Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Bangkok - Chiang Mai i z powrotem od 13 zł

Porównaj 11 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai od różnych operatorów autobusowych, takich jak Nakhonchai Air, Sombat albo Kanchanaburi Express na następne dni.
dzisiaj
od 72 zł
jutro
od 13 zł
sobota
od 65 zł
niedziela
od 13 zł
poniedziałek
od 72 zł
wtorek
od 13 zł
środa
od 72 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sri Thawong Tour
    10h 55m
    07:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    17:55
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sri Thawong Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Transport Co
    17h 21m
    07:25
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    00:46
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Transport Co
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Bangkok Busline
    10h 30m
    06:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    16:30
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Bangkok Busline
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Cherdchai Tour
    10h 10m
    20:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    06:10
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Cherdchai Tour
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Nakhonchai Air
    10h 13m
    18:30
    Bangkok
    Nakhonchai Air Company Mo Chit 2
    04:43
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Nakhonchai Air
    Ekonomiczna
    82 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Kanchanaburi Express
    1h 40m
    05:00
    Bangkok
    06:40
    Chiang Mai
    Kanchanaburi Express
    Ekonomiczna
    13 zł
  • Sri Thawong Tour
    10h 55m
    07:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    17:55
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sri Thawong Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Cherdchai Tour
    10h 10m
    20:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    06:10
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Cherdchai Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Transport Co
    17h 21m
    07:25
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    00:46
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Transport Co
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Bangkok Busline
    10h 30m
    06:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    16:30
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Bangkok Busline
    Ekonomiczna
    73 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sombat
    -17737400h 0m
    08:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sombat
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sri Thawong Tour
    10h 55m
    07:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    17:55
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sri Thawong Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Transport Co
    17h 21m
    07:25
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    00:46
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Transport Co
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Bangkok Busline
    10h 30m
    06:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    16:30
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Bangkok Busline
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Cherdchai Tour
    10h 10m
    20:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    06:10
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Cherdchai Tour
    Ekonomiczna
    73 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Kanchanaburi Express
    1h 40m
    05:00
    Bangkok
    06:40
    Chiang Mai
    Kanchanaburi Express
    Ekonomiczna
    13 zł
  • Sri Thawong Tour
    10h 55m
    07:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    17:55
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sri Thawong Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Sombat
    10h 30m
    19:35
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    06:05
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sombat
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Cherdchai Tour
    10h 10m
    20:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    06:10
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Cherdchai Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Transport Co
    17h 21m
    07:25
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    00:46
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Transport Co
    Ekonomiczna
    72 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sri Thawong Tour
    10h 55m
    07:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    17:55
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sri Thawong Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Transport Co
    17h 21m
    07:25
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    00:46
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Transport Co
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Sombat
    10h 30m
    19:35
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    06:05
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sombat
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Cherdchai Tour
    10h 10m
    20:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    06:10
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Cherdchai Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Bangkok Busline
    10h 30m
    06:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    16:30
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Bangkok Busline
    Ekonomiczna
    73 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Kanchanaburi Express
    1h 40m
    05:00
    Bangkok
    06:40
    Chiang Mai
    Kanchanaburi Express
    Ekonomiczna
    13 zł
  • Sombat
    -17737472h 0m
    08:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sombat
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sri Thawong Tour
    10h 55m
    07:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    17:55
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sri Thawong Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Cherdchai Tour
    10h 10m
    20:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    06:10
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Cherdchai Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Transport Co
    17h 21m
    07:25
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    00:46
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Transport Co
    Ekonomiczna
    72 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sri Thawong Tour
    10h 55m
    07:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    17:55
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sri Thawong Tour
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Sombat
    10h 30m
    08:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    18:30
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Sombat
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Transport Co
    17h 21m
    07:25
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    00:46
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Transport Co
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Bangkok Busline
    10h 30m
    06:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    16:30
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Bangkok Busline
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Cherdchai Tour
    10h 10m
    20:00
    Bangkok
    Mo Chit Bus Terminal
    06:10
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Cherdchai Tour
    Ekonomiczna
    73 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Bangkok i Chiang Mai.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Bangkok i Chiang Mai w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 145 autobusami dziennie z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 36 autobusów dziennie między miastami Bangkok i Chiang Mai.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 342 autobusami z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Bangkok i Chiang Mai, z ofertami 15.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Nakhonchai Air, Sombat i Kanchanaburi Express, którzy podróżują 85 razy każdego dnia autobusem z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai już od 13 zł!

