metropark
Molfetta
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Molfetta → Neapol
 
   
 
09:15
Neapel Metropark
Rzym
Baltour
 
 
Stacje:
Rzym → Neapol
 
   
 
09:35
Naples (INPS)
Rzym
FlixBus
 
 
Stacje:
Rzym → Neapol
 
   
  póżniej  

Neapol: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Naples (INPS)
    Via Galileo Ferraris 40, 80146 Neapol
  • Neapel Metropark
    Via XXV Luglio 131, 84013 Neapol
  • Neapol Dworzec Główny
    Piazza Giuseppe Garibaldi Neapol
  • Neapol Via Benedetto Brin
    Via Benedetto Brin 28 Neapol

Rozkład jazdy dla Neapol: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Neapol i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Włochy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
14
5
od 95,66 zł w megabus
12
4
od 79,84 zł w FlixBus
14
4
od 46,38 zł w megabus
12
4
od 5,80 zł w megabus
8
3
od 39,92 zł w FlixBus
6
3
od 39,92 zł w FlixBus
8
4
od 81,16 zł w megabus
6
3
od 235,10 zł w Marino Autolinee
6
3
od 40,58 zł w megabus
4
2
od 4,44 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
10
5
od 150,82 zł w FlixBus
6
3
od 168,56 zł w FlixBus