✈ Autokar z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc (BUD)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Wiedeń – Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc (BUD) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie55,24 zł
Najszybsze połączenie3h 20m
Najwcześniejszy odjazd04:15
Najpóźniejszy odjazd22:45
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans232,2 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak FlixBus. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Wiedeń i Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Wiedeń, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc.

Najtańsze połączenie z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc

Dzisiaj
od 69,06 zł
Jutro
25.10
26.10
od 115,14 zł
27.10
28.10

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    04:15
    Wiedeń - Dworzec Autobusowy Südtiroler Platz
    Czas jazdy 3h 40m
    07:55
    Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc - T2
    od55,24 zł
  • FlixBus
    20:00
    Wiedeń - Erdberg VIB
    Czas jazdy 3h 20m
    23:20
    Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc - T2
    od69,06 zł
  • FlixBus
    06:45
    Wiedeń - Erdberg VIB
    Czas jazdy 3h 45m
    10:30
    Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc - T2
    od69,06 zł
  • FlixBus
    22:15
    Wiedeń - Dworzec Autobusowy Südtiroler Platz
    Czas jazdy 4h 5m
    02:20
    Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc - T2
    od115,14 zł
  • FlixBus
    22:45
    Wiedeń - Erdberg VIB
    Czas jazdy 3h 35m
    02:20
    Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc - T2
    od115,14 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • České dráhy
    11:10
    Wiedeń
    Czas jazdy 5h 10m
    16:20
    Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc
    od115,18 zł

Autobus z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Wiedeń, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc z Wiedeń ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc do Wiedeń? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Po otrzymaniu wyników wyszukiwania możesz porównać wszystkie autobusy na trasie z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc i rozważyć wiele czynników zanim zarezewujesz swoją podróż. Najtańsze bilety autobusowe oferuje FlixBus za 55,24 zł, natomiast najszybsze połączenie zajmuje 3h 20m. Ty zdecydujesz czy wybierzesz najtańszy bilet, najszybszą podróż czy autobus z największą liczbą udogodnień. Niezależnie czego szukasz możemy pomóc Ci w znalezieniu oferty najlepiej spełniającej Twoje potrzeby!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Wiedeń i Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc

Stacje
Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc
Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc  (Węgry)
Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc - T2
Terminal 2 , 1185  Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc  (Węgry)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat trasy z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc

Ile kosztuje podróż autobusowa z Wiedeńdo Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy bilet kosztuje 55,24 zł a przejazd do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc trwa 3h 40m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 1. Ceny zawierają się w przedziale od 55,24 zł do 115,14 zł. Radzimy Ci rezerwować bilet, najwcześniej jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najtańszą cenę na trasie do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc.

Ile średnio dziennie dotepnych jest połączeń z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługiwanych z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc wynosi: 2. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady autobusowe i znaleźć podróż idealną dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusowa z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

Najszybsze połączenie z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc oferuje FlixBus a czas jego trwania wynosi 3h 20m. Najtańszy bilet autobusowy na tej trasie kosztuje 69,06 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z uwagi na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

Pierwszy autobus do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc z Wiedeń odjeżdża o 04:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładny rozkłąd w dniu Twojej podróży korzystając z naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

Ostatni autobus z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc odjeżdża o 22:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Użyj naszej wyszukiwarki do znalezienie dokładnego rozkładu odpowiadającemu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Która firma autokarowa obsługuje trasę z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

Podróżując z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować ten, który pasuje Ci najbardziej.

Czy jest bezpośredni autobus z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 1 FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasę z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

To co możesz ze sobą zabrać zależy od firmy autokarowej. Zazwyczaj, bezpłatnie możesz wziąć walizkę i bagaż podręczny w podróż z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc. Najprościej jest skorzytstać z nasej wyszukiwarki, która umożliwi Ci wybranie najlepszej opcji podróży dopasowanej do Twoich potrzeb.

Jakie wyposażenie jest dostepne w autobusach na trasie z Wiedeńdo Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc?

Wyposażenie autobusów różni się w zależniości od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów jest wyposażonych w Wi-Fi, więc możesz stale przekazywać przyjaciołom swoje położenie w trakcie pdoróży. Z kolei klimatyzacja zapewnia wyższy komfort podróżowania. Najlepiej zrobisz używając naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnej informacji o wyposażeniu autobusów na trasie z Wiedeń do Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc w dniu Twojej podróży.

Połączenia autobusowe z Wiedeń oraz z Lotnisko Budapeszt Liszt Ferenc

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.