Autokary do Vinaixa

Sprawdź wszystkie połączenia do Vinaixa i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
89 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
1 Przewoźnik autobusowy
Vinaixa w skrócie
Hiszpania
499
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Vinaixa?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Vinaixa oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Vinaixa dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Vinaixa – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Vinaixa.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Vinaixa, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Vinaixa? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Vinaixa.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Vinaixa

Stacje
Carretera de Tarragona 2, 25440 Vinaixa (Hiszpania)

Informacja podróżna: odwiedź Vinaixa

Transport publiczny
Vinaixa - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę6,85 zł
Bilet miesięczny136,90 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans27,84 zł
Taxi średni dystans37,88 zł
Taxi długi dystans73,02 zł
Paliwo5,67 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek50,20 zł
Menu trzydaniowe102,68 zł
Małe cappuccino7,42 zł
Duże piwo beczkowe10,27 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański6,66 zł
Dania mięsne10,76 zł
Butelka wody1,72 zł
Butelka wina (średnia półka)18,25 zł

Miasta w pobliżu Vinaixa: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Vinaixa znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Tarragona, Lleida albo Reus, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Vinaixa z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Manresa, Vilafranca del Penedès, El Vendrell i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Reus, Lotnisko Lleida. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.