Autokary do Lleida

Sprawdź wszystkie połączenia do Lleida i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
769 Autobusowe
11 Przystanki autobusowe
6 Przewoźnicy
Lleida w skrócie
Hiszpania
135 919
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Lleida?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Lleida oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Lleida dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Lleida – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Lleida.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Lleida, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lleida? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Lleida.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Lleida

Stacje
Lleida - Av. Alcalde Rovira Roure
Av. Alcalde Rovira Roure 204, 25198 Lleida (Hiszpania)
Lleida - Dworzec Autobusowy
Carrer Saracibar 2, 25002 Lleida (Hiszpania)
Lleida - Dworzec Główny
Carrer Príncep de Viana 2, 25004 Lleida (Hiszpania)
Lleida - Hospital Arnau De Vilanova
25198 Lleida (Hiszpania)
Lleida - Les Bordes (Cruilla)
Lleida (Hiszpania)
Lleida - Llorenc De Rocafort
Lleida (Hiszpania)
Lleida - N-240 KM 118
N-240 118,6, 25198 Lleida (Hiszpania)
Lleida - Penella
Lleida (Hiszpania)
Lleida - Pirineus
Lleida (Hiszpania)
Lleida - Rosselló
Lleida (Hiszpania)
Lleida - Túnel Vielha
Lleida (Hiszpania)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Lleida

Popularne transfery na lotnisko

Miasta w pobliżu Lleida: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Lleida znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Tarragona, Reus albo Salou, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Lleida z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Valls, Barbastro, L'Hostal Nou i la Codosa i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Reus, Lotnisko Lleida. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.