Najtańsze połączenie 13 zł
Najszybsze połączenie 1h 30m
Najwcześniejszy odjazd 06:00
Najpóźniejszy odjazd 23:00
Codzienne połączenia 85 Ø
Dystans 580,6 km
Firmy autobusowe Nakhonchai Air, Sombat, Kanchanaburi Express, Bangkok Busline, Budsarakham Tour, Sri Thawong Tour, Budsarakam Tour, Transport Co, Cherdchai Tour, Tara Tour and Travel i 1 innych.

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai

Każdego dnia, 85 autobusy z 11 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
77 zł
piątek 21.06
13 zł
sobota 22.06
57 zł
niedziela 23.06
13 zł
poniedziałek 24.06
63 zł
wtorek 25.06
13 zł
środa 26.06
63 zł
czwartek 27.06
76 zł
piątek 28.06
77 zł
sobota 29.06
75 zł
niedziela 30.06
57 zł
poniedziałek 01.07
57 zł
wtorek 02.07
57 zł
środa 03.07
57 zł
czwartek 04.07
57 zł
piątek 05.07
77 zł
sobota 06.07
76 zł
niedziela 07.07
57 zł
poniedziałek 08.07
96 zł
wtorek 09.07
77 zł
środa 10.07
72 zł
czwartek 11.07
96 zł
piątek 12.07
101 zł
sobota 13.07
77 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 13 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 72 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai jest rano, z 13 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 13 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Bangkok a Chiang Mai.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Bangkok i Chiang Mai.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Bangkok i Chiang Mai.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Bangkok do miasta Chiang Mai? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 13 zł i trwa 1h 40m do osiagnięcia celu w mieście Chiang Mai. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 11. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 13 zł do 122 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Chiang Mai.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai wynosi: 85. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai oferuje Kanchanaburi Express a podróż trwa 1h 30m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 18 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

Najwcześniejszy autobus do miasta Chiang Mai odjeżdża z miasta Bangkok o 06:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

Ostatni autobus z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai wyrusza o 23:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

Podróżując autobusem z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai, pasażerowie mogą wybrać Nakhonchai Air, Sombat i Kanchanaburi Express. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Bangkok i Chiang Mai?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Bangkok i Chiang Mai używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Nakhonchai Air, Sombat i Kanchanaburi Express.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Bangkok - Chiang Mai

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Bangkok do miasta Chiang Mai na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Bangkok do miasta Chiang Mai na następne dni.
  • Thai Railways
    13h 33m
    07:32
    Bangkok
    21:05
    Chiang Mai
    Thai Railways
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • Thai Railways
    13h 50m
    14:15
    Bangkok
    04:05
    Chiang Mai
    Thai Railways
    Ekonomiczna Premium
    od 31 zł
  • Thai Railways
    12h 35m
    20:05
    Bangkok
    08:40
    Chiang Mai
    Thai Railways
    Ekonomiczna
    od 41 zł
  • Thai Railways
    13h 50m
    07:15
    Bangkok
    21:05
    Chiang Mai
    Thai Railways
    Biznes
    od 50 zł

Tani carpooling z miasta Bangkok do miasta Chiang Mai

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Bangkok do miasta Chiang Mai na najbliższe dni.
  • Glassflower Travel and Transport Group
    9h 0m
    02:30
    Bangkok
    Any Hotel
    11:30
    Chiang Mai
    Arcade Bus Station
    Glassflower Travel and Transport Group
    Ekonomiczna Premium
    od 1 263 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Bangkok i miasta Chiang Mai.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Bangkok oraz z miasta Chiang Mai. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